TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI5 Yıldızlı Oteller
Tüm 5 Yıldızlı Oteller
En Uygun Fiyat Garantisi
5 Yıldızlı Oteller Fiyatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
5 Yıldızlı Oteller Rezervasyon
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.

5 Yıldızlı Oteller ve Fiyatları

Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Bölgelerine Göre Oteller
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi 5 Yıldızlı Oteller, 5 Yıldızlı Oteller ve fiyatları, 5 Yıldızlı Oteller hakkında genel bilgiler...

En İyi 5 Yıldızlı Oteller En Güncel Misafir Yorumları

9.3
I. N. Ö. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-10-2020/18-10-2020
Manzara görülmeye değer. Odamızın büyüklüğü ve manzarası oldukça iyiydi. Personel eğitimli ve güler yüzlü. Memnun kaldık. Teşekkür ederiz.
10
H. Aksoy | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-10-2020/16-10-2020
Otelinizi termal havuzları için tercih ettik. Bayağı övdüler. Övdükleri kadar varmış gerçekten çok memnun kaldım personellere de ayrıca teşekkürler.
10
M. akduvan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-10-2020/15-10-2020
Otelinizde ailemle konaklamamızı tamamladık. Yemeklerin lezzeti ve çeşitliliği, müşteriye karşı ilgi muazzamdı. Teşekkürler.
8.3
S. İŞLEK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-10-2020/19-10-2020
Odamız temizdi, günlük olarak oda temizliği yapılıyor olması güzeldi. Havuzlar temiz ve rahat bir kullanım alanına sahipti. Yemekler taze ve lezzetliydi.
9.7
F. O. BEKDEMİR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-10-2020/11-10-2020
Harika manzara ve oda dizaynı var. Konum olsun çevresi olsun oldukça iyi yerde. Personel iletişimi ve yemekler de oldukça iyiydi. Teşekkür ederiz.
9.7
D. DURU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-10-2020/18-10-2020
Termal havuzları çok iyi, özellikle termal havuzları için seçmiştim, anlatıldığı kadar var gerçekten. Otelin konumu ve gece ışıklandırması büyüleyici. Çok memnun kaldık. Bu otelde hizmeti olan herkese teşekkür ederim.
10
G. ALTINKAYA | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-10-2020/18-10-2020
Samimi ve güler yüzlü personel çok memnun kaldık. Kaliteli nezih bir otel. Özellikle temizlik ön planda. Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz.
10
S. H. KAM | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-10-2020/07-10-2020
Hangisini yazayım tek kelime ile harika bir otel. Pandemi sürecinde otele giriş esnasında sizin adınıza bir masa ayırmaları ve çıkış yapıncaya kadar restoran kısmında sizin adınıza rezerve etmeleri güzel bir uygulamaydı. Tebrik ediyorum.
7.7
T. BELLİKLİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-10-2020/18-10-2020
Yemekler çok güzeldi. Özellikle restoran çok temiz ve yemeklerde çeşitli ve lezzetli. Odamızın konforu ve dekoru güzeldi. Fiyatı da uygun geldi. Teşekkür ederiz.
8.3
S. INANCI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-10-2020/20-10-2020
Lokanta ve barda olan personel Ramazan Salih ve restoran bölümünde çalışan iki bayan çok Güler yüzlü ve alakalıydı, hamam bölümünde Halil de aynı şekilde, çok teşekkür ederim.

5 Yıldızlı Oteller Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Tatilinizi 5 yıldızlı otellerde geçirmeye hazır olun...

Söz konusu 5 yıldızlı oteller olduğu zaman insanların ilk olarak aklında oluşan olgu bu otellerin oldukça pahalı olduğudur. Doğal olarak bu pahalı otellerde her isteyenin rahatlıkla kalamayacağını da düşünebilirsiniz. Ancak ülkemizde gelişen turizm şartlarını göz önünde bulundurduğumuz zaman bu otellerin her kesimden insanın rahatlıkla gidebileceği oteller haline geldiğini görebiliyoruz. Bu sayede sizler de dilediğiniz gibi konforlu bir konaklama olanağına sahip olarak tatilinizi geçirebiliyorsunuz.

Tatil yapmak isteyen insanların davranışlarına baktığımız zaman ilk baktıkları şeyin yüksek kaliteli hizmetler sunan ucuz oteller olduğunu görebiliyoruz. Eskiden bu iki paketi bir arada bulmak her ne kadar mümkün olmasa da günümüzde gelişen koşulların da etkisiyle 5 yıldızlı otel fiyatlarının daha uygun hale geldiği ve buna rağmen kalitesinden ödün vermediği görülebilir. Böylelikle yüksek konforlu bir tatili de daha uygun fiyatlarla planlayabilme olanağına sahip olabiliyorsunuz.

5 Yıldızlı Oteller Neden Ucuzladı?

Eskiden 5 yıldızlı otel sayısının daha az olması sebebiyle bu otellerin konforuna sahip olmak isteyenlerin daha fazla para ödemek zorunda kaldığını görebiliyorduk. Ancak günümüzde hem bu otellerin sayısının artması hem de bu konforu bulabileceğiniz pek çok konaklama seçeneğinin olması bu otellerin fiyatlarında düşüş yaşanmasına olanak sağlamıştır. Bu da her kesimden insanın bu otellerin konforuna daha uygun fiyatlarla ulaşabilmesini mümkün kılmıştır.

Bu otellerin fiyatlarının düşmesine etki eden faktörlere bakacak olduğumuz zaman bunlardan birinin de erken rezervasyon olanaklarının artması olduğunu görebiliyoruz. Erken rezervasyon dönemlerinde 5 yıldızlı oteller daha uygun fiyat seçeneklerini sunduğundan dolayı bu dönemlerde yer ayırmanız daha doğru bir karar olabilir.

5 Yıldızlı Oteller için Seyahat Acenteleri ile Çalışmam Gerekir Mi?

Tatilinizi 5 yıldızlı otellerde geçirmek istiyorsanız elbette direk bu otellerle iletişime geçerek rezervasyon yaptırma olanağına sahip olabilirsiniz. Ancak sitemizde olduğu gibi online seyahat acenteleriyle çalıştığınız zaman bu acentelerin size daha uygun fiyatlar sunduğunu görebilirsiniz. Bu durumun başlıca nedeni ise bu online seyahat acenteleriyle otellerin anlaşmalar gerçekleştirmesidir. Böylelikle hem erken rezervasyon olanaklarını hem de online seyahat acentelerinden alacağınız indirimleri düşündüğünüz zaman daha ucuz 5 yıldızlı otel fiyatlarıyla tatilinizi planlamak için otel rezervasyonlarınızı bu yolla gerçekleştirmenizin daha doğru olduğunu görebilirsiniz.