Yiva Otel Kazdağı Rezervasyon

Otel Bilgileri

Yiva Otel, Kazdağları'nda doğanın içerisinde, oksijenin bol olduğu bir bölgede yer almaktadır. Bir restoranı ve bir barı bulunan bu muhteşem tesis sizlere aile odaları, standart odalar ile hizmet vermektedir. Ayrıca konaklamalarda muhteşem terasta da zaman geçirme imkanınız vardır. Tesiste 24 saat açık resepsiyon, ulaşım servisi, oda servisi ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Otelde her sabah doğal kahvaltı sunulmaktadır. Bölge dalış ve bisiklet sporu açısından popülerdir ve Yiva Otel Kazdağı'nda bisiklet kiralama hizmeti verilmektedir. En yakın havaalanı olan Balıkesir Koca Seyit Havaalanı 23 kilometre, Kazdağı Milli Parkı 10 kilometre, Akçay Otogar 10 kilometre, Edremit şehir merkezi ve otogarı ise 8 kilometre mesafededir.

T.C. vatandaşlarının konaklama yapabilmesi için giriş esnasında tesis yetkilisine HES kodunu bildirmesi zorunludur.

Öne Çıkan Özellikler:
Doğa İle İç İçe
Doğal Lezzetler
Doğa Yürüyüşleri
Ücretsiz Wi-Fi
Toplam Oda Sayısı:
Yeme-İçme Konsepti:
Wifi
Tek bay kabul ediyor
Otopark
Oda Servisi
Havaalanı Transferi
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Yiyecek İçecek Bilgileri

Kapalı Restorant
Bar
Aktivite Bilgileri

Yiva Otel Kazdağı'nda konaklama yaparken rehberli gezi rotalarıyla doğanın huzurunu tanıyarak hissedeceksiniz. Dağ bisikletinin heyecanını temiz hava ve yeşil ambiyansla pekiştirmek ruhunuza iyi gelecek. Şehrin yoğunluğundan uzaklaşıp yaptığınız trekkingin ruh ve beden dinginliğinize olumlu etkisini tadacaksiniz. Bol oksijenin ve huzurun hakim olduğu yoga ve meditasyon alanlarında ruhunuzun ve zihninizin berraklığını farkedeceksiniz. Storytelling akşamlarında dinleyeceginiz bölge hakkındaki efsaneler size kaz dağları ruhunu ve büyüsünü hissettirecek. Şifalı bitkilerin işlenmesi ve tanıtımıni ele alan workshop ile hem teoride kullanım alanlarını, hazırlanışlarını öğrenip hem de pratikte kendi ürününüzü(doğal solüsyon, krem, sabun, cay vb) oluşturmayı öğrenebilirsiniz. Zeytin hasadı yapmayı öğrenebilir, Zeytin Deresi’nde yüzebilir, Doğa fotoğrafçılığı yapabilir, Doğada yaşayan kuş çeşitlerini kuş gözlemi yaparak inceleyip tanıyabilir, Kendi bitki çayınızı doğal otlarla yapıp içebilir ve hatta ateş başında yapılan yöre şaraplarını tadabilirsiniz.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10