TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIUzunkum Otelleri
1 Uzunkum Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Uzunkum Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Uzunkum Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Uzunkum Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Uzunkum Otelleri ve en uygun Uzunkum otel fiyatları, Uzunkum hakkında genel bilgiler...

Uzunkum Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

L. Anik | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-07-2020/24-07-2020
Havuz tek kelimeyle mükemmeldi, günü birlikte kullanmak üzere gelmek isterim. Yakında oturduğum için havuz içinde tercih edeceğim.
10
D. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-08-2020/17-08-2020
Arkadaşlarımla üç gece konaklama için gittik. Karşılamadan itibaren personeller çok ilgili ve güler yüzlüydü. Odalar temiz ve ferahtı. Kahvaltı çok güzeldi. Ve fiyatı da gayet uygundu. Biz çok memnun kaldık.
T. Durgun | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-07-2020/14-07-2020
Konaklamamız boyunca personel gayet yardımcı oldu ve naziklerdi. Tam bir aile oteli bence. Otelde konaklama yaptığımız esnada izlenimlerim çok iyiydi.Tekrar geleceğim. Teşekkürler
9.7
E. T. KARAKAŞLI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-02-2021/08-02-2021
Personellerin davranışları, anlayışlı ve ilgililer. Çocuğum olduğu için çok yardımcı oldular. Teşekkürler
10
M. Candan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 31-07-2020/02-08-2020
Ailemle hafta sonu için Şile ye gittiğimizde iki gece konakladık. Denizi çok güzeldi ailemle güzel vakit geçirdik. Oda ve genel alanların temizliği de gayet iyiydi. Bundan sonra daha sık gelmeyi düşünüyoruz. Kahvaltı çeşitli ve lezzetliydi
E. Ay | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-09-2019/04-09-2019
Deniz ve plajı çok güzel. Otel çalışanları güler yüzlü. Odalar temiz ve güzeldi. Yemek konusunda sorun yaşamadık.
8.7
B. VARDAR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-04-2021/24-04-2021
Personel ilgi alakası çok iyi. Otelin bulunduğu çevre harika.

Uzunkum Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Şile tatillerinizi daha keyifli bir hale getirecek olan Uzunkum Otelleri...

Gayet büyük bir plaj olarak Şile'de tatil yapmayı sevenlerin sıklıkla tercih ettikleri plajlardan biri olan Uzunkum Plajı, Şile'nin diğer plajlarına nazaran daha tenha ve daha düzgün bir plaj olarak karşımıza çıkıyor. Denizi daha temiz olan plajdaki Uzunkum otelleri sayesinde bölgede gerçekleştireceğiniz tatillerinizin çok daha keyifli bir hale geleceğini görebilirsiniz.

Şile plajları içerisinde en temiz olanı olarak karşımıza çıkan Uzunkum Plajında hiç yosun ve denizanası bulunmuyor. İnce bir kum yapısına sahip olan plajda çakıl da bulunmaması sayesinde buradaki tatillerinizi çok daha keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Sitemizde bulunan indirimli Uzunkum otel fiyatları sayesinde çok uygun fiyatlarla tatil planlarınızı gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

Nüfus

Şile'ye bağlı bir plaj olarak karşımıza çıkan Uzunkum'da yerel bir halk nüfusunun olmadığını görebilirsiniz. Burada sadece kafe ve restoran işleten yerel halkın yanı sıra Uzunkum otelleri konuklarının ve otel personellerinin bölgede dönemsel nüfus değişiklikleri yaşanmasına neden olduğunu görebilirsiniz.

Ulaşım Olanakları

İstanbul'a 60 km uzaklıkta bulunan Şile'nin bir plajı olan Uzunkum'a Ümraniye-Şile çıkış bağlantı yolundan giderek Ömerli istikametinden yeni Şile yolundan devam edip 45 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Otobüs ile gelmeyi düşünenler ise Üsküdar Merkez ve Ümraniye Merkezden 30 dakika ara ile kalkan otobüslerle plaja ulaşmak mümkündür. Üstelik indirimli Uzunkum otel fiyatlarımız sayesinde burada gerçekleştireceğiniz tatillerinizi çok daha uygun fiyatlarla gerçekleştirmeniz mümkündür.

Turizm Danışma

Şile ekonomisi için önemli bir kaynak olarak değerlendirilen turizm faaliyetleri, özellikle denizi ve tarihi değerleriyle yaz aylarında turizm faaliyetlerinin daha da arttığını görebiliyoruz. Bu da yaz aylarında Uzunkum otellerinin tam kapasite ile çalışmasına olanak sağlamaktadır. Bu otellerde konaklamak için rezervasyonlarınızı erkenden gerçekleştirmeniz faydanıza olacaktır.

İklim ve Bitki Örtüsü

Şile ikindi derece deprem bölgesi olarak karşımıza çıkar. Karadeniz iklimi ve Akdeniz iklimi arasında geçiş iklimi özelliği gösteren Şile'de bulunan Uzunkum Plajında her mevsim bulutlu bir hava ve nem söz konusudur. Yaz aylarında sıcak ve nemli bir havanın hâkim olduğu bölgede indirimli Uzunkum otel fiyatları ile konaklayabilmek için sitemizden faydalanabilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Şile yerel halkı tarafından Uzunkum Plajında tatil yapmak isteyenlere hizmet vermek amacıyla açılmış olan kafe ve restoranlar sayesinde yeme ve içme ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Uzunkum otelleri de konuklarının yeme ve içme ihtiyaçlarını karşılamak için Türk ve dünya mutfağından seçme lezzetler sunabilmektedir.

Popüler Eğlence Mekânları

Uzunkum Plajında geçireceğiniz tatilleriniz sırasında kampanyalı Uzunkum otel fiyatları ile bölgede konaklamalarınızı gerçekleştirirken eğlenmek için küçük mekânları da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca her yıl düzenlenen Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali sayesinde de keyifli vakit geçirme olanağı bulabilirsiniz. Temmuz ayının son haftasında kutlanan festival sayesinde tatilinizi oldukça renkli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Tatilinizi Uzunkum otelleri avantajından faydalanarak Uzunkum Plajında geçirmek istiyorsanız bölgedeki gezilecek yerleri de mutlaka görmelisiniz. Burada özellikle Şile Kalesi, Şile Feneri, Şile Evleri, Sarıkavak Kalesi, Heciz Kalesi, Yeşilvadi, Osmanlı Hamamı, Hanımsuyu Çeşmesi, Vaftiz Yeri, Kilise Kalıntısı, Papazın Çeşmesi ve Lahit Mezar gibi tarihi yapıları mutlaka görmelisiniz. Ayrıca Değirmençayı Şelalesi, Hacıllı Şelalesi, Onbir Göller Vadisi, Kumbaba Tepesi, Ağlayan Kaya gibi yerleri de mutlaka görmelisiniz.