TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISITürkler Otelleri
12 Türkler Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Türkler Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Türkler Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Türkler Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Türkler Otelleri ve en uygun Türkler otel fiyatları, Türkler hakkında genel bilgiler...

Türkler Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
T. H. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-03-2022/27-03-2022
Gölcük te denize sıfır bir otel.Tavsiye ederiz.Her şey elinizin altında.
9.3
E. Y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-07-2023/24-07-2023
Arkadaşlarımla tavsiye üzerine tercih ettiğimiz bir otel. Yemek çeşidi açısından gayet zengindi. Spor salonunun olması bizim için iyiydi. Antremanlarımızı da kaçırmamış olduk. Ayrıca çalışanlar da nazik ve ilgiliydiler. Odalar tertemizdi. Seneye tekrar gitmeyi düşünüyorum.
10
B. Y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-03-2022/25-03-2022
Odaların temizliğine çok önem verilmiş. Çarşaflar, havlular her şey tertemiz. Yemekler ise son derece lezzetli. Kesinlikle tekrar tercih edeceğim otellerden biri.
9.0
b. canik | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-07-2022/30-07-2022
yemekler mükemmeldi
9.7
G. Y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-06-2023/02-07-2023
Ailemle beraber bu sene tercih ettiğimiz bir otel. Hem denize çok yakın hem de havuz olarak zengin. Köpük partilerinde çok eğlendik. Ayrıca çocuklar için miniclup vardı ve çocuklarım keyifli zaman geçirdi. Gayet memnun kaldık.
9.7
C. MİNTEMUR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-06-2022/02-07-2022
Her şeyiyle gayet güzel bir otel teşekkürler
10
K. Yel | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-08-2021/15-08-2021
Balayı tatilimizi geçirdik tesiste. Bölgedeki diğer seçeneklere göre fiyatları daha uygun, kalite standartlarından memnun kaldık. Yemekler bol çeşitli ve lezzetliydi. Animasyonlar sayesinde tatilimiz dolu dolu geçti. Havuzu büyük ve temizdi.
10
Y. Elmas | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-08-2021/09-08-2021
Çocuklu aileler için uygun bir otel. Hem bizim hem çocuklarımız için keyifli bir tatildi. Odalar geniş ve konforluydu, son derece de temizdi. Yemekleri beğendik, özellikle akşam yemekleri çok lezzetliydi. Su kaydıraklı havuz çocuklarımız için çok eğlenceli oldu.
8.0
İ. E. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-09-2021/18-09-2021
güzel bir hotel tesis çalışanları çok iyi di odalar temiz ve ferahtı tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz
9.0
a. bol | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-07-2022/30-07-2022
deniz şahaneydi

Türkler Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Masmavi denizi sıcak kumları ile ününe ün katan Türkler Otelleri...

türkler otelleri

Türkler otelleri rezervasyonlarınız ve gezi planlarınız için sizin için derlediğimiz bilgilerden oluşan en güncel sitemizden Türkler ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında Türkler mevkiinde geçirdiğiniz tatilleriniz sırasında daha kaliteli zaman geçirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Türkiye'nin turizm cennetlerinden olan Antalya ilinde Alanya'nın küçük bir mahallesi konumundadır Türkler. 2012 yılına kadar herhangi bir statüsü olmayan Türkler, mahalle unvanını bu yılda almıştır. Türkler, gün geçtikçe artan turizm potansiyeli sayesinde daha da gelişmektedir. Bu da her geçen yıl bölgede uygun Türkler otel fiyatları ile konaklayanların sayısının artmasına olanak sağlamaktadır.

Nüfusu

Yurdumuzun nadide turizm cennetlerinden olan Türkler, gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamak için yoğun çaba harcamaktadır. Türkler bir mahalle olduğu için buraya çok fazla rağbet olmadığından daha çok Alanya ilçesi bilinmektedir. Son yıllarda aldığı mahalle unvanıyla beraber Türkler ismini biraz daha duyurmaya başlamıştır. Türkler son nüfus sayımına göre yaklaşık 7200 civarı kadardır. Ancak özellikle yaz sezonunda Türkler otellerinde konaklayanlarla bu sayıda hareketlilikler görüldüğünü söyleyebiliriz.

Ulaşım Olanakları

Türkler, Alanya'da mütevazı bir mahalledir. Turistlerin en fazla Alanya'yı ziyaret etmesi Türkler'in de tanınmasına katkısı olmuştur. Alanya ve çevresinde birçok otelin ve konaklama yerlerinin olma sayesinde Türkler gelen misafirlerin dikkatini çekmiştir. Türkler'e ve çevresine karayolu veya havayolu ile ulaşımınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. En yakın havalimanı olan Gazipaşa Havalimanı Türkler'e 60 km, Antalya Havalimanına ise 110 km civarındadır.

Türkler, turizm açısından Alanya ve Antalya'ya nazaran biraz daha geri planda kalsa da, bölgede yapılan yatırımlar sonucu etkinliğini gün geçtikçe biraz daha artırmaya başlamıştır. Türkler'e havayolu ve karayolu ulaşımınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. En yakın otogar olan Alanya otogarı Türkler'e 20 dakika mesafededir. Havalimanı veya diğer çevre illerden ticari taksiler, halk otobüsleri veya Havaş ile uygun Türkler otel fiyatları ile rezervasyon gerçekleştirdiğiniz otellere ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Alanya ilçesinde bulunan Türkler, son yıllarda gelişen turizm sektörünün gelişmesi sayesinde bölge biraz daha aktif hale gelmiştir. Gelen turistin Türkler ve Alanya için hem ekonomik boyutta hem de tanıtımında önemli rol oynamaktadır. Antalya İl Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde bulunan Türkler için her türlü turizm faaliyeti için gerekli destekler verilmektedir. Alanya ve çevresinde açılan otel ve turistik tesisler Türkler'i olumlu yönde etkilemiştir. Türkler otelleri ileri dönemlerde popülerliğini artıracak potansiyele sahiptir.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Türkler, Akdeniz iklim ve bitki örtüsüne sahiptir. Yazları kurak ve sıcak, kışları ise ılık ve yağışlıdır. Türkler köyü yazları fazlasıyla yağış alır, bazı zamanlar sel baskınları bile olmaktadır. Türkler köyü Toros Dağlarına yakındır. Toros Dağları denize yakın olması nedeniyle çevre ilçe ve köylerde yoğun sis yaratmaktadır. Türkler'de sıcak yaz aylarında kimi zaman Toros Dağları üzerine kar yağmaktadır. Bu yüzden neredeyse her mevsim Türkler otellerinde konaklayarak tatil yapabilirsiniz. Türkler nem oranı yüksek olması nedeniyle, özellikle sağlık problemi olan yaşlı veya küçük çocuklar için rahatsız edici olabilmektedir. Doktorların tavsiyesi genellikle sokağa çıkmamaları veya gölge yerlerde durmalarını söylemektedir. Türkler'de ormanlık alan bölgesi yoğundur. Maki bitki örtüsü bölgede hâkim kılmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Türkler Alanya ilçesinde küçük ve mütevazı bir köy olarak konumlandırılmıştır. Tatilinizi keyiflendirmek için damak zevkinizi de düşünmek zorundasınız. Eğer felsefeniz sadece yaşamak için yiyorum diye düşünüyorsanız yaptığınız tatil ve yiyeceğiniz yemekler için de tadına varamazsınız. Türkler otellerinde konaklayan turist sayısında artış olması nedeniyle bölge popülerliğini artırmıştır.

Popülerliğin sürekli arttığı Türkler'de birçok cafe, bar veya restorana rastlayabilirsiniz. Türkler ve civarında en çok tüketilen ürünlerden biri tabi ki taze balıklarıdır. Günün yorgunluğu ve denizin masmavi suyundan yararlandıktan sonra bir şarap eşliğinde tüketeceğiniz yemekler Türkler'de yaşayabileceğiniz enfes deneyimlerden biridir.

Popüler Eğlence Mekânları

Türkler, küçük bir yer olduğundan Türkler'de çok fazla aktivite bulamayabilirsiniz. Genellikle Alanya veya Antalya çevresi yapacağınız aktiviteler bakımından Türkler'den daha fazladır. Bu yüzden uygun Türkler otel fiyatları ile konaklama yaptıktan sonra akşamları gezebileceğiniz yerler yakın çevredeki otel veya il, ilçelerden oluşmaktadır. Kafanızı dinleyeceğiniz mütevazı bir yer olan Türkler, adrenalin tutkunları için hayal kırıklığı olabilir. Bu yüzden çevre il, ilçeler eğlence yönünden Türkler'den biraz daha fazladır.

Gezilecek Yerler

Alanya ilçesine bağlı olan Türkler yakın geçmiş olan 1992 tarihinde belediye unvanı almıştır. Türkler tarihi ve doğal güzellikleri bakımından önemli turizm merkezlerinden biridir. Türkler yakın çevresinde Alanya'da bulabileceğiniz eserler daha çok bu bölgede görebilirsiniz. Türkler tarihi ile bulgu ve belgeleri Alanya Arkeoloji müzesinde inceleyebilirsiniz. Yine Türkler ve Alanya çevresinde görebileceğiniz diğer eserler ise Antik Kentler olabilir. Bunların bazıları; İotape, Selinus Antik Kenti, Hamaksia Antik Kenti ve Syedra Antik Kenti olmaktadır. Türkler otellerinde konaklarken bölgeyi daha yakından tanımak için mutlaka bu yerleri görmelisiniz.

Alanya'nın en turistik mevkileri arasında yer alan Türkler bölgesinde dilediğiniz özelliklerde bir otel bulma konusunda sıkıntı yaşarsanız tercihinizi Avsallar otelleri arasından da yapabilirsiniz. En az Türkler kadar tercih edilen bir mevki olarak karşımıza çıkan Avsallar'da farklı özelliklere sahip otel ve tesis seçenekleri ile karşılaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Türkler bölgesine yakın mesafede bulunan bir diğer mevki olarak karşımıza Konaklı çıkıyor. Konaklı otelleri içerisinden seçimlerinizi yapabileceğiniz gibi burada konaklamayı tercih ettiğiniz zaman bölgede pek çok kültürel ve tarihi değeri de yakından görme olanağına sahip olabilirsiniz.

Tatilinizi daha fazla seçeneği değerlendirerek geçirebileceğiniz bir otel aramanız durumunda ise size Alanya'da bulunan tüm otel seçeneklerini bir arada sunan Alanya otelleri arasından seçimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Böylece dilediğiniz mevkilere çok daha rahat bir şekilde ulaşabilir ve daha fazla aktivite seçeneği arasından seçimlerinizi gerçekleştirerek tatillerinizi daha renkli hale getirebilirsiniz.