TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKeçiborlu Otelleri
2 Keçiborlu Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Keçiborlu Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Keçiborlu Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Keçiborlu Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En iyi Keçiborlu Otelleri ve en uygun Keçiborlu otel fiyatları, Keçiborlu hakkında genel bilgiler...

Keçiborlu Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
S. B. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-09-2021/18-09-2021
Personeller güler yüzlü. Odalar temizdi. Koridor ve girişlerde temizdi. Hijyene önem veriyorlardı.
10
K. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-08-2020/11-08-2020
Otel tek kelimeyle harika! Ambiansını çok beğendik ayrıca personellerde bir o kadar ilgililer, gözüm kapalı tavsiye ediyorum
10
K. Yaylı | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-08-2020/15-08-2020
Merkeze yakın konumu olmasına istinaden tercih etmiştim. Odalar çok temiz ve personeller ilgililer, bu bölgede gelebileceğiniz en iyi otellerden bir tanesi.

Keçiborlu Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Zengin kültürü ve doğal güzelliklerini günümüze kadar muhafaza eden Keçiborlu'da konaklayabileceğiniz Keçiborlu Otelleri...


Batı Akdeniz Bölgesi Göller yöresinde yer alan Isparta ilinin bir ilçesi olan Keçiborlu otellerine rezervasyon yaptırabileceğiniz sayfamızı ziyaret ederek tatillerinizi çok daha uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Sitemizde alacağınız bilgiler ışığında tatil planlarınızı gerçekleştirirken tercih edebileceğiniz Keçiborlu en iyi otelleri hakkında bütün bilgileri sitemizden ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz.

Keçiborlu coğrafi konum olarak doğusunda Gönen ilçesi, kuzeyde Uluborlu, güneyinde Burdur yer almaktadır. Tarihi ve kültürel bakımından büyük bir öneme sahip olan Keçiborlu önemli turizm yerleri arasındadır. İndirimli Keçiborlu otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz konaklamalarınız boyunca şehirde keyifli bir tatil olanağına sahip olabilir ve bir çok tarihi yere günü birlik turlarla gitme imkanına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Isparta'nın huzur dolu ilçelerinden biri olan Keçiborlu'nun nüfusu 2019 sayımına göre göre 14.152, Isparta merkez nüfusu ise 441.412 kişidir Bölge topraklarının da elverişli olması nedeniyle Keçiborlu tarım ve hayvancılıkta ön plana çıkmıştır. Bölge sürekli gelişmekte odluğundan dolayı Keçiborlu otel konaklama imkanları da sürekli gelişmektedir. 

Havalimanı 

Ticari yönden sürekli gelişmekte olan Isparta iline karayolu ile kolaylıkla ulaşım sağlanabileceği gibi havayolu ile ulaşımda sağlayabilirsiniz. Konum olarak Keçiborlu, Dinar ile Isparta Burdur arasında yer alan Süleyman Demirel Havalimanı 1997 yılında yapılmıştır. Havalimanından Keçiborlu'ya minibüs veya otobüslerle kolaylık ulaşım imkanı bulunmaktadır. Bu nedenle indirimli Keçiborlu otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere giderken havayolu ulaşımının konforundan faydalanabilirsiniz. 

Otogarı  

Keçiborlu' büyük şehirlere geçiş ve kavşak noktalarında bulunduğundan karayolları ulaşımın ilçe içinde çok hareketlidir. Ayrıca Isparta merkezde yer alan Isparta otogarından Keçiborlu otogarına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu da Keçiborlu 4 yıldızlı otellerinde konaklamayı daha cazip hale getirmektedir.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü  

Keçiborlu ilçesi Akdeniz Bölgesi'nde olduğu kabul edilse de kışları soğuk ve sert, yazları sıcak ve kurak olan karasal iklim hüküm sürer. Bölgede yağışlar daha çok kış ve ilkbahar aylarında olmaktadır. Bu nedenle Keçiborlu otellerinde konaklarken gideceğiniz mevsimi de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Keçiborlu ilçesi doğal bitki örtüsü bakımından Isparta iline kıyasla çok zengin olduğu söylenemez. 

Popüler Eğlence Mekânları 

Keçiborlu, Akdeniz bölgesinin önemli tarihi ve doğal güzelliklerine sahip ilçelerinden biridir. Fakat eğlence mekanları bakımından diğer bazı Anadolu şehirleri gibi fazla geliştiği söylenemez. Keçiborlu otellerinde konaklayan misafirler daha çok Isparta merkezi tercih edebilirler. 

Gezilecek Yerler 

Keçiborlu tarih boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hitit, İyon, Lidya, Helen, Bizans bunlardan bazılarıdır. Geçmişten günümüze ise bu medeniyetlerden bir çok eser kalmıştır. En iyi Keçiborlu otellerinde konaklayan misafirlerin gezebilecekleri bazı tarihi ve doğa alanları ise Sinan Bey Camii, Güvercinlik Mağarası, Burdur Gölü kıyısı, Kuyucak köyü lavanta tarlalarıdır.