Staj Başvuruları ve Çalışmalar

Kişisel güvenliğiniz için girmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin korunması bizim için çok önemlidir.Bu sebeple bilgilerinizin korunmasına çok önem vermekteyiz ve bu işlem için bir çok teknik (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanmaktayız. Ayrıca ödeme sırasında girmiş olduğunuz banka ve kredi kartı bilgilerinizi güvenlik sebebiyle kesinlikle kaydetmemekteyiz. Bu bilgiler direk bizim üzerimizden bankaya iletilmekte ve kesinlikle kendi sistemimizde depolanmamaktadır.


Bütün müşterilerimize ait olan bilgileri, büyük bir gizlilik içerisinde almaktayız. İş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşterilerimize sorunsuz hizmet verebilmek için bazı bilgilerimizin saklanması ve kullanımı gerekmektedir. Bu bilgiler hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, kendi sunucularımızda saklanır ve gerektiğinde hizmetlerin karşılanabilmesi için oteller ile paylaşılır. Kişisel bilgileriniz ilgili hizmet haricinde kesinlikle 3. şahıslara paylaşılmamaktadır. Ancak kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleri yerine getirmek, Otelfiyat kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklayabiliriz.


Otelfiyat, kullanıcılara ve kullanıcıların www.otelfiyat.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.


Otelfiyat müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.


Otelfiyat'ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.otelfiyat.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Otelfiyat'ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.


Otelfiyat, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.otelfiyat.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Otelfiyat'ın değişiklik yaptığı Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası hükümleri, www.otelfiyat.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.


Staj Başvurusu
ÇAĞRI MERKEZİ