TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISISusurluk Otelleri
1 Susurluk Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Susurluk Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Susurluk Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Susurluk Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Susurluk Otelleri ve en uygun Susurluk otel fiyatları, Susurluk hakkında genel bilgiler...

Susurluk Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.7
M. Önal | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-08-2020/29-08-2020
Arkadaşımın düğünü için gittiğimizde eşimle üç gece konakladık. Personel ilgi ve alakası çok güzeldi. Ayrıca genel alanlar ve odalar temiz şık görünümlüydü.
