TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISITokat Otelleri
14 Tokat Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Tokat Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Tokat Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Tokat Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Tokat Otelleri ve en uygun Tokat otel fiyatları, Tokat hakkında genel bilgiler...

Tokat Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
Ö. KARTAL | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-03-2024/31-03-2024
Çalışan personelin güler yüzlü ve ilgili olması.
9.0
M. BAYRAMKOÇAK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-06-2024/02-06-2024
Temiz ve jagvaltisi iyi ,fiyati uygun daha ne olsun
9.3
S. z. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-01-2024/20-01-2024
Çocuklarımla birlikte seyahate çıktığımızda yolda konaklama yaptığımız bir otel. Temizlik ve hijyene çok dikkat ediyorum ve otel tertemizdi. Ayrıca çalışanlar çok ilgiliydi. Gayet memnun ayrıldım otelden.
9.3
B. . Akkaya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-03-2024/10-03-2024
Kesinlikle personel iletişimi.
10
Y. AVŞA | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-04-2024/07-04-2024
Odalar cok temiz
9.0
H. İpek | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-07-2023/16-07-2023
Oda temizliği
8.0
M. KAYA | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-03-2024/09-03-2024
Kulanisli ve temiz oda
8.7
B. YALÇIN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-02-2024/29-02-2024
Temizlik
10
E. Çelebi | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-03-2024/16-03-2024
Sakin
10
Ö. Vanlı | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-05-2024/10-05-2024
Resepsiyon ve kahvaltı hizmeti

Tokat Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Kültürü ve tarihiyle ön plana çıkan Tokat otelleri...

Tokat ilinde en uygun fiyatlar üzerinden konaklama imkanı sunan sitemizi inceleyerek sizin için en uygun Tokat otellerimizi tercih ederek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. 


Tokat ili coğrafi açıdan Karadeniz Bölgesi'ne bağlı bir ilimizdir. Tarihi dokuları hala barındıran Tokat ili kültürü ve doğasıyla yıl içerisinde pek çok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Tokat otelleri tatil programınızı gerçekleştirirken kültür turizmi adı altında unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız.


Birçok kültürü içinde barından Tokat, tarihi ve kültürel mekanlarıyla ön plana çıkmaktadır. Merkez illere yakınlığıyla çok tercih edilen Tokat tatil programlarınızı sitemizi inceleyerek bütçenize uygun olarak Tokat otellerimize rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz. 


Nüfusu

Tokat, Karadeniz Bölgesi'ne bağlı olup tarihinin ön planda tutulduğu bir destinasyondur. Yıl içerisinde pek çok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Tarım, hayvancılık ve ticaret sektörlerindeki büyümeyle Tokat ilinin nüfusu son verilere göre 597.920 olarak belirlenmiştir. Gelişen ve değişen Tokat ilgi yöre halkının katılımıyla ve artan Tokat otelleri sayesinde daha da büyüme göstermiştir. 


Havalimanı

Tokat tatil programlarınız için ulaşım oldukça kolay bir etkendir. Tokat'a hava yolu ile ulaşım oldukça kolaydır. Tokat'a yapılan tatil programlarınızda Tokat Havalimanı'nı tercih ederek uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tokat Havalimanı'na indikten sonra şehir içi ulaşım imkanlarıyla kampanyalı Tokat otellerimiz kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 


Otogarı

Tokat otellerine ulaşım için havayolunu tercih edebileceğiniz gibi karayolunu da tercih edebilirsiniz. Türkiye'nin her yerinden Tokat'a karayolu aracılığıyla ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Tokat ilinin merkezinde bulunan Tokat Belediyesi Otobüs Terminali'ne ulaşım şehir için ulaşım araçlarıyla indirimli Tokat otellerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 


Turizm Müdürlüğü

Tokat ili hakkında tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinmek için Turizm Danışma Bürolarından bilgi alabilirsiniz. En uygun fiyatlı Tokat otellerinde konaklama yaparken Tokat'ın merkezinde bulunan Tokat İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne kolaylıkla ulaşım yapabilir ve bölge hakkında merak edilen, tarihi dokusu ve kültürel birikimlerini turizm danışma bürolarından öğrenebilir ve Tokat tatil programınıza eşlik edecek bir rehber bularak tatilinizi muhteşem kılabilirsiniz. 


İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Tokat ili İç Anadolu, İç-Doğu Anadolu, Karadeniz ve Orta Karadeniz iklimi gibi birçok iklimin geçişlerini yaşayan bir ildir. Pek çok iklimin görülmesi Tokat ilinin her mevsimde çok fazla ziyaretçi edinmesine sebep olmaktadır. Yağış aylara göre değişkenlik göstermekte olup yıl içerisinde sıcaklıklar 8 ve 14 derece arasında değişkenlik göstermektedir. Çok fazla iklimin görülmesi Tokat ilinde birçok bitki çeşitliliğine sebep olmaktadır. En uygun fiyatlı Tokat otellerimizde konaklama yaparken bölgenin bitki çeşitliliğine şahit olabilirsiniz.


Yeme ve İçme Olanakları

4 ve 5 yıldızlı Tokat otellerimizde konaklama yaparken bölgenin yöresel yemek ve içecek kültürünü deneyimleyebilirsiniz. Tokat ilinin birbirinden lezzetli birkaç yöresel yemeği şunlardır; Tokat gözlemesi, madımak, Tokat pağacı, Zile batı Tokat çemeni, Tokat keşkeği, Tokat kebabı, Tokat yaprağı ve Tokat salçası mutlaka tatmanız gereken lezzetler arasındadır. En uygun fiyatlı Tokat otellerimizde konaklama yaparken bu lezzetlere Tokat otelleri restoranlarında veya civardaki kafe ve restoranlardan ulaşım sağlayarak temin edebilirsiniz.


Popüler Eğlence Mekânları

Tokat'ın tarihi ve kültürel birikimlerinin yanında gece hayatı da ön plana çıkmaktadır. Tokat bölgesi ziyaret ederken bölge hakkındaki tarihi ve kültürel yerlere gezinti sağlayabilirsiniz ve Tokat tatil programınızı unutulmaz kılabilirsiniz. Temiz havası sayesinde yıl içerisinde çok fazla turiste ev sahipliği yapan Tokat havanın güzelliğiyle doğa ile iç içe bir tatil geçirebilirsiniz. Gün içerisinde bölgeye gezinti düzenleyebilir ve aileniz veya arkadaşlarınız Tokat'ın gece hayatını keşfe çıkabilirsiniz. En uygun fiyatlı Tokat otellerinde konaklarken bölgenin tüm zenginliklerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 


Gezilecek Yerler

Tokat tatil programınızı gerçekleştirirken mutlaka yöredeki tarihi ve kültürel mekanlara da gezi düzenlemelisiniz. Tokat tatil programını gerçekleştirirken görmeniz gereken yerlerden birkaçı şunlardır; Ballıca Mağarası, Taş Han, Tokat Müzesi, Latifoğlu Konağı Müze Evi, Saat Kulesi, Tokat Mevlevihanesi, Mahperi Hatun Kervansarayı ve Almus Baraj Gölü en uygun fiyatlı Tokat otellerimizde konaklarken görmeniz gereken yerlerdendir.