TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKazdağları Otelleri
1 Kazdağları Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Kazdağları Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Kazdağları Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kazdağları Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En iyi Kazdağları Otelleri ve en uygun Kazdağları otel fiyatları, Kazdağları hakkında genel bilgiler...

Kazdağları Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
M. Demir | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-08-2020/29-08-2020
Eşimle birlikte üç günlük konaklamamız oldu bu süreçte tesisin olanaklarından memnun kaldık. Odalar temiz, yemekler lezzetli, tekrar tercih edeceğiz ilerleyen zamanlarda. Tavsiye ediyoruz.
10
A. D. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-08-2020/29-08-2020
Her yıl düzenli olarak geldiğimiz bir otel. Odalar kullanışlı ve konforlu severek konaklıyoruz. Tavsiye ediyorum.
E. Cam | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-01-2020/26-01-2020
Otel fiyatına göre uygundu,dekorasyon ve temizlikten çok memnun kaldım, termal havuzu vs güzel, yemeklerde fena değil, görevliler yardımseverdi teşekkürler.

Kazdağları Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Çanakkale ve Balıkesir arasında köprü vazifesi gören Kaz Dağları Otelleri...

Çanakkale ve Balıkesir illeri arasında yer alan Kaz Dağları civarındaki Kaz Dağları otellerini ve doğal yapısı hakkında detaylı bilgiyi sayfamızdan ziyaret edebilirsiniz. Kaz Dağları bölgesi aynı zamanda İda dağları olarak da bilinmektedir.

Kaz Dağları eteklerinde çok sayıda oteller ve apartlar yer almaktadır. Çanakkale ilinin Ayvacık ilçe sınırları içerisinde yer alan Kaz Dağları tarihi ve kültürel açıdan oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden de pek çok tatilcinin uğrak noktasıdır.

Çanakkale ili Biga yarımadasına kadar uzanan Kaz Dağları diğer bir adıyla İda dağları muhteşem görüntüsüyle ziyaretçilerine farklı anlayışta bir tatil imkânı sunmaktadır. Kaz Dağları batı kısmında Dede Dağı ile kuzey kısmında Babadağ ile güneyde Sarıkız tepesi ile çevrelenmiştir. Siz de indirimli Kaz Dağları otel fiyatları ile bölgede konaklarken bu doğal çevreyi yakından tanıma olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Türkiye'de yer alan önemli tarihi oluşumlar içerisinde olan Kaz Dağları bulunduğu konum itibariyle önemli bir yere sahiptir. Kaz Dağlarına ve Kaz Dağları otellerine gelecek olan misafirler bölgesinin tarihi ve doğal görüntüsüne yakından bakma imkânı bulabilirler.

Kaz Dağları bölgesi Çanakkale il sınırları içerisinde yer almasından dolayı yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla uğradıkları yerler arasındadır. Çanakkale'ye gelecek olan misafirler Kaz Dağlarını gezerek doğal bir gezintiye çıkma olanağına da sahip olabilmektedir.

Havalimanı

Çanakkale il sınırları içerisinde yer alan Kaz Dağları Çanakkale ile Balıkesir arasında doğal görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Kaz Dağları misafirlerine sunduğu imkânlar sayesinde tatilcilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Üstelik Kaz Dağları otel fiyatlarının da uygun olması sayesinde bölgedeki tatilleriniz çok daha keyifli sürebilmektedir.

Kaz Dağlarına ulaşımlarda genellikle kara yolu ulaşımı tercih edilmektedir. Hava yolu ile Kaz Dağlarına ulaşımlarını sağlamak isteyen misafirler Çanakkale Havalimanını kullanabilirler. Çanakkale Havalimanından Kaz Dağlarına ulaşım araçları bulabilmek mümkündür. Kaz Dağlarına ve Kaz Dağları otellerine ortalama 45 dakikalık yolculuğun ardından ulaşabilirsiniz.

