TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISITekirdağ Otelleri
27 Tekirdağ Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Tekirdağ Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Tekirdağ Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Tekirdağ Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Tekirdağ Otelleri ve en uygun Tekirdağ otel fiyatları, Tekirdağ hakkında genel bilgiler...

Tekirdağ Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
S. h. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-05-2024/25-05-2024
Eşimle akrabağlarımızı ziyarete geldiğimizde kaldı çok memnun oldu tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.
10
e. t. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-06-2024/23-06-2024
Mükemmel çok iyi
7.0
M. ÇOBAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-02-2024/18-02-2024
yataklar rahat
10
T. Atabey | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-03-2024/10-03-2024
Fiyat performans
8.0
B. ç. YEŞİLBAHÇE | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-04-2024/29-04-2024
Teşekkürler
10
H. U. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-05-2024/17-05-2024
İş amaçlı bölgede bulundum 2 gece konaklama yaptım konumu, kahvaltısı ve hijyeni 10/10 bir otel tüm dostlarıma tavsiye ettim.
10
K. KURTHAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-02-2024/12-02-2024
Hijyen ve güler yüzle karşılanmak beni mutlu etti.
10
İ. PARLAK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-04-2024/15-04-2024
Herşey çok guzeldi özellikle tuz odalariniz çok dinlendirici
10
C. GÜNDOĞDU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-01-2024/11-01-2024
Denize sıfır olması güzeldi
7.0
U. Hudaverdi | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-03-2024/06-03-2024
Konumu guzeldı fıyat olarak ıyıdı

Tekirdağ Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Şarabı, lezzetli köftesi, taze kirazı ve muhabbetlerin baş tacı rakısı ile Tekirdağ Otelleri...

Tekirdağ otelleri konaklama ve gezilerinizde yararlanacağınız sitemizden her türlü bilgi ve alışverişinizi yapabilirsiniz. Siz misafirlerimiz için oluşturduğumuz Tekirdağ bilgilerine sitemizde bir çatı altında toplamaya çalıştık.

Tekirdağ ili Marmara Bölgesinin gözde şehirlerindendir. Tekirdağ; Batı kısmında Edirne, Doğuda İstanbul, Güney kısmında Marmara Denizi ve Çanakkale, Kuzey kısmında Kırklareli, Kuzeydoğu kısmında ise Karadeniz ile çevrilidir.

Tekirdağ'da konukların gezip görebileceği pek çok yer bulunduğu gibi bölgede indirimli Tekirdağ otel fiyatları ile konaklayabileceğiniz pek çok otel seçeneği de bulunmaktadır.

Nüfusu

Tekirdağ, Marmara Bölgesinin en güzide illerinden biridir. Tekirdağ'da son yapılan sayımlara göre nüfusu 937.910 olarak tespit edilmiştir. Tekirdağ, 2007 nüfus sayımlarından itibaren gözle görülür bir artış olmuştur. Bunun sebebi olarak Tekirdağ'ın yeni istihdam alanlarının artması görülmektedir. Tekirdağ ekonomisinin iyi olduğu bu nüfus oranından anlaşılabilir. Üstelik Tekirdağ otellerinde konaklayanlarla birlikte bölge nüfusunda artış da görülmektedir.

Havalimanı

1998 yılında hizmete girmiş olan Tekirdağ Havalimanı, Tekirdağ şehir merkezine 15 km uzaklıktadır. Tekirdağ seferlerinde birçok şehirden Anadolu jet ile direk sefer bulabilirsiniz. Tekirdağ şehir merkezi ve bölge ilçelere Havaş servisleri veya ticari araçlarla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Tekirdağ Havalimanına şu an için sadece Anadolu jet sefer yapmaktadır. Havayolu olanaklarını kullanarak siz de indirimli Tekirdağ otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize en kısa sürede ulaşma olanağına sahip olabilirsiniz.

Otogarı

Tekirdağ şehir merkezinde otobüs ve minibüs ulaşımından yararlanabilirsiniz. Havayolu veya karayolu ulaşımlarınızda Tekirdağ otogarına gitmek istiyorsanız bu ticari araçlardan faydalanabilirsiniz. Tekirdağ otogarı bugüne kadar küçük onarımlar dışında pek bir yenilenme olmamıştır.

