TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISITatlısu Otelleri
1 Tatlısu Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Tatlısu Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Tatlısu Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Tatlısu Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Tatlısu Otelleri ve en uygun Tatlısu otel fiyatları, Tatlısu hakkında genel bilgiler...

Tatlısu Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

7.3
Y. T. . 2 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-08-2021/23-08-2021
Genel olarak memnun kaldığımız bir konaklama oldu
9.0
V. KURT | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-08-2023/10-08-2023
Yemekleri konumu mükemmel çalışanlar ilgiliydi. Tavsiye ederim.
10
Ö. TÜRK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-07-2022/12-07-2022
Kırtay otelde tatilimizi gerçekleştirdik. Aile ortamı olmasını çok sevdim kendi plajı olması çok iyi havuzu var aileniz ile gidebilecek en güzel yer
8.3
M. ÇELİK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-06-2024/23-06-2024
Konumu çok güzel
9.0
A. S. ÜNDER | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-07-2022/12-07-2022
Tam bir aile ve dinlenme ortamı sağlanmış. Teşekkürler.
10
E. GÖKALP | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-07-2021/25-07-2021
Yemek ve temizlik çok iyiydi
9.0
A. AYGÜN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-08-2021/06-08-2021
Rezervasyon aşamasında check-in de personelin yardımseverliği, bilgilendirme ve ilgileri. Menü çeşitliliği güzeldi
9.0
T. HAZIR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 30-08-2021/01-09-2021
Sakin ve nezih olması
9.3
F. YILMAZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-07-2021/15-07-2021
Huzurlu olması, personellerin sıcak kanlı olması çok beğendim arkadaşlarıma da önerdim.
9.0
Ö. UĞULU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-07-2021/21-07-2021
Odanın temizliği konum yemekler iyiydi

Tatlısu Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Erdek'in şirin Tatlısu Otelleri...

Türkiye'nin önemli tatil bölgelerinden Erdek'te bulunan Tatlısu, geçmişi antik çağlara kadar uzanan bir tarihe sahiptir. Tatlısu, bu sebeple turizm hareketlerinin çok yönlü yaşandığı turizm bölgesidir. Tatlısu otelleri bölgeye gelen ziyaretçileri ağırlamaktadır.

Erdek ilçesinin, Aşağıyapıcı köyü ile Karşıyaka beldesi arasında bulunan Tatlısu Köyü 1000 nüfuslu köyüdür. Bandırma Körfezi kıyısında, Bandırma'nın karşısında bulunan tipik bir Kapıdağ köyüdür. Tatlısu otel fiyatları rekabet ettiği bölgelere göre oldukça uygundur.

Nüfusu

Erdek Tatlısu, özellikle yaz mevsiminde önemli turizm hareketlerinin yaşandığı şirin bir köydür. Nüfusu 1000 civarında olan Tatlısu, 1720'li yıllarda Ermeniler tarafından kurulmuştur. Lozan Antlaşması'ndaki Mübadele gereği köydeki Ermeniler boşaltılmıştır. Trakya Türkleri Tatlısu'ya yerleştirilmiştir. Tatlısu, yaz mevsiminde yoğun turizm hareketlerinin yaşandığı bir yer olduğu için nüfusu da artmaktadır. Daha çok yerli turistin geldiği Tatlısu otelleri sezonda oldukça yoğundur.

Havaalanı

Tatlısu, Bandirma Havalimanına 34 km, Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanına 139 km mesafededir. Tatlısu otel fiyatları arasında ulaşım fiyatı dahil eden otelleri mevcuttur. Havalimanından otele kadar anlaşmalı transfer hizmeti Tatlısu otelleri tarafından karşılanmaktadır. Marmara Bölgesinin önemli turizm merkezlerinden olan Erdek, Tatlısu gibi önemli tatil beldelerine sahiptir.

