TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIZonguldak Merkez Otelleri
5 Zonguldak Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Zonguldak Merkez Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Zonguldak Merkez Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Zonguldak Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Zonguldak Merkez Otelleri ve en uygun Zonguldak Merkez otel fiyatları, Zonguldak Merkez hakkında genel bilgiler...

Zonguldak Merkez Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
c. kapucu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-02-2021/23-02-2021
Yataklar güzeldi
10
K. ÇAĞLAYAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-01-2022/07-01-2022
Kaldığım odanın konumu ve temizlik
9.7
Y. Eyüpustaoğlu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-02-2022/13-02-2022
Temiz,Güler yüzlü personel,
7.7
E. yanık | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-12-2021/12-12-2021
Oteliniz sakin ve konforlu bir ortama sahip. Çalışan personel ilgili ve güler yüzlü. Tekrar görüşmek üzere. Teşekkürler.
10
S. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-09-2021/19-09-2021
Merkezi konumunda dolayı tercih etmiştik oldukça memnun kaldık odalar ve genel alan temizdi, çalışanlarınız güler yüzlü ve sıcak kanlı.
8.7
E. E. Durmuş | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-09-2021/27-09-2021
Konumu gayet iyi kolay ulaşım sağlanıyor ve yemekler çok lezzetli ayrıca odaları çok ferah
10
S. ASLAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-07-2021/06-07-2021
personelin seviyeli ve samimiyetle ilgilenmesi oldu .Her şey gayet iyiydi. Çok memnun kaldım.
9.7
S. Y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-06-2021/18-06-2021
İş seyahati için tavsiye üzerine konaklama yaptım merkezi konumda ve sahile çok yakın güvenilir bir tesis.
8.0
E. Demirci | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-03-2021/13-03-2021
Konumu ve temizlik.
10
O. ışık | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-02-2021/21-02-2021
Baştan sona her şey mükemeldi.

Zonguldak Merkez Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Karadeniz'in hırçın dalgaları ile ünlü kara elmas olarak bilinen Zonguldak'ta konforlu bir konaklama sunan Zonguldak Merkez Otelleri...


Zonguldak merkez gezi ve rezervasyonlarınızda sizlere yardımcı olabilecek bütün bilgilere sitemizden kolaylıkla ulaşma imkânını bulabilirsiniz. Siz misafirler için erken rezervasyon kampanyaları ile Zonguldak merkez otellerine uygun fiyatlı rezervasyon imkânı veren sitemizden yerinizi ayırtabilirsiniz. Bu sayede Zonguldak merkez otellerinde konaklarken ihtiyacınız olan tüm bilgilere çok daha hızlı bir şekilde ulaşma olanağına sahip olabilirsiniz. 

Zonguldak merkez, Zonguldak ilinin merkez ilçesi ve aynı isme sahip şehridir. Karadeniz kıyısında yer alan şehir limanıyla Türkiye ve Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca Türkiye'nin en zengin taşkömürü yatakları buradadır. 

Zonguldak konum olarak, kuzeyde Karadeniz, doğu ve güneydoğuda Karabük, kuzeydoğuda Bartın, güneyde Bolu, batı ve güneybatıda Düzce ile çevrilidir. Uygun Zonguldak merkez otel fiyatlarımız sayesinde bölgede rahatlıkla konaklayabileceğiniz otelleri seçtikten sonra bölgede yapabilecekleriniz hakkında da sayfamızdan destek alabilirsiniz.

 Nüfusu 

Zonguldak il nüfusu 2019 sonu verilerine göre 596.053, Zonguldak merkez nüfusu ise 123.997 kişidir. Son dönemlerde özellikle 1995 yılında Karabük'ün il olması nedeniyle sanayi yönünden geride kalmış ve bu da dışarı göçü hızlandırmıştır. Zonguldak merkez gelişen ve ticari anlamada önemli bir noktada bulunan Zonguldak merkez otelleri ile gelişmeye devam etmektedir. 

