Deruni Butik Hotel Rezervasyon

Otel Bilgileri

Ege'nin incisi Çeşme'ye özgü mimari ile inşa edilmiş olan Deruni Butik Hotel 16 oda kapasitesi ile, huzurlu atmosferi ve Türk mutfağına özgü geleneksel lezzetlerin sunulduğu zengin kahvaltısı ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktadır. Otelimiz oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup tüm alanlarda ücretsiz internet bağlantısı mevcuttur. Deruni Butik Hotel; Çeşme Marina'ya 7 km, Ayayorgi Koyu'na 5 km Alaçatı merkeze 4 km, Adnan Menderes Havaalanı'na 88 km mesafede yer almaktadır. 

T.C. vatandaşlarının konaklama yapabilmesi için giriş esnasında tesis yetkilisine HES kodunu bildirmesi zorunludur.

Öne Çıkan Özellikler:
Doğa İle İç İçe
Otopark
Wi-Fi
Merkezi Konum
İnşaa Tarihi:
Yenilenme Tarihi:
Toplam Oda Sayısı:
Denize Mesafe:
Yeme-İçme Konsepti:
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Deruni Butik Hotel, siz değerli misafirlerimizin konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmış 16 oda kapasitesi ile hizmet vermektedir. Misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarının düşünüldüğü odalarımızın tümünde; Lcd Tv ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Yiyecek İçecek Bilgileri

Deruni Butik Hotel, oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Türk mutfağına özgü geleneksel lezzetlerin sunulduğu kahvaltı servisi havuz başında yapılmaktadır. Servis edilen her ürün tesis tarafından özel olarak seçilerek, özenle hazırlandıktan sonra siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Deruni Butik Hotel'de, bir adet açık yüzme havuzu, bir adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz, satranç ve tavla gibi aktivitelerden yararlanarak tatillerini renklendirebilirler. 

Havuz Özellikleri

Tesisimizde, bir adet açık yüzme havuzu, bir adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Tesise 350 Metre mesafede yer alan halk plajında Çeşme'nin masmavi sularının tadını çıkarabilir, dilerseniz yakın çevrede yer alan beach clubları ziyaret ederek gününüzü renklendirebilirsiniz.

Balayı İmkanları

Misafirlerimizin talebi doğrultusunda balayı çiftlerine özel oda süslemesi yapılmaktadır.

İnternet Kullanımı

Tesis genelinde kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10