TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIUlukışla Otelleri
3 Ulukışla Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Ulukışla Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Ulukışla Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Ulukışla Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Ulukışla Otelleri ve en uygun Ulukışla otel fiyatları, Ulukışla hakkında genel bilgiler...

Ulukışla Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

7.7
E. Y. 1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-04-2021/03-04-2021
Kafa dinlemek için çok güzel SAKIN.
9.0
H. BAĞIŞ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-03-2021/07-03-2021
odaların geniş ve ferah olması
9.0
A. TAHAK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-04-2021/12-04-2021
Ev ortamına benzemesi ve aynı zamanda otel hizmeti verilmesi her türlü kesime hitap etmesi beni memnun etti inşaallah bütcem müsaade ettiği sürece gitmeyi düşünüyorum emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
9.0
A. K. GÖÇÜK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-04-2021/12-04-2021
Sakin bir çevresi vardı rahat dinlendik çocuklar rahat etti teşekkür ederiz.
6.7
T. BALCI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-04-2021/09-04-2021
Oda konforu yemekhane çalışanlarının ilgi alakası çok güzel çok teşekkür ederim.
7.0
A. kara | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-04-2021/12-04-2021
Memnun kaldık teşekkür ederiz
10
A. BAŞKEN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-04-2021/25-04-2021
Personel güleryüzü hizmeti
7.7
B. soydan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 31-03-2021/02-04-2021
Doğası güzel
10
C. ALTAŞ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-04-2021/19-04-2021
Odalar çok konforluydu ve yemekler servis harikaydı
7.3
Y. SUCU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-04-2021/18-04-2021
Termal havuz ve diğer havuzdan yeterince faydalandık.

Ulukışla Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Coğrafi konumuyla Niğde'nin en sevilen yerlerinden Ulukışla'da kalabileceğiniz Ulukışla Otelleri...

Coğrafi konumu ve stratejik önemi sebebi ile hemen her dönem canlı ve hareketli bir yöre olarak karşımıza çıkan Ulukışla, tarih boyunca değişik kültürlerden insan topluluklarını ağırlayan ilçelerimiz arasında yer almaktadır. Bu da Ulukışla otellerinde konaklamak isteyenlerin çok kültürlü bir ortamda tatil yapmasını mümkün kılmaktadır.

Niğde'ye bağlı bir ilçe olarak karşımıza çıkan Ulukışla hakkında detaylı bilgiler edinmek için sayfamızdan faydalanabilir ve indirimli Ulukışla otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatillerinizi organize edebilirsiniz. Bu sayede daha verimli ve düşük bütçeli bir tatil geçirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Nüfusun büyük bir çoğunluğunu yerel halkın oluşturduğunu görebildiğimiz Ulukışla'da toplam nüfusun 19.478 olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca bu nüfusa bir de Ulukışla otellerinde konaklayarak bölgede tatil yapanlar eklendiği zaman bölge nüfusunun daha da arttığını görebilmek mümkün olmaktadır.

Ulukışla Ulaşım Olanakları

Ulukışla Gar, Karalar, Kardeş Gediği, Körosman 1, Gümüş ve Çiftehan istasyonları bulunan Ulukışla?ya ulaşımınızı demir yollarını kullanarak rahatlıkla gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca Anadolu-Bağdat yolunu kullanarak Ulukışla'ya karayolu ile ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu bakımdan indirimli Ulukışla otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize de rahatlıkla ulaşma olanağına sahip olabilirsiniz.

Turizm Danışma

Niğde'nin bir ilçesi olan Ulukışla'da gerçekleştirilen turizm faaliyetleri ile ilgili olarak Ulukışla İlçe Turizm Müdürlüğünden gerekli bilgiler alabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında tatilinizi çok daha keyifli bir hale getirme olanağına sahip olabilirsiniz. Ulukışla otellerinde konaklarken bölge tarihi ve kültürü hakkında bilgi alabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Tipik İç Anadolu bozkır iklimine sahip olduğunu görebildiğimiz Ulukışla'da yazları serin ve kurak, kışları soğuk ve kar yağışlı bir hava ile karşılaşabilmek mümkündür. Yağış yoğunluğunun ilkbahara da kaydığını görebildiğimiz Ulukışla'da bitki örtüsünün ise step olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca genel ormanlık sahalarla da karşılaşmak mümkündür. İndirimli Ulukışla otel fiyatları ile bölgede elma, kiraz ve armut gibi meyve ağaçları ile karşılaşmak mümkün olacaktır.

Yeme ve İçme Olanakları

Ulukışla'da yeme ve içme ihtiyaçlarınızı Ulukışla otelleri restoranlarından karşılayabileceğiniz gibi yerel halk tarafından işletilen ev yemekleri restoranlarından da ulaşabilirsiniz. Özellikle Şepe, sıkma, gözleme, sulu köfte, yoğurtlu çorba, silmeç, kumak, kılan böreği, cilbir, taşfırın böreği, erişte pilavı ve batırık gibi lezzetleri mutlaka denemelisiniz.

Popüler Eğlence Olanakları

Ulukışla'da gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında eğlenceli vakit geçirebilmek için indirimli Ulukışla otel fiyatları ile konakladığınız otellerin eğlence ve aktivite olanaklarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca ilçede bulunan kafe ve barlar sayesinde akşamları stres atma olanağına sahip olabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Ankara'dan Adana tarafına doğru gelirken gördüğünüz geniş bozkırların yerine yemyeşil Torosları görmeye başladığınız yer olarak karşınıza çıkan Ulukışla'da mutlaka gidip görmeniz gereken pek çok yer bulunmaktadır. Bunların başında da Öküz Mehmet Paşa Külliyesi gelmektedir. Ulukışla otellerinde gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında mutlaka bu yapıyı da görmelisiniz. Ayrıca Zeyve Köyük, Kraliçe Faustina Mezarı, Lülve Kalesi, Çiftehan Kaplıcaları ve Bağdat Demir Yolu Tesisleri de bölgede mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır.