2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISITüm 5 Yıldızlı Oteller
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel %50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.

5 Yıldızlı Oteller ve Fiyatları

Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Bölgelerine Göre Oteller
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Otellerinin Yorumları

00- Robinson Club Pamfilya
Sezonun son günlerinde kısa bir konaklama yaptık tesis de. Her yıl muhakkak 2 defa gediğimiz bir tesis. Ailecek bu otel de konaklama yapmaktan çok keyif alıyoruz. Personelle aile gibi olduk. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz. Odaları, yemekleri, çalışanları, manzarası, herşeyi tek kelime ile mükemmel. Önümüzdeki yaz tekrar görüşmek üzere.
01- Mirador Resort Spa
YEMEKLER LEZZETSİZ ÇEŞİT OLARAK COK AZDI.
02- Galeri Resort Hotel
Herşeyi süper... Odamız çok temiz ve güzeldi. Yemekler yine çok lezzetli ve çeşitli. Otel personeli ilgili ve güler yüzlü. Tekrar görüşmek dileğiyle.
03- Saphir Resort & Spa
Daimi misafiriyim bu otelin konaklıda ki tesisi biraz daha hareketli.Dinlenmek ise amacınız bu huzur köşesine gelmeniz gerek mutlaka.Yemekleri hizmeti servisi temizliği herşeyi ile mükemmel
04- Eser Diamond Hotel & Convention Center
Kapalı Havuz Olması Beni Ve Ailemi Sevindirdi. Temizlik yeterli, yemekler güzel.
05- Duja Bodrum
Bölgenin en yeşil oteli. Denizini de güzeldi iskelesi sahil alanı platformu iyi. Yeme içme alanları güzel. Ulaşımı kolay kısa hale getirilmiş asansörlerle.
06- Altın Yunus Resort & Thermal Hotel
Otelin merkezi yerde olması otel dışında da aktivite yapmamızı sağladı. Lobide fazla beklemeden odamıza çıkış yapmamızda yardımcı olan çalışanlara ilgileri için tekrar teşekkür ediyorum.
07- İyaş Park Hotel Isparta
Otelde daha önce iki kez iş amaçlı Isparta ya gittiğim zamanlarda kalmıştım. Genel olarak iyi denebilecek bir otel olarak görüyordum. Lakin ailecek uzun yolculuk yaparken yorgunluk basınca ve akşam olunca istirahat edip, ertesi gün yola devam edelim dedik. konumu harika. Tam şehrin göbeğinde. Her yere yakın. Odalar kesinlikle birkaç ufak tefek de olsa tadilat istiyor ama temizlik olarak yeterli. Kahvaltı fena değil. Özellikle kahvaltı personeli çok güler yüzlü ve yardımsever. Genel olarak endişe etmeden kalınabilecek bir otel.
08- The Parma Hotel Taksim
İş nedeniyle konaklama yaptım otelde konum olarak merkezi olduğu için tercih ettim. Odaları gayet rahat fiyatı da uygun. Kısa süreli konaklama için son derece rahat bir otel.
09- Wellborn Luxury Hotel
Kaldığımız oda oldukça geniş ve temizdi. Eşyalar özenle yerleştirilmişti. Personelin ilgi ve alakası ölçülüydü. Tekrar kalmayı düşünüyorum.

5 Yıldızlı Oteller ve Fiyatları

Tatilinizi 5 yıldızlı otellerde geçirmeye hazır olun...

Söz konusu 5 yıldızlı oteller olduğu zaman insanların ilk olarak aklında oluşan olgu bu otellerin oldukça pahalı olduğudur. Doğal olarak bu pahalı otellerde her isteyenin rahatlıkla kalamayacağını da düşünebilirsiniz. Ancak ülkemizde gelişen turizm şartlarını göz önünde bulundurduğumuz zaman bu otellerin her kesimden insanın rahatlıkla gidebileceği oteller haline geldiğini görebiliyoruz. Bu sayede sizler de dilediğiniz gibi konforlu bir konaklama olanağına sahip olarak tatilinizi geçirebiliyorsunuz.

Tatil yapmak isteyen insanların davranışlarına baktığımız zaman ilk baktıkları şeyin yüksek kaliteli hizmetler sunan ucuz oteller olduğunu görebiliyoruz. Eskiden bu iki paketi bir arada bulmak her ne kadar mümkün olmasa da günümüzde gelişen koşulların da etkisiyle 5 yıldızlı otel fiyatlarının daha uygun hale geldiği ve buna rağmen kalitesinden ödün vermediği görülebilir. Böylelikle yüksek konforlu bir tatili de daha uygun fiyatlarla planlayabilme olanağına sahip olabiliyorsunuz.

5 Yıldızlı Oteller Neden Ucuzladı?

Eskiden 5 yıldızlı otel sayısının daha az olması sebebiyle bu otellerin konforuna sahip olmak isteyenlerin daha fazla para ödemek zorunda kaldığını görebiliyorduk. Ancak günümüzde hem bu otellerin sayısının artması hem de bu konforu bulabileceğiniz pek çok konaklama seçeneğinin olması bu otellerin fiyatlarında düşüş yaşanmasına olanak sağlamıştır. Bu da her kesimden insanın bu otellerin konforuna daha uygun fiyatlarla ulaşabilmesini mümkün kılmıştır.

Bu otellerin fiyatlarının düşmesine etki eden faktörlere bakacak olduğumuz zaman bunlardan birinin de erken rezervasyon olanaklarının artması olduğunu görebiliyoruz. Erken rezervasyon dönemlerinde 5 yıldızlı oteller daha uygun fiyat seçeneklerini sunduğundan dolayı bu dönemlerde yer ayırmanız daha doğru bir karar olabilir.

5 Yıldızlı Oteller için Seyahat Acenteleri ile Çalışmam Gerekir Mi?

Tatilinizi 5 yıldızlı otellerde geçirmek istiyorsanız elbette direk bu otellerle iletişime geçerek rezervasyon yaptırma olanağına sahip olabilirsiniz. Ancak sitemizde olduğu gibi online seyahat acenteleriyle çalıştığınız zaman bu acentelerin size daha uygun fiyatlar sunduğunu görebilirsiniz. Bu durumun başlıca nedeni ise bu online seyahat acenteleriyle otellerin anlaşmalar gerçekleştirmesidir. Böylelikle hem erken rezervasyon olanaklarını hem de online seyahat acentelerinden alacağınız indirimleri düşündüğünüz zaman daha ucuz 5 yıldızlı otel fiyatlarıyla tatilinizi planlamak için otel rezervasyonlarınızı bu yolla gerçekleştirmenizin daha doğru olduğunu görebilirsiniz.