Otogarı

Tatlısu, Balıkesir ilinin, Erdek ilçesine bağlıdır. Ancak tüm yollar Bandırma ile özdeşleştirilmiştir. Ulaşım Bandırma üzerinden sağlanmaktadır. Tatlısu arabaları, Bandırma şehirler arası otobüs terminalinden hareket etmektedirler , dolayısıyla Tatlısu'ya diğer şehirlerden gelen kişiler rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Tatlısu'ya kış mevisiminde Karşıyaka Belediyesi'nin saat başlarındaki seferleri ile ulaşılabileceği gibi köyün kendi minibüsçülerinin kurduğu kooperatif de saat başı seferler düzenlemektedirler. Tatlısu otellerinin de transfer hizmeti mevcuttur.

Turizm Danışma

Tatlısu, Erdek ilçesine bağlı şirin bir turizm köyüdür. Tatlısu Erdek merkeze 11 kilometre mesafededir. Özellikle eskiye dayanan tarihi ve kıyı turizmi açısından önemli olan Tatlısu, yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmektedir. Tatlısu ile ilgili bilgiye Eski Kuyumcular Mahallesi Hükumet Konağı Kat:3 Karesi Balıkesir adresinden ulaşabilirsiniz. Tatlısu otel fiyatları farklılık gösterebileceğinden rezervasyonunuzu erken yaptırmanız size fiyat açısından avantaj sağlayacaktır.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Tatlısu'da tipik ılıman Marmara iklimi görülmektedir. Marmara bölgesinde yıllık ortalama yağış 500-1000 mm arasındadır. En fazla yağış kış mevsiminde Aralık, Ocak, Şubat aylarındadır. Tatlısu, yaz aylarında ılık ve sıcak geçer. Tatlısu'nun iç kesimlerine gittikçe Karasal iklimin etkisi artar. Bitki örtüsü olarak ta zeytin ağaçları mevcuttur. Makiler ise 200 metre yüksekliğe kadar olan tepelerde yoğun rastlanan bir bitki örtüsüdür. Tatlısu'nun yıllık sıcaklık ortalaması 14-16 derecedir. Tatlısu otelleri daha çok sahil kısmında kurulmuştur.

Yeme ve İçme Olanakları

Erdek Tatlısu'da her türlü damak zevkine uygun yemekler bulmak mümkündür. Tatlısu, sürekli taze deniz ürünü çıkarılmaktadır. Tatlısu insanının geçim kaynaklarından bir tanesi de balıkçılıktır. Bu sebeple Tatlısu'da taze deniz ürünleri sürekli çıkarılmaktadır. Tatlısu, Karagöz, İstavrit ve Sardalye Erdek'te bulabileceğiniz başlıca lezzetlerdendir. Tatlısu otel fiyatları, her şey dahil sistemi ile bu lezzetleri misafirlerine sunmaktadır.

Popüler Eğlence Mekânları

Erdek merkeze 11 kilometre mesafede olan Tatlısu otelleri yaz mevsiminde yüksek doluluk oranına ulaşmaktadır. Tatlısu'ya gelen ziyaretçiler eğlenmek için Erdek'teki gece kulüpleri ve barlara akın etmektedir. Tatlısu'da bulunan oteller de düzenledikleri partilerle misafirlerine eğlenceli zamanlar geçirmelerini sağlamaktadırlar. Tatlısu'da belediye tarafından düzenlenen şenlikler mevcuttur. Tatlısu'da bu şenliklere ziyaretçiler ve bölge halkı katılmaktadır.

Gezilecek Yerler

Tatlısu Erdek ilçesine bağlı şirin bir köy statüsündedir. Tatlısu'da, çay bahçeleri, kahvehaneler ve bir adette restoran mevcuttur. Tatlısu bulunduğu mevki küçük koylar şeklindedir. Tatlısu ile beraber gezebileceğiniz diğer koylar arasında Aşağıyapıcı, Değirmenburun, Beşevler mevkii, Büyük Bakraç, Küçük Bakraç, Kıtay Motel, Liman Kampı mevki şeklindedir. Tatlısu yakınlarında bulunan antik dönemden kalan Kyzikos görülebilecek yerler arasındadır. Tatlısu'ya yakın yerlere düzenlenecek turları Tatlısu otel fiyatları içerisinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.