TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISISorgun Otelleri
2 Sorgun Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Sorgun Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Sorgun Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Sorgun Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Sorgun Otelleri ve en uygun Sorgun otel fiyatları, Sorgun hakkında genel bilgiler...

Sorgun Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.0
M. GÜNENÇ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-03-2021/29-03-2021
Sıcak su ve kaplıcası gayet keyifli
7.0
B. N. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-01-2021/10-01-2021
thermal su başarılı ve güzel
9.0
G. Uzunel | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-03-2021/22-03-2021
Yılda iki defa düzenli olarak giderim Sorgun Büyük Termal'e, genel olarak memnunum. Odalar temiz ve geniş, 3 arkadaş rahat rahat kaldık. Havuzları çok güzel, keyifli zaman geçiyor. Doğanın içinde bir otel, temiz hava almak iyi geldi.
8.0
A. a. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-08-2020/30-08-2020
Termal su için tedavi amacı ile geldiğimiz otel. Personelleri ilgiliydi. Konumu ve genel itibari ile memnun kaldığımız bir otel oldu.
10
I. BODUR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-04-2021/08-04-2021
Temizlikçi ablalarımızın yaklaşım ve titiz çalışmaları ve güler yüzlü hizmet muhteşemdi teşekkürler her şey için
9.3
H. Dikmen | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-02-2021/11-02-2021
Bulunduğu bölgenin en iyi otellerinden biri, sunduğu termal olanakları ve spa merkezi temiz ve kapsamlıydı. Termal su kalitesi güzeldi, romatizmadan kaynaklı ağrılarıma iyi geldi. Genelde ailelerin konaklama yapması bizim için iyi oldu. Yemekleri yeterli çeşitlilikte ve son derece lezzetliydi.
9.0
D. DEMİRYÜREK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-03-2021/14-03-2021
Odalar temiz ve ferah standart olmasına rağmen .
7.0
S. DURMAZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-11-2020/22-11-2020
Personel gayet ilgili ve güler yüzlü. Otelinizde hamam kısmı epey keyifliydi. Güzel vakit geçirdik. Kaldığımız odanın düzeni ve konumu güzeldi.
9.3
S. YILMAZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-03-2021/18-03-2021
Odaların geniş ve ferah olması temiz olması havuz sıcak su gayet güzeldi kaliteli otel tekrar gelmek ümidiyle güzel günler dilerm
8.0
K. ARSLAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-12-2020/18-12-2020
Cadde üstü olması çok güzel.

Sorgun Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Daha çok yeraltı kaynakları ile bilinen ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için tüm özelliklere sahip Sorgun'da kalabileceğiniz Yozgat Sorgun Otelleri...

Yozgat'a bağlı bir ilçe olarak karşımıza çıkmasına rağmen şehir merkezinden daha büyük bir yerleşim birimi olarak karşımıza çıkıyor. Tarihi yapılarının çokluğu ile bilinen Yozgat'ın Sorgun ilçesinde geçireceğiniz tatiller için lüks ve konforlu Yozgat Sorgun otelleri ile karşılaşabilmeniz mümkün olmaktadır.

Yer altı kaynaklarının çokluğu ile bilinen Sorgun'da tatilinizi gerçekleştireceğiniz pek çok otel bulunduğu gibi termal otel seçeneklerinin de fazla olduğunu görebilirsiniz. Bu bakımdan indirimli Yozgat Sorgun otel fiyatları ile bölgede konaklayabilmek için sitemizin erken rezervasyon olanaklarından faydalanmanız yararınıza olacaktır. Böylelikle daha düşük bütçelerle tatil planlarınızı gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Her yıl düzenli olarak nüfus artışı yaşandığını görebildiğimiz Yozgat'ın Sorgun ilçesinde halkın büyük bir çoğunluğunun ilçe merkezinde yaşadığını görebiliyor olsak da kırsal alanlarda da yaşayan büyük bir topluluk bulunmaktadır. Öyle ki 2015 yılı nüfusu olan 78.178 kişiden 27.629 kişi kırsal alanlarda yaşamaktadır. Ayrıca Yozgat Sorgun otelleri konukları ile birlikte nüfusta değişiklikler de yaşanmaktadır.

Ulaşım Olanakları

İl merkezinden 33 km uzaklıkta bulunan Yozgat Sorgun, şehrin bir diğer ilçesi Sarıkaya'ya ise 37 km uzaklıkta bulunmaktadır. İl merkezinin doğusunda bulunan ilçe, E-88 karayolu üzerinden kurulmuş durumdadır. Bu da şehirlerarası otobüs seferlerini kullanarak Sorgun'a ve indirimli Yozgat Sorgun otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize rahatlıkla ulaşma imkânına sahip olabilirsiniz.

Turizm Danışma

Yozgat'ın Sorgun ilçesinin turizm açısından oldukça gelişmiş olduğunu görebilirsiniz. Bu durum turizm faaliyetlerinin daha renkli hale gelmesi üzerinde de etkili olmaktadır. Siz de Yozgat Sorgun otellerinde gerçekleştireceğiniz konaklamalarınız sırasında bu durumun sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Böylelikle bölge tarihi ve kültürü hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu konuda gerekli desteği ise İlçe Turizm Müdürlüğüne bağlı turizm danışma bürolarından alabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Sorgun'a gittiğiniz zaman bölgede karasal iklimin hüküm sürdüğünü görebilirsiniz. Bu durum bölgede yazların sıcak ve kurak, kışların ise soğuk ve sert geçmesine olanak sağlamaktadır. İndirimli Yozgat Sorgun otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz konaklamalarınız sırasında ilçe merkezinin özellikle lodos ve poyraz rüzgârlarına tamamen açık olduğunu görebilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Yozgat'ın Sorgun ilçesine geldiğiniz zaman bölgenin mutfak kültürünün zenginliği başınızı döndürebilecektir. Ancak özellikle arabaşı mutlaka denemeniz gereken bir lezzettir. Yenilmesi hüner isteyen yiyeceklerden biri olarak karşımıza çıkıyor olsa da yerel lezzetleri denemekten hoşlanan kişiler için Yozgat Sorgun otellerinde konaklarken bu lezzeti denemek büyük bir önem taşımaktadır.

Popüler Eğlence Mekânları

Sorgun'da gece hayatının yok denecek kadar az olduğunu görebilirsiniz. Ancak küçük kafe ve barlarda canlı müzik dinleyerek bir şeyler içmeniz de mümkün olmaktadır. Bu bakımdan indirimli Yozgat Sorgun otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz konaklamalarınız sırasında daha çok otellerinizin sizlere sunduğu eğlence ve aktivite seçeneklerini değerlendirmeniz gerekmektedir.

Gezilecek Yerler

Yozgat'ın Sorgun ilçesinin uzun yıllardır farklı milletleri konuk ediyor olması sebebi ile bölgede kültürel, doğal ve tarihi pek çok yapı ile karşılaşmanız mümkün olmaktadır. Yozgat Sorgun otelleri konaklamalarınız sırasında bölgede mutlaka gidip görmeniz gereken pek çok yer bulunmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle Sorgun Kaplıcaları, Alişar Höyüğü, Çadır Höyük, Kerkenes (Keykavus) Harabeleri ve Hapis Boğazı (Karakız Hitit Heykel Atölyesi) mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır.