2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI4 Kemerağzı Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kemerağzı Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Kemerağzı Otellerinin Yorumları

00- Fame Residence Lara & Spa
Hizmet kalitesini beğendim. Personel davranış ve ilgileri mükemmel. Odalar ferah ve temiz. Yemekler güzel.
01- Limak Lara Deluxe Hotel
Ailecek konaklama çok uygun kendi evinimizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Mutfak ürünleri on numara ellerine sağlık emek verene.
02- Delphin Diva Premiere
Ailemle 1 haftalık tatil geçirdik kalite ve hizmat bakımından gerçekten çok memnun kaldık yemekler havuz personel her şey çok güzeldi seneye tekrar gitmeyi düşünüyoruz.
03- Delphin Palace Hotel
2 aile birlikte konaklama yaptık. Çok güzel bir tesis. Özellikle animasyon ekibi oldukça başarılıydı. Gün içerisinde çeşitli aktivitelerle vakit geçirebiliyorsunuz. Çocuklarımız için mini club olması bize avantaj sağladı. Odalarımız her gün temizlendi. Kalabalık sezona denk gelmemize rağmen havuz ve plaj da şezlong sıkıntısı yaşamadık. Güzel bir tatil geçirdik.

Kemerağzı Otelleri & Kemerağzı Otel Fiyatları

Antalya Aksu ilçesinin nadide beldelerinden Kemerağzı Otelleri...

kemerağzı otelleri

Antalya Aksu ilçesinde bulunan Kemerağzı gezileriniz ve konaklamalarınız için daha ayrıntılı bilgilere erişiminiz için, sizler için oluşturduğumuz web sayfamızdan her türlü Kemerağzı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda Kemerağzı otellerinde konaklayarak geçireceğiniz tatillerinizde zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Kemerağzı ismini mahallenin aşağısında bulunan Kemer çayından almıştır. Kemerağzı Antalya merkezine 13 km uzaklıktadır. Kemerağzı konaklamalarınızda mutlaka erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın.

Yaz turizminin oldukça hareketli yaşandığı bölgelerden biri olarak karşımıza çıkan Kemerağzı'nda uygun Kemerağzı otel fiyatları ile konaklayabilecek olmanız sayesinde bölgedeki tatillerinizin bütçenizi de zorlamayacağı konusunda emin olabilirsiniz.

Nüfusu

Antalya Aksu ilçesinde bulunan Kemerağzı'nın son yapılan nüfus sayımlarına göre Kemerağzı nüfusu 2,686 olarak tespit edilmiştir. Kemerağzı otelleri konaklamalarınızla bölgenin sessizliği ve doğal güzellikleri ile muazzam bir tatil geçirmiş olacaksınız. Kemerağzı konaklamalarınızda, Antalya ili sizler için en iyi alternatiflerden biridir. Kemerağzı halkı çok mütevazı bir halktır ve misafirperver olma özellikleri en büyük özelliklerinden biridir.

Havalimanı

Her yıl milyonlarca turistin akın ettiği ve özellikle tercih edilen turizm gözde bölgesi Antalya için birçok ulaşım alternatifine sahiptir. Kemerağzı Antalya havaalanına 25 km uzaklıkta, Gazipaşa havaalanına 160 km uzaklıktadır. Antalya'ya hava yolu ile geldiğinizde Kemerağzı'na ve uygun Kemerağzı otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere kara yolu ile de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kemerağzı'na ulaşım konusunda havayolunu seçiyorsanız en yakın havalimanı Antalya havalimanını kullanmanız gerekmektedir. Antalya havalimanından kolaylıkla Kemerağzı'na dolmuş, minibüs veya HAVAŞ servisleriyle rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kemerağzı'na ulaşım konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogarı

Kemerağzı alternatif turizm açısından Antalya'nın önemli konumlarındandır. Kemerağzı'na ulaşım için kara yolu ile ulaşım seçtiyseniz rahatlıkla Antalya otogardan ulaşımı sağlayabiliyorsunuz. Kemerağzı'nın Antalya otogara mesafesi 28 km'dir. Antalya otogardan Kemerağzı'na ve Kemerağzı otellerine ulaşım için otogardan kalkan çeşitli şehir içi araçlarını seçerek yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Kemerağzı yolculuğunuzdaki rahatlık sizin mükemmel tatilinizin başlangıcı olacaktır.

Turizm Müdürlüğü

Kemerağzı turizmin en güzel doğal güzelliklere sahip bir konumdadır. Kemerağzı Antalya için önemli turizm bölgesidir. Kemerağzı bölgemizde doğal güzelliklerin yanı sıra tarihi önem arz eden güzelliklerimiz de mevcuttur. Kemerağzı'nda çeşitli aktiviteler ve festivaller den kolaylıkla yararlanıp eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kemerağzı'nda geçireceğiniz tatilin tadı damağınızda kalacaktır. Bu yüzden indirimli Kemerağzı otel fiyatlarımızdan yararlanıp bölgede daha uzun süre kalmayı tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Kemerağzı iklimi Akdeniz iklimidir. Kemerağzı'nda yaz sıcaklığı güneş ışınlarının düşme açısına, kuraklık ise alçalıcı hava hareketlerine bağlıdır. En sıcak ay ortalaması 26-28°C, en soğuk ay ortalaması 8-10°C'dir. Kemerağzı'nda yıllık sıcaklık ortalaması 18°C'dir. Kemerağzı'nda kar yağışı ve don olayı çok ender görülür. Kemerağzı'nda en fazla yağış kışın, en az yağış yazın düşer. Kemerağzı'nda kışın görülen yağışlar cephesel kökenlidir. Bu yüzden Kemerağzı otellerinde özellikle yaz aylarında yoğunluk yaşanmaktadır. Kemerağzı bitki örtüsü kızılçam ormanlarıdır.

Yeme ve İçme Olanakları

Kemerağzı en güzeller lezzetlerin olduğu bölgelerimizden biridir. Yöresel lezzetleri tadabileceğiniz bir bölge olan Kemerağzı meşhur köftesi ve piyazı ile midenizi şenlendirirken yanında eşlik eden tamamen organik yeşilliklerle ağzınızın tadı yerine gelecek. Kemerağzı'nda yediğiniz yiyecekler tamamen organik olmakla beraber lezzet farkını anlayacaksınız. Kemerağzı'nda geçirdiğiniz tatiliniz boyunca memnun kalmaya devam edeceksiniz. Kemerağzı otellerinde konaklarken meşhur kızarmış dondurma yemeden ayrılmayınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Kemerağzı ve Antalya turizminde önemli bir yer teşkil eden Kemerağzı, gelen misafiri en iyi şekilde ağırlamak için elinden gelen hizmeti vermektedir. Kemerağzı eğlence açısından birçok alternatife sahiptir. Kemerağzı Antalya'daki birçok kulüp ve diskolara yakın olmakla beraber canlı müzik gibi organizasyonlardan yararlanabilirsiniz. Kemerağzı eğlence yerleri ile tatilinizi renklendirebilirsiniz. Üstelik indirimli Kemerağzı otel fiyatları ile bölgede tatil yapmanıza olanak sağlayan otellerin de gece eğlenceleriniz için farklı seçenekler sunduğunu görebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Kemerağzı kültür ve turizm açısından zengin bir konuma sahiptir. Kemerağzı'nın 11 km uzağında muazzam doğal güzelliklere sahip Kurşunlu Şelalesi bulunmaktadır. Kemerağzı tabiat parkına yakın olmakla bilinmektedir. Tarihi güzelliğe sahip Perge ise Kemerağzı'na 18 km uzaklıktadır. Kemerağzı'nda gördüğünüz güzellikler her daim aklınızda kalacaktır. Bu yüzden Kemerağzı otelleri konaklamalarınız esnasında sadece otel tesislerinden yararlanmakla kalmayıp bölgeyi de mutlaka gezmelisiniz.

Kemerağzı'nda bulunan otel seçeneklerinin uygun fiyat avantajları ile konaklamanıza olanak sağlaması mümkün olacağından dolayı tercihinizi bu bölgeye yakın otellerden yana da kullanabilirsiniz. Ayrıca daha fazla otel seçeneğini bir arada bulabilmek için Kundu otelleri arasından da seçimlerinizi rahatlıkla gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.