TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIYüreğir Otelleri
0 Yüreğir Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Yüreğir Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Yüreğir Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Yüreğir Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Yüreğir Otelleri ve en uygun Yüreğir otel fiyatları, Yüreğir hakkında genel bilgiler...

Yüreğir Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.7
A. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-03-2022/13-03-2022
Adana Türkmen Riverside otelde kısa süreli konaklama yaptık. Personellerin çok ilgili ve güler yüzlü olması hoşumuza gitti.
9.3
D. DELER | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-05-2021/17-05-2021
KONUM OLARAK ÇOK MEMNUN KALDIM. TEMİZLİK VE KONFOR GAYET BAŞARILI

Yüreğir Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Tarihi ve Doğal Güzellikleri ile Yüreğir Otelleri...

Yüreğir Adana'nın en yoğun ve önemli ilçelerinden biridir. Adana'nın tam ortasından geçen Seyhan Nehri, Seyhan ve Yüreğir'i birbirinden ayırmaktadır. Önemli geçiş yolları üzerinde olması Yüreğir'i önemli kılmaktadır. Ayrıca Yüreğir Adana'nın en çok göç alan ilçesidir. Tarımda pamuk ve turunçlar önemli geçim kaynağı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden Yüreğir Otelleri diye sıralandığında birçok oteli görüp anında rezervasyon yapabilirsiniz.


Nüfusu

Türkiye'nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana 2.237.940 nüfusa sahip önemli bir ilimizdir. Yüreğir ise son yapılan nüfus sayımları ile beraber 415 bin nüfusa sahip en kalabalık ilçesi arasındadır. Özellikle yaz aylarında turizmin ve tarımın hareketlenmesi ile nüfusta da artış görülebilmektedir. Sayfamız üzerinden Yüreğir Fırsat Otelleri diye aratarak rezervasyonlarınızı kolayca yapabilirsiniz.


Ulaşım İmkanları

Adana Yüreğir'e havadan, kardan veya demir yolu gibi alternatif imkanları kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Havayolu kullanacak misafirler Adana'da bulunan Şakirpaşa Havaalanını kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilir, Otogar veya demir yolu tercih eden misafirler Adana veya Yüreğir'de bulunan otogarları kullanarak da ulaşım sağlayabilir. 1937 yılında inşa edilen havaalanı Adanalılar için çok önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Şakirpaşa Havaalanı uçuş yoğunluğu konusunda ülkemizde 7. sırada yer almaktadır. Ayrıca Adana'da Askeri Havaalanı da bulunmaktadır. Konaklayacak misafirler havaalanından Yüreğir Merkez Otellerine şehir içi otobüs, minibüs veya taksilerle rahatlıkla ulaşım sağlayabilmektedir.


Turizm Müdürlüğü

Yüreğir hem Adana halkı hemde turizm ve tarih açısından son derece önemli bir yere sahiptir. Yüreğir'de konaklayacak misafirler Adana hakkında detaylı bilgi İçin Turizm İl Müdürlüğü Danışmanlarından bölge hakkında bilgiye ulaşabilirler. Ayrıca Adana'da her yıl Altın Koza Film festivaline de ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Tiyatro festival ve daha birçok festivale de ev sahipliği yapmaktadır. Adana Turizm İl Müdürlüğü'nün her yıl düzenlemiş olduğu Adana Tanıtım günleri de önemli günler arasındadır. Turizm açısından zengin olan Adana, Yüreğir Otelleri sizlere en rahat ve konforlu konaklama imkanı sağlamaktadır.


Yeme İçme Olanakları

Adana Yüreğir Türkiye mutfakları ve kültürü açısından son derece önemli lezzetleri birarada bulunduran önemli bir ilimizdir. Adana denilince akla hiç şüphesiz şalgamı ve şırdanı gelmektedir. Ayrıca et ve et ürünleri yönünden de zengin menülere sahiptir. Bunların içinde; Adana kebabı, analıkızlı, kabak çintme, karakuş çorbası, bici bici gibi daha birçok lezzetten faydalanmanız mümkündür. Ayrıca yerel halkın kurmuş olduğu restoranlarda da bu yemeklerden faydalanmanız mümkündür. Yüreğir 4 Yıldızlı Otellerde konaklayan misafirler bu lezzetli yemeklerden de tadabilirler.


Gezilecek Yerler

Adana tarihi doğal yapısı ve festivalleri ile turizme katkısı olan son derece önemli ilimizdir. Konaklamalarınız süresince tarihi, turistik ve doğal birçok yeri gezebilir eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bu gezilecek yerlerin başında; Akçatekir Yaylası, Adana Etnografya Müzesi, Anavarza Kalesi, Çarşı Hamamı, Seyhan Nehri, Yılanlı Kale ve daha birçok tarihi ve turistik mekanları gezebilirsiniz.