Ankara ve İzmir ofislerimizde yaklaşık 200 kişilik bir ekip ile hizmet verdiğimiz online otel satış kanalımız www.otelfiyat.com, İdeal Tur AŞ bünyesinde yer almaktadır. Her yıl on binlerce ailenin tercihi olan web sayfamız, yıllık bazda 1 milyonu aşan ziyaretçi sayısına sahiptir.

Kullanıcı dostu web sayfamızda, 5000'den fazla otel ve tatil köyü, en uygun fiyatlar ve taksitlendirmeler üzerinden misafirlerimize sunulmaktadır. Web sayfamıza üye olarak işlem yapan kullanıcılara, tüm otellerde gecerli extra indirimler verilmekte olup, sayfamıza üye kullanıcı sayımız 100.000'dir. Üye sayımız her geçen gün artmaktadır.

Web satış kanalımıza ilave olarak, 5000'den fazla firmanın kurumsal iş seyahatlerinin planlamasını yapan ekibimiz, bu firmaların talepleri doğrultusunda uçak bileti, otel rezervasyonu, transfer vb. hizmetleri sunmaktadır.

İdeal Tur AŞ, 2004 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup Türsab ve IATA üyesidir. Yurt içinde bir çok tesisten aldığımız satış birinciliği ödüllerimiz ve çalıştığımız tur operatorlerinden kalite ödüllerimiz bulunmaktadır.

Extranet Sistemi ile odalarınızı, fiyatlarınızı ve kontenjanlarınızı anlık güncelleyebilir, alınan rezervasyonların kontrolünü yapabilirsiniz. Odalarınızı satışa kapatabilir, satışa açabilirsiniz. İndirim ve Aksiyonlarınızın girişini yapabilir ve müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Otelfiyat.com sayfamızda yer alarak tesisinizin satışını online kanalda 1 milyon üzerinde ziyaretçiye sunabilir, çok sayıda kurumsal firmanın iş seyahatlerinde sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

Sizlerden tek talebimiz bu portal üzerinden en uygun fiyatları ve oda müsaitliklerini misafirlerimize sunmamızı sağlamanızdır. Her iki tarafında fayda sağlayacağı güzel bir işbirliği olmasını temenni ediyoruz.
Otelfiyat.com ile Extranet üzerinden gelen her rezervasyonda Kullanıcı Hesabınıza Para Puan Yüklenir. Hesabınızda biriken Para Puanlarla, uçak Bileti veya otel rezervasyonları yapabilir yada dilerseniz Biriken Para Puanlarınızı Migros Yada Vatan Bilgisayar alışveriş çekine dönüştürebilirsiniz.