Artan nüfus ve ulaşım yollarının çoğalması nedeniyle Tekirdağ otogarı son dönemlerde bazı aksaklıklar yaşamaktadır. Tekirdağ ulaşımlarınızda otobüs rezervasyonlarınızı erkenden yapmanız Tekirdağ otellerine daha rahat ulaşabilmeniz için yararınıza olacaktır.

Turizm Müdürlüğü

Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, şehrin birçok faaliyeti için destek sağlamaktadır. Turizm Müdürlüğü bünyesinde gerçekleşen festival veya organizasyonlar, Tekirdağ için hem ekonomik bakımdan hem de kültürel bakımdan önem kazanmıştır. Tekirdağ'da; tiyatrolar, müzeler, antik çağdan kalan eserler Müdürlük tarafından korunmakta ve desteklenmektedir.

Sanatın ve sanatçının yanında olan Turizm Müdürlüğü, Tekirdağ'a gönül vermiş çalışanları için hiçbir zaman desteğini esirgememiştir. İndirimli Tekirdağ otel fiyatları ile bölgede konaklarken Tekirdağ hakkındaki her türlü gelişmeler için, turizm irtibat müdürlükleri veya sitemizden bilgilenebilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Tekirdağ, klasik Akdeniz, Marmara ve Karasal iklim özelliklerine sahiptir. Kışları rüzgârlı ve soğuk bir havaya sahiptir. Yıl boyunca Tekirdağ'da ortalama değerler 11-21 derece arası değişmektedir. Yaz ayları en fazla sıcaklık 25 derece olarak tespit edilmiştir. Tekirdağ'ın en soğuk zamanı olan Ocak'ta müthiş rüzgârlı soğuklar yaşanır.

Tekirdağ bitki örtüsü geniş arazilere yayılmıştır. Yoğun bitki örtülerine sahiptir Tekirdağ. Geniş ormanlık alanlara sahiptir Tekirdağ. Bu özellikleri ile bölgede rahat bir konaklama geçirmek için Tekirdağ otellerine erkenden rezervasyonlarınızı mutlaka gerçekleştirmelisiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Tekirdağ denince akla rakının güzel içimi, şarabın eşsiz lezzeti, kirazın taze yendiği, köftenin en ünlüsü olarak aklımıza gelmektedir. Tekirdağ köftesinin dillere pelesenk olması kesinlikle boşa değildir. En taze lezzetlere Tekirdağ'ın her köşesinde bulabilirsiniz. Tekirdağ müthiş bir coğrafyada yer alıyor, bu coğrafyada görsellik dışında yeni lezzetler de arıyorsanız indirimli Tekirdağ otel fiyatlarımızdan mutlaka yararlanmalısınız. Tekirdağ'da yemek yeme lüksünü bir an önce yaşamanızı temenni ederim.

Popüler Eğlence Mekânları

Tekirdağ, Akdeniz ve Marmara güzelliklerini yaşayabileceğiniz ender şehirlerden biridir. Tekirdağ ili eğlence durumu diğer şehirlere göre farklıdır. Tekirdağ'ın gece hayatını merak ediyorsanız özellikle yazın Tekirdağ otellerinde konaklarken sokaklarında gezmeniz ve görmeniz lazım. Yöresel Balkan ve Türk müziklerinin sergilendiği birçok mekân bulabilirsiniz Tekirdağ ilinde. Tekirdağ, müzik zevkinize bambaşka izler bırakacaktır.

Gezilecek Yerler

Doğal güzellikleri, müthiş manzaraları, tarihi ve kültürel yerleri ile Tekirdağ vazgeçilmez gezi şehirlerimizden bir tanesidir. Tekirdağ halkıyla ve geçmişiyle ilgili bilgiler, bölgeye gittiğiniz vakit edineceğiniz bilgiler arasındadır. Doğa ve tarihi bir arada yaşayacağınız Tekirdağ, Türkiye topraklarının bizlere kattığı en önemli şehirlerin arasındadır.

Tekirdağ halkı; Akdeniz veya Marmara Bölgesi kadar tarihiyle anılmadığı için Tekirdağ'ın kendini daha fazla tanıtması gerektiğine inanıyorlar. Tekirdağ ve çevresinde görebileceğiniz bazı yerler; Rakoczi Müzesi, Tekirdağ Şehitler Abidesi, Çamlıköy Kastro Sahili, Hoşköy, Çorlu Kalesi, Tekirdağ Müzesi, Uçmakdere, Hora Feneri'dir. Tekirdağ otellerinde kalırken bu yerleri de görmeyi ihmal etmemelisiniz.