Grand Akçalı Otel Rezervasyon

Otel Bilgileri

Grand Akçalı Otel, Hatay İskenderun mevkiinde merkezi konum olarak konumlanmıştır. Grand Akçalı Otel, oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermekte olup açık büfe olarak sunmaktadır. Konumu gereği iş, turizm ve gezi amaçlı konaklamalarınıza hitap etmektedir. Konforunuzun düşünülerek tasarlandığı toplam 46 oda olarak hizmet vermekte olup modern oda dizaynı ile konaklamanızı sağlamaktadır. Merkezi konumu ile ön plana çıkan tesisimiz konaklayan misafirlerine ücretsiz internet bağlantısı ve otopark imkanı sunmaktadır. Ayrıca tesis bünyesinde hamam ve sauna bulunmaktadır.

T.C. vatandaşlarının konaklama yapabilmesi için giriş esnasında tesis yetkilisine HES kodunu bildirmesi zorunludur.

Öne Çıkan Özellikler:
Ücretsiz Wi-Fi
Hamam
Sauna
Otopark
Toplam Oda Sayısı:
Yeme-İçme Konsepti:
Tesisimizde, konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı bulunmaktadır.
Wifi
Otopark
Merkezi konum
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Grand Akçalı Otel, konforunuzun düşünülerek tasarlandığı toplam 46 oda olarak hizmet vermektedir. Modern ve şık dizaynı ile tasarlanmış konaklamanızın konforlu olması için her deta düşünülmüştür. Odalarda; telefon, LCD Tv, uydu yayını, minibar, klima, havlu takımı ve banyolar duşakabinlidir.

Uydu Yayını
Telefon
Minibar
LCD Tv
Klima
Havlu
Banyoda Duşakabin
Yiyecek İçecek Bilgileri

Grand Akçalı Otel, oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermekte olup zengin kahvaltı sunmaktadır. Kahvaltı harici öğünleriniz için tesis bünyesindeki restorandan ekstra olarak temin edebilirsiniz. 

Kapalı Restorant
Aktivite Bilgileri

Merkezi konumu ile ön plana çıkan Grand Akçalı Otel, pek çok tarihi ve kültürel mekanlara yakınlığı ile ünlüdür. Şehir içi ulaşım araçlarıyla kolaylıkla bu mesafelere ulaşım sağlayabilir ve tatilinize unutulmaz anlar katabilirsiniz. Ayrıca günün yorgunluğunu atabileceğiniz tesis bünyesindeki hamam ve sauna kullanımını yapabilirsiniz.

Türk Hamamı
Sauna
Spa Merkezi

Günün yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz, tesis bünyesinde bulunan hamam ve saunayı kullanabilirsiniz. 

İnternet Kullanımı

Genel alanlarda ve odalarda ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10