TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISITekkeköy Otelleri
3 Tekkeköy Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Tekkeköy Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Tekkeköy Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Tekkeköy Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Tekkeköy Otelleri ve en uygun Tekkeköy otel fiyatları, Tekkeköy hakkında genel bilgiler...

Tekkeköy Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
B. Seyfik | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-07-2022/11-07-2022
Konum olarak da rahatlık olarak da iyiydi çok memnun kaldık bir dahaki tatilimize aklımızda gitmek isteyen herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz
10
S. Gök | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-11-2021/11-11-2021
Bu fiyata bu hizmet çok iyi yeni ayrıldım otelden, çok memnun kaldım havuz çok iyi fakat çok kalabalık otel temiz sakin kahvaltı güzel bi çok otele göre gayet iyi personel iyi tekrar tercih edeceğim.
8.7
S. NAZLIOĞLU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 30-11-2022/01-12-2022
Konum güzel temizlik iyi sabah kahvaltısı yaptık gayet güzeldi sadece yatakları dar iki kişi için değil yataklar biraz büyütülürse daha iyi olacak
10
H. F. Belen | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-12-2022/03-12-2022
Daha önce de geldim adı sanı belli olmayan güvenilir olmayan otellerle arasında çok fiyat farkı olmayıp fiyatların da tatmin edici olması çok iyi , Samsun da tercih edeceğim ve güvenle konaklayabileceğim otellerden biri Hampton ilgi , konfor , güvenilir teşekkürler bir dahaki konaklamam da tekrar tercihim olacaktır.
10
S. Ak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-11-2021/11-11-2021
Balayımız için tercihte bulunmuştuk fiyatlandırma statüsüne oranla hizmet kalitesi oldukça başarılı, memnun ayrıldık
7.7
K. BALOĞLU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 30-12-2020/31-12-2020
Kahvaltı ve hijyen gayet iyiydi.
9.7
O. K. 2 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-12-2020/21-12-2020
Personeller gayet anlayışlı ve kaliteli insanlardı. Teşekkür ediyorum.
8.7
D. h. KIM | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-03-2022/23-03-2022
Temizlik ve personelin güler yüzlü olması oldukça güzeldi ayrıca Filter kahvesi çok güzelmiş.
10
S. YAVUZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-06-2021/27-06-2021
Hizmet güzeldi
9.3
I. TUNÇ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-05-2022/21-05-2022
Odaları gerçekten çok güzel. Kahvaltı ve yemekleri de çok güzel.

Tekkeköy Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Köklü Tarihi ile Karadeniz'de huzurlu bir tatilin adresi Tekkeköy Otelleri...

Tarihi MÖ 600.000-10.000'li yıllara dayanan Tekkeköy'ün Paleotik dönemden beri yerleşim birimi olarak kullanıldığını görebilmek mümkündür. Böyle köklü bir tarihe sahip olan Samsun'un en beğenilen ilçelerinden Tekkeköy'deki tatilleriniz sırasında lüks ve konforlu Tekkeköy otellerinde kalırken bu tarihi geçmişle bir arada yapacağınız tatilin keyfine doyamayacaksınız.

Hitit döneminden kalma alt katmanlara ulaşılan kazılarda Frigler'e ait alt katmanların da ortaya çıkması ile tarihi açıdan daha büyük bir değer kazanan Tekkeköy'de gerçekleştireceğiniz tatiller esnasında indirimli Tekkeköy otel fiyatları ile rezervasyon yapma olanaklarımızdan faydalanmanız bölgedeki tatillerinizi çok daha keyifli bir hale getirecektir.

Nüfusu

Samsun'un en doğusunda bulunan merkez ilçesi olarak karşımıza çıkan Tekkeköy'de yerleşim ilçe merkezinde toplanmıştır. Samsun'un büyükşehir olmasıyla birlikte ilçeye bağlanan köylerin mahalle konumuna geçmesi nedeniyle Tekkeköy nüfusu 2015 yılı nüfus sayımlarına göre yaklaşık 50.000 olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak Tarihi değere sahip olan ve her açıdan gelişmiş olan Tekkeköy?de turizmin gelişmesi ile beraber Tekkeköy otelleri konuklarıyla beraber bölge nüfusu da artış göstermektedir.

Ulaşım Olanakları

Samsun-Ordu karayolundan giderken 13 km sonra güneye 1 km giderek ulaşabileceğiniz Tekkeköy'e ulaşmak için farklı ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz. Karayolu ulaşımını kullanacaklar için Türkiye'nin her yerinden Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminaline gelen otobüsleri kullanmanız ve buradan da şehir içi servislerini kullanarak indirimli Tekkeköy otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca havayolu ile ulaşımınızı gerçekleştirmek için Samsun Havalimanına kalkan uçakları kullanmanız da yeterli olacaktır.

Turizm Danışma

Tekkeköy'de gelişmiş turizm faaliyetleri görülmektedir. Bu durum bölgede gerçekleştirilen turizm etkinliklerinin daha çok ilgi görmesine olanak sağlayacak çalışmalar yapılmasına olanak sağlamıştır. Tekkeköy'ün Samsun'un merkez ilçesi olması sebebi ile bölgede gerçekleştirilen turizm etkinliklerinden Samsun İl Kültür ve turizm Müdürlüğü sorumludur. Tekkeköy otellerinde konaklayarak gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında dilerseniz 0362 431 1228 numaralı turizm danışma bürolarından destek ve bilgi alabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Orta Karadeniz bölümünde yer alan Tekkeköy'de bu coğrafyanın hâkim iklim özelliklerinin etkin olduğunu görebilirsiniz. İlçe topraklarının 1/3'ünü Çarşamba ovasının devamının oluşturduğunu görebildiğimiz Tekkeköy'de her mevsim yağışlı bir hava hâkimdir. Yazları sıcak ve az yağışlı bir mevsim iken kış aylarının ise soğuk ve yağışlı olduğunu görebilmek mümkündür. Bu durum indirimli Tekkeköy otel fiyatları ile bölgede konaklamak isteyenlerin tatil için daha çok yaz aylarını tercih etmelerine yol açmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Gelişmiş bir Karadeniz şehri olan Samsun'un merkez ilçesi olan Tekkeköy'de yöre yemeklerinin tadına bakmadan tatillerinizi sonlandırmamanız gerekmektedir. Özellikle yöre yemekleri içerisinde yer alan etli yufka, kazlı pilav, fırın kebabı, kuskus, düğün çorbası, etki kazan pilavı, hamsi yemekleri gibi lezzetleri mutlaka denemelisiniz. Bu lezzetleri Tekkeköy otelleri restoranlarında deneme olanağı bulabileceğiniz gibi ilçede bulunan lokantalarda da deneyebilirsiniz. Ayrıca Kutlu Kent Kirazlık Mevkiinde bulunan, yolculara ve yerli halka hizmet veren tesislerde de yeme ve içme ihtiyaçlarınızı karşılama olanağına sahip olabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Büyüklü ve Kışla yörelerinde gerçekleştirilen panayırlar bölgedeki eğlenceli aktiviteler arasında yer almaktadır. Ayrıca Hıdırellez Şenlikleri, Pilav Bayramı, Çal Bayramı, Dede Dağ Bayramı ve Koyun Yoğurt Bayramı gibi olaylar da bölgede görülmeye değer eğlenceler arasında yer almaktadır. Bu bakımdan indirimli Tekkeköy otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında bu olanakları da mutlaka değerlendirmeye çalışmalısınız.

Gezilecek Yerler

Çok eski bir tarihe sahip olan Tekkeköy'de gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde tatillerinizi çok daha eğlenceli bir hale getirmeniz ve bölgeyi, tarihini ve kültürünü çok daha iyi tanımanız mümkün olacaktır. Tekkeköy otellerinde konaklarken mutlaka görmeniz gereken yerlere bakacak olduğumuz zaman Tekkeköy Ören Yeri, Tekkeköy Mağaraları, Şeyh Yusuf Zeynüddin Camii ve Türbesi, Çamuralan Köyü Camii, Yel Değirmeni, Kemerli Çeşme, Altınkaya Kilisesi, Altı Pencere (Kaya Mağaraları) karşımıza çıkmaktadır.