Otogarı

Marmara Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Kaz Dağları bölgenin en çok ziyaret edilen turistik yerleri arasında yer almaktadır. Kaz Dağlarına Çanakkale il sınırından Balıkesir iline giderken çam ağaçları ile çevrili orman yolu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çanakkale'ye 140 km mesafede yer alan Kaz Dağları bölgesi Balıkesir il merkezine ise 107 km mesafede yer almaktadır. Çanakkale ve Balıkesir illerinden Kaz Dağlarına ve düşük Kaz Dağları otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize şehir içi araçlarla ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Marmara Bölgesinin en önemli konumunda yer alan Kaz Dağları Biga yarım adasına kadar uzanan tarihi atmosfere sahip görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Kaz Dağlarına gelecek olan misafirler bölgenin doğal yapısı içerisinde büyülenmektedirler.

Kaz Dağlarında çok sayıda butik Kaz Dağları otelleri ve tarihi evler yer almaktadır. Bu nedenle Kaz Dağlarına geldiğinizde bu otellerde konaklama yapabilirsiniz. Kaz Dağları hakkında detaylı bilgiyi sayfamızdan kontrol edebileceğiniz gibi Çanakkale merkezde yer alan turizm danışma ofislerinden de bilgi alabilirsiniz.

Kaz Dağları İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Kaz Dağları Çanakkale ile Balıkesir illeri arasında Edremit körfezi ve Biga yarım adasına kadar uzanan önemli konuma sahiptir. Kaz Dağlarına ve indirimli Kaz Dağları otel fiyatlarına sahip otellere gelecek olan misafirler tamamı çam ağaçları ile çevrili ormanlarında doğa yürüyüşü yapabilirler.

Kaz Dağları iklim ve bitki örtüsü bakımından oldukça önemli konumda yer almaktadır. Yaz aylarında Kaz Dağları oldukça sıcak ve kurak tertemiz havasıyla dikkat çeker. Kış aylarında ise yoğun bir şekilde yağışlı geçmektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

İda Dağları olarak da adlandırılan Kaz Dağları Marmara Bölgesinin önemli kültürel ve yöresel lezzetlerini bünyesinde barındırmaktadır. Kaz Dağlarına geldiğinizde Kaz Dağları eteklerine kurulu olan butik restoranlarda servis edilen aperatif yiyecekleri deneyebilirsiniz.

Kaz Dağları otellerine geldiğinizde Çanakkale ve Balıkesir bölgelerinden yöresel yemekleri tadabileceğiniz mekânlar yer almaktadır. Kaz Dağları yemekleri arasında bulunan Katmer, Mevlevi Tatlısı, Kabaklı Şara Şura, Taze bakla çorbası, Bakla Keşkeği Kaz Dağlarına geldiğinizde mutlaka tatmanız gereken lezzetlerdir.

Popüler Eğlence Mekânları

Marmara Bölgesinde yer alan önemli turizm kaynaklarına sahip olan Kaz Dağları etrafı tamamen ormanlarla çevrili konumda yer almaktadır. Kaz Dağlarına ve indirimli Kaz Dağları otel fiyatlarına sahip otellere tatil maksadıyla çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir.

Genellikle çok fazla eğlence mekânları bulunmayan Kaz Dağları civarındaki Çanakkale, Balıkesir ve Edremit gibi tatil bölgelerine giderek eğlence mekânlarını kullanabilirsiniz. Kaz Dağları, Balıkesir ve Çanakkale arasında olduğu için ulaşımı da oldukça kolay sağlanmaktadır.

Gezilecek Yerler

Her köşesinde farklı bir turizm aktivitesini bünyesinde barındıran Kaz Dağları, Marmara Bölgesinin önemli turizm merkezleri arasında yer almaktadır. Kaz Dağları ziyaretlerinizde çok sayıda destinasyon merkezini bir arada bulabilirsiniz.

Kaz Dağlarına yapacağınız ziyaretlerde gezip görmeden dönmemeniz gereken yerlerden bazılarını Adatepe köyü, Çamlıbel Köyü dağları, Edremit körfezi, Kaz Dağları Hasan boğuldu, Kaz Dağları Milli parkı şeklinde sıralayabiliriz. Kaz Dağları otelleri konaklamalarınız sırasında mutlaka bu yerleri gezip görmeniz gerektiğini unutmamalısınız.