Pınar Butik Otel Rezervasyon

Otel Bilgileri

Pınar Butik Otel; Ardeşen'de doğanın, huzurun ortasında konumlanmış bir tesistir. 4 senedir misafirlerine huzurlu bir konaklama hizmeti veren bu tesiste kalabalıktan uzaklaşıp kafanızı dinleyebileceğiniz bir tatil geçirebilirsiniz.Otelde sizlere hizmet veren restoran gün boyu çalışmaktadır. Dere yatağına bakan bu restorantta sevdiklerinizle güzel bir yemek yiyebilirsiniz. Otele evcil hayvan kabul edilmemektedir.

T.C. vatandaşlarının konaklama yapabilmesi için giriş esnasında tesis yetkilisine HES kodunu bildirmesi zorunludur.

Öne Çıkan Özellikler:
Doğar Ortam
A La Carte Restaurant
Manzaralı Odalar
Otopark
İnşaa Tarihi:
Yenilenme Tarihi:
Toplam Oda Sayısı:
Denize Mesafe:
Yeme-İçme Konsepti:
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Tesiste sizlerin kontoruna göre tasarlanmış manzaralı/manzarasız 40 adet oda bulunmaktadır. Odaların içerisinde sizler için bütün imkanlar sağlanmıştır ve merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Tesisin 24 saat resepsiyon, oda servisi, restorant/cafe, otopark gibi birçok hizmeti bulunmaktadır.

Yiyecek İçecek Bilgileri

Bu tesiste sizlere hizmet veren akarsu manzaralı enfes bir restorant bulunmaktadır. Tesisin alt katında bulunur ve gün boyu sizlere hizmet verir. Tesis oda kahvaltı konsepti ile hizmet verir her sabah açık büfe verilen bu hizmetten yararlabilirsiniz. Kavhaltı dışında alacağınız bütün yiyecek içecekler ücretlidir.

Aktivite Bilgileri

Balayı İmkanları

Tesiste balayı misafirleri için oda süslemesi hizmeti yapılmaktadır.

İnternet Kullanımı

Tesisin genelinde ve odalarında wi-fi hizmeti bulunmaktadır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10