TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIIsparta Otelleri
20 Isparta Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Isparta Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Isparta Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Isparta Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Isparta Otelleri ve en uygun Isparta otel fiyatları, Isparta hakkında genel bilgiler...

Isparta Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.3
B. Akar | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-04-2024/27-04-2024
Her Yerin gerçekten temiz ve düzenli olması, çalışanların güler yüzlü ve soru sorarken rahat hissettirmesi oldu.
9.7
H. ŞENGÜN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-02-2024/11-02-2024
Güler yüzlü iletişim. Anında çözüm.
9.0
S. ARISOY | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-09-2022/12-09-2022
Kahvaltıdaki elemanların samimi davranışları ve kahvaltınız güzeldi.
10
M. ZAİM | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-07-2023/19-07-2023
Personelin güler yüzü zaten başlı başına yeterli aslında. Odaların temizliği harika pırıl pırıl mis gibi, otelin konumu mükemmel otogarla arası tam 13 dakika sürüyor. Sabah kahvaltı büfesi gerçekten yeterli.
10
E. B. yiğit | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-11-2023/17-11-2023
Son derece nazik bir karşılama, tertemiz odalar, konum çok iyi, otopark sorunu yok. Her şey çok güzeldi. Teşekkür ederiz
10
S. TOPAK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-06-2024/02-06-2024
Süit odada kaldık kocaman geniş çift kişilik yatak oldukça rahattı.kahvalti menüsü çeşitli idi tek sıkıntı müşteri potansiyeline göre restaurantta masa sayısının az olmasıydı onu da görevliler hemen çözüme kavuşturuyor zaten.
10
S. TUNÇ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-12-2022/06-12-2022
Temiz ve düzenli olması iyiydi
10
A. DELİCE | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-05-2024/11-05-2024
Otelin yeri çok merkezi her yere yakın özellikle temizliği çok güzel personelin güler yüzü çok güzel çok çarşaflar yorganlar temiz ve ütülü çok memnun kaldık tavsiye ederim
7.7
H. KERMAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-03-2024/09-03-2024
Şehir merkezine yakinligi
9.0
O. BUYUK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-01-2024/04-01-2024
Sıcak su sessizlik temizlik kahvaltı ve çeşitleri odaların rahatlığı

Isparta Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Güller diyarı olarak bilinen ve tarihi güzelliğini halen muhafaza eden Isparta'da konaklayabileceğiniz Isparta otelleri...

Akdeniz Bölgesinin kuzey kısmında yer alan Isparta, bünyesindeki Isparta otelleri ve pansiyonlarıyla en uygun fiyatı bulabileceğiniz sitemizi sizler için yeniden tasarladık. Bu bilgiler ışığında tatil planlarınızı gerçekleştirirken bölgeye dair daha çok bilgiye erişebilmeniz mümkün olacaktır.

Isparta, tarihi ve kültürel turizme hizmet veren önemli turizm yerleri arasındadır. Isparta'ya gelen misafirler çok sayıda kültürel ve tarihi mekânları gezebilir tatillerine farklı alternatifler bulabilirler. Akdeniz bölgesinin sahili olmayan illeri arasında yer alan Isparta, doğal yapısı ve topraklarının elverişli olmasıyla bilinmektedir.

Akdeniz Bölgesinin en önemli tarihi yapısına sahip olan Isparta'nın, kuzey kısmında Atabey ve Gönen ilçeleri, doğusu kısmında Eğirdir, batısında ise Burdur yer almaktadır. Uygun Isparta otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınız sırasında bu yerlere de günü birlik turlarla gitme olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Akdeniz Bölgesinin tarihi yapısı ve doğal güzelliklerinin yanı sıra Isparta'ya özgü yapısıyla tatilcilerine doğal ortam da hizmet etmektedir. Tarihi yapısı çok eskiye dayanan Isparta, Türkiye tarihine yön veren olaylara ev sahipliği yapmıştır.

Isparta; küçük bir kasaba konumundayken, bölge topraklarının da elverişli olması nedeniyle gelişerek ticari faaliyette ön plana çıkmıştır. Isparta'da en son yapılan nüfus sayımına göre nüfusu 235 bin olarak belirlenmiştir. Ancak Isparta otellerinde konaklayarak bölgede turistik ve iş gezisi gerçekleştirenlerle birlikte bölgede dönemsel nüfus dalgalanmaları görebilmek mümkündür.

Havalimanı

Akdeniz Bölgesinin önemli ticari faaliyette bulunan illeri arasında yer alan Isparta, ulaşım kolaylığı bakımından da tercih edilen havalimanına sahiptir. Isparta'da yer alan havalimanı ulaşımlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Isparta'da havalimanı 1997 yılında yapılmış ve Süleyman Demirel Havalimanı olarak bilinmektedir. Isparta'da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı Keçiborlu, Dinar ile Isparta Burdur arasında yer almaktadır. Uygun Isparta otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere giderken hava yolu ulaşımının konforundan rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Otogarı

Isparta'ya gelmek isteyen misafirler kara yolu ile ulaşımlarda Isparta merkezde yer alan Isparta otogarını kullanabilirsiniz. Isparta, ulaşım olarak oldukça uygun konumda yer almaktadır. Bu da Isparta otellerinde konaklamayı daha cazip hale getiriyor.

Afyon ve Konya illerinden Antalya iline giden kara yolu üzerinde yer alan Isparta, yılın her döneminde sıklıkla şehirlerarası otobüs seferleri bulunmaktadır. Isparta merkezine yakın olan karayolu, Isparta merkezine 5 dakika mesafede yer almaktadır.

Turizm Müdürlüğü

Isparta, tarihi ve güzelliklerinin yanı sıra bünyesinde yer alan çok sayıda ticari firmalarıyla yıl içerisinde çok kez ziyaret edilen bölgeler arasındadır. Isparta'nın en önemli ticari faaliyetleri arasında çimento fabrikası yer almaktadır.

Isparta'ya gelmek isteyen misafirler hem ticari faaliyetlerini gerçekleştirebilirler, hem de Isparta'nın kültürel mirası hakkında bilgi sahibi olabilirler. Isparta'da yer alan turizm danışma ofisleri, uygun Isparta otel fiyatlarıyla bölgede konaklayan misafirlere kültürel yapıyla ilgili bilgi vermektedirler.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Isparta, Akdeniz Bölgesinin yanı sıra Anadolu Bölgesinden de izler görmek mümkündür. Isparta, Akdeniz Bölgesinin etkisi altında kalmıştır ve karasal bir iklim şartlarına sahiptir. Bu yüzden Isparta otellerinde konaklarken gideceğiniz mevsimi de iyi seçmeniz gerekmektedir.

Isparta yaz aylarında sıcak ve kurak, kış aylarında ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Isparta'da çok sayıda göller yer almaktadır. Bunun nedeni de Isparta bölgesi ilkbahar ve sonbahar ayların da çok yağış almasından dolayı gölcüklerin oluşmasına neden olmuştur.

Yeme ve İçme Olanakları

Akdeniz Bölgesinin doğal yaşam alanları içerisinde yer alan Isparta, tarım ve hayvancılığa elverişli topraklarından dolayı bu özellik sayesinde yemekleri de sağlık ve doğallık açısından önem kazanmıştır. Uygun Isparta otel fiyatlarımız ile bölgede konaklarken siz de bu olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Isparta'da yer alan yöresel lezzetler yöre halkının kendi ürettiği ürünlerden yapılmaktadır. Isparta'da yer alan kültürel lezzetlerden bazıları, Yufka ekmeği, Hamursuz, Kiraz reçeli, Kiraz kompostosu, Elma sirkesi, Elma kurabiyesi, Elma pekmezi, Gül Şurubu, Kızarmış kaymak yağı, Biber salçası, Üzüm pekmezi, Isparta'da yer alan yöresel lezzetlerdendir.

Popüler Eğlence Mekânları

Isparta, Akdeniz bölgesinin önemli tarihi ve doğal güzelliklerine sahip bölgelerinden biridir. Isparta, genellikle kültürel turizme hizmet veren özelliklere sahiptir. Isparta'ya gelen misafirler merkezde yer alan otellerde konaklayarak Isparta hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirler. Genellikle önemli günlerde Isparta otellerinde eğlenceler düzenlenen Isparta, ziyaretçilerine sundukları farklı eğlencelerle tatil imkânı sunmaktadır.

Gezilecek Yerler

Akdeniz Bölgesinin en önemli kültürel özellikleri içerisinde yer alan Isparta, tarihi ve doğal yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Isparta'nın önemli ticari özellikleri arasında gül ve çimento fabrikaları yer almaktadır.

Isparta otellerinde konaklamak için bölgeye gelecek olan misafirler uçsuz bucaksız gül bahçelerini gezerek adeta cennet bahçesinde hissedecekler. Isparta?da gezilip görülmesi gereken yerler arasında, Dündar Bey Medresesi, Eğirdir Gölü, Dede Göl Dağı, Eğirdir Kalesi, Adada Antik Kenti, Aya Payana Kilisesi ve Atabey Ertokuş Kilisesi bulunmaktadır.