Grand Rimedya Hotel Mudanya Rezervasyon

Otel Bilgileri

Grand Rimedya Hotel Mudanya; Bursa Mudanya da yer almaktadır. Siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş 43 oda ile hizmet vermektedir. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup sabah kahvaltısından açık büfe olarak hizmet alabilirsiniz. Tesise ait toplantı salonu olup iş amaçlı ve organizasyonlar için kullanım sağlayabilirsiniz. Grand Rimedya Hotel Mudanya; Bursa merkeze 27 km, Bursa otobüs terminaline 28 km, İstanbul'a 165 km uzaklıkta yer almaktadır.

Öne Çıkan Özellikler:
Merkezi Konum
Geniş Ferah Odalar
Ücretsiz Wi-Fi
Oda Servisi
İnşaa Tarihi:
Toplam Oda Sayısı:
Yeme-İçme Konsepti:
Wifi
Tek bay kabul ediyor
Otopark
Oda Servisi
Merkezi konum
Asansör
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Grand Rimedya Hotel Mudanya; Siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş 43 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; klima, havlu, nevresim, çay kahve seti, saç kurutma makinesi, telefon, uydu, televizyon ve kablosuz internet bağlatısı bulunmaktadır.

Uydu Yayını
Televizyon
Telefon
Saç Kurutma Makinası
LCD Tv
Klima
Havlu
Balkon
Yiyecek İçecek Bilgileri

Grand Rimedya Hotel Mudanya; Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup sabah kahvaltısından açık büfe olarak hizmet alabilirsiniz. 

Aktivite Bilgileri

Grand Rimedya Hotel Mudanya; Merkezi konumundan dolayı birçok gezilecek yerlere yakın konumunda ve sahile yürüme mesafesinde olup sevdiklerinizle keyifli zama geçirebilirsiniz.

Toplantı salonu
Havuz Özellikleri

Grand Rimedya Hotel Mudanya; Denize 50 m uzaklıkta olup sahilde bulunan halk plajından faydalanabilirsiniz.

Toplantı Salonu Özellikleri

Grand Rimedya Hotel Mudanya; Tesise ait toplantı salonu olup iş amaçlı ve organizasyonlar için kullanım sağlayabilirsiniz. 

İnternet Kullanımı

Grand Rimedya Hotel Mudanya; Tüm kullanım alanlarında kullanım sağlayabilleceğiniz kablosuz internet kullanımı bulunmaktadır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10