TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIGümbet Otelleri
40 Gümbet Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Gümbet Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Gümbet Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Gümbet Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Gümbet Otelleri ve en uygun Gümbet otel fiyatları, Gümbet hakkında genel bilgiler...

Gümbet Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

7.3
N. Y. SERVİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-05-2024/11-05-2024
Hızlı destek, iyi iletişim
9.0
Ş. Güler | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-09-2023/04-09-2023
Merkezi konumundan dolayı tercih ettiğimiz bir oteldi. Sezon bitmeden güzel bir tatil yaptık. Bütün personeller işini hakkıyla yapıyor, ellerine sağlık.
8.0
Y. Doruyol | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-09-2023/12-09-2023
Güzel bir tesis, iş gezimi tekrar burada yapabilirim. İlgi ve alaka iyi
8.7
A. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-07-2023/18-07-2023
Eşim ve çocuklarımla birlikte otelinizde tatil yaptık. Denizi ve havuzu çok güzeldi. Özellikle çocuklar için eğlence alanı fazlasıyla yeterliydi. Tekrar gelmeyi düşünüyoruz. Teşekkürler
8.7
g. e. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-08-2023/23-08-2023
Tavsiye üzerine 2 gece konakladık çok memnun kaldık. Düşünenlere tavsiye ederiz personeller çok ilgili, genel kullanım alanları çok kaliteli. Teşekkürler
9.0
N. Girdap | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-09-2023/16-09-2023
Fiyatına göre daha fazlasını hak eden bir otel. Yemek çeşitleri oldukça fazla ve lezizdi. Konum olarak plaja 2 dk, barlar sokağına 3 dk mükemmel.
9.0
H. C. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-08-2023/07-08-2023
Bodrum Gümbette yer alan otelinizde 5 gece konaklama yaptık. Genel olarak memnun kaldık. Özellikle yemek çeşitliliği ve lezzetli olması güzeldi. Fiyat olarak da gayet uygundu. teşekkürler.
10
S. Yanar | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-02-2024/19-02-2024
Temizlik davraniş karşılama çok iyiydi gerçekten mükemmel bi yer tam kafa dinleme yeri rahat ulaşımı kolay
8.7
g. ç. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-09-2022/06-09-2022
Çok güzel ağırlandık. Odamız çok güzeldi, yemeklerden memnun kaldık, hizmet kalitesine kefiliz. Düşünenlere tavsiye ederiz biz de tekrar tercih edeceğiz.
8.0
K. Ş. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-09-2023/05-09-2023
Apartlarda çok kalmadım ama sizin otel bu konuda oldukça başarılı. Teşekkürler

Gümbet Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Pırıl pırıl deniziyle huzurlu bir tatil yapabileceğiniz Gümbet Otelleri...

Gümbet otelleri

Gümbet otellerine erken rezervasyon fırsatları sunan sitemizden tesislerimizin detaylı fiyatları ve ödeme koşullarına ulaşabilirsiniz. Seyahat planı oluşturduğunuz bölgenin tarihi ve turistik yerleri yanında bölge hakkında önem teşkil eden bilgilere rahatlıkla ulaşma imkânı bulabilirsiniz.

Gümbet, Ege Bölgesinin en çok tercih edilen turistik bir beldesi olarak, Bodrum ilçesine bağlıdır. Bodrum'a mesafesi 3 kilometre olan belde, günümüzde turizm alanında gelişerek özellikle su sporları bakımından ilerleme kaydetmiştir.

Gümbet; doğal varlıkları, plajları, konaklama tesisleri, alışveriş ve gece hayatı olarak yerli ve yabancı turistlerce her yıl ziyaret edilmekte olan cazibe merkezidir. Bodrum'un kuzeybatısında yer alan Gümbet'e en yakın yerleşim birimleri; Bitez, Torba, Ortakent, Yahşi ve Konacık'tır. Uygun Gümbet otel fiyatlarımız ile beldede yapacağınız tatilleriniz sırasında bu bölgeleri de gezme olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Gümbet'in, bağlı olduğu Bodrum ilçesi, 152.440 nüfusludur. Gümbet'in yaz sezonundaki nüfusu, turizm faaliyetlerinden ötürü Gümbet otellerinde konaklayan turistlerle daha da artmaktadır. Ayrıca otellerde kalmayı tercih etmeyenler için çeşitli pansiyon ve tatil köyü seçeneğini de bölgede bulabilen tatilcilerin yoğunlukla bölgede varlığını görebilmek mümkündür.

Ulaşım Olanakları

Gümbet, Bodrum ilçesine bağlı mahalle konumunda olduğundan beldeye en yakın havalimanı, Bodrum-Milas Havalimanıdır. Ulaşım ağının gelişmiş olduğu beldeden havalimanına ulaşım 40 dk sürmektedir. Uluslararası havalimanı özelliğine sahip olan bu havalimanı, yerli yabancı birçok yolcuya hizmet vermektedir.

Gümbet, küçük bir mahalledir. Bu yüzden ulaşım, toplu taşıma araçları ve taksi ile sağlanmakta olup, Bodrum merkeze 5 dakikalık mesafededir ve istenildiği zaman araç bulabilmek mümkündür. Bu sebeple oldukça uygun Gümbet otel fiyatları ile rezervasyon gerçekleştirdiğiniz otellere rahatlıkla ulaşabileceğinizi görebilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Ege Bölgesinin turistik beldesi Gümbet'te Akdeniz iklimi görülmekle birlikte, yazları sıcak ve kışları ılıman iklim hâkimdir. Akdeniz iklimi ile Ege ikliminin yansımasından dolayı; bitki örtüsü çeşitlilik göstermektedir. Bitki örtüsünü; küçük çalılıklar, gürgen, sedir, kızılçam, karaçam, köknar, çınar ve selvi ağaçları oluşturmaktadır. Hem maviyi hem yeşili bir arada bulabileceğiniz Gümbet'te konakladığınız Gümbet otellerinden çıkarak rahatlıkla doğa yürüyüşleri gerçekleştirebilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Gümbet, kıyı kesiminde yer alan denize nazır restoranları, balıkçıları yanında fast food, Çin mutfağından İtalya mutfağına dek pek çok olanağa sahiptir. Ege Bölgesinin en bilindik yemek kültürü mezeler üzerinde Gümbet'te de çeşitlilik görülmekle birlikte, özellikle kırsal alanlarda, Türk mutfağının yöresel izlerine rastlamak da mümkündür.

En meşhur Gümbet restoranlarını Our House Restaurant, Windy Bay Restaurant, Diver's Restaurant, Saray Zetas Restaurant, China Town Restaurant, Casablanca Restaurant, Analivia's Restaurant ve Jack's Place olarak sayabiliriz. Bu yerel restoranları değerlendirerek yeme ve içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz gibi yine yöresel lezzetleri sunan Gümbet otelleri restoranlarını da değerlendirebilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Gümbet, barlar sokağı ile Türkiye'de ün yapmış tatil beldemizdir. Gümbet'in en popüler eğlence mekânları; Mystery Disco, Club Posh, Club Sapphire Bodrum, Alora Beach Club, Pasha Club, Tex Mex Beach Club, Club Sotano ve Club X Bar olarak sıralanabilir. Uygun Gümbet otel fiyatları ile konakladığınız otellerin size sunduğu eğlence tesislerini değerlendirebileceğiniz gibi bölgenin popüler eğlence mekânlarını da değerlendirerek gecelerinizi daha hareketli bir hale getirebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Genellikle yurt dışından gelen turistlerin tercih ettiği beldede gezilecek yerleri; Bodrum Kalesi, 1 kilometre uzunluğa sahip Gümbet Plajı, Myndos Kapısı, Helenistik Döneme ait kalıntılar, Sualtı Arkeolojik Müze olarak sıralanabilir. Bunun yanı sıra pazar günleri kurulu olan yöresel pazarı gezebilirsiniz. Böylelikle Gümbet otellerinde geçirdiğiniz tatillerinizi daha eğlenceli bir hale getirebilir ve yöreyi daha yakından tanıma olanağına sahip olabilirsiniz.

Gümbet her ne kadar Bodrum'un en popüler tatil merkezlerinden biri olarak karşımıza çıksa da bazen burada istediğiniz gibi bir otel bulmada ya da yer bulmada sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu konularda sıkıntı yaşamamak için Bodrum Merkez otelleri de sizin için avantajlı alternatifler sunabilecek otel seçeneklerini içinde bulundurmaktadır. Burada bulunan oteller sayesinde tatil planlamalarınızı yaparken istediğiniz gibi bir otelde konaklama olanağına da sahip olabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bodrum Merkezde ya da Bitez gibi çevredeki popüler bölgelerde bulunan otel seçenekleri arasında istediğiniz özelliklere sahip otelleri bir arada bulma olanağına da sahip olabilirsiniz. Bu bakımdan otel ihtiyaçlarınızda Bitez otelleri arasına da bakmanızın faydasını görebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Otel seçimlerinizi daha geniş seçenekleri değerlendirerek yapmak istiyorsanız Bodrum otelleri arasından da seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tüm Bodrum'da bulunan otel seçenekleri arasından sizin için en uygun fiyat ve konaklama seçeneklerini daha rahat bulma olanağına sahip olabilirsiniz.