 Havalimanı 

 Zonguldak, Karadeniz'de yer alan nadide şehirlerden birdir ve özellikle ticari bakımdan Türkiye'de önemli bir konumdadır. Zonguldak Havalimanı 1999 'da açıldıktan sonra 2002 yılında kapatılmıştır. Daha sonra 2007 yılında ise tekrar hizmet vermeye başlamıştır. Zonguldak merkeze 46 km mesafede olan Zonguldak Havalimanına şehir içi ulaşım olanaklarıyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu da uygun Zonguldak merkez otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere çok daha kolay bir ulaşım olanağı anlamına gelmektedir. 

Otogarı  

Zonguldak merkeze yapacağınız tatil programlarında havayolu ulaşımını tercih edebileceğiniz gibi şehirlerarası otobüslerle de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogar Zonguldak merkeze 1.2 km uzaklıktadır ve sürekli kalkış yapan dolmuşlarla istediğiniz Zonguldak merkez otellerine rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu nedenle Zonguldak merkez otellerine ulaşma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. 

Turizm Müdürlüğü 

Zonguldak merkeze sadece 210 metre mesafede olan Zonguldak merkezde yer alan Danışma Bürolarından tarihi ve doğal güzellikleri ve tarihi geçmişi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Turizm Danışma Büroları sayesinde uygun Zonguldak merkez otel fiyatları ile konakladığınız otellerden bölgedeki tarihi ve kültürel mekânlara nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgi alabilir ve size eşlik edecek bir rehber bulabilirsiniz. 

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü  

Zonguldak merkezde tipik Karadeniz iklimi hüküm sürmektedir. Balkanlardan gelen soğuk hava akımlarına karşı açık olduğundan diğer bölgelere göre kışlar daha soğuk geçer. Zonguldak merkez Karadeniz'in en serin bölgesidir. Buna istinaden Her mevsim yağış görmek mümkündür. 

Zonguldak merkez bitki örtüsü bakımından çok zengindir. İl topraklarının %65 'i orman ve fundalıktır. Kuzeydeki ormanlarda kayın, güneydeki ormanlarda kayın ve meşe çoğunluktadır. İklimi ve bitki örtüsü çeşitliliği Zonguldak merkez otellerinde kalmayı tercih edenlerin sayısını da artırmaktadır. 

Yeme ve İçme Olanakları 

Zonguldak merkezin birçok etkileyici tarihi miraslarının yanı sıra geçmişten günümüze kadar gelen bir çok yöresel yemekleri bulunmaktadır. Zonguldak merkez daha çok unlu mamullerden yapılan yemekleri ile ünlüdür. Zonguldak ormanlarında yetişen dünyanın en lezzetli kestanesi kuzu kestanesinden yapılan yemekleri meşhurdur. Zonguldak merkeze geldiğinizde Zonguldak merkez otelleri restoranları dışında çok sayıda birbirinden lezzetli yemekleri sunan restoran ve kafe görmek mümkündür. Zonguldak'ın en meşhur yemeklerinden bazıları ise Uğmaç çorbası, Cevizli dolma, Malay, Tirit, Pırasalı mancar, Yaprak sarma, Cevizli kömeç, Çöpele, Beyaz baklava 'dır. 

Popüler Eğlence Mekânları 

Zonguldak merkezde eğlence hayatı bir çok Anadolu şehrinde olduğu gibi fazla olduğu söylenemez. Fakat Zonguldak merkezde birkaç sokağında barlar ve kafeler mevcuttur. Aynı imkanları uygun Zonguldak merkez otel fiyatları ile konakladığınız otellerin de size sunduğunu görmek mümkündür.

Gezilecek Yerler  

Zengin tarihi ve gezilecek doğal güzellikleri ile kara elmas olarak bilinen Zonguldak merkezde misafirlerine kendini hayran bıraktırmaktadır. Zonguldak merkez ve çevresinde gezilecek bazı alanlar Gökgöl Mağarası, Kapuz Plajı, Halil Paşa Köşkü, Ereğli Müzesi, Ereğli Kalesi, Cehennem Ağzı Mağarası, Filyos Antik Kenti 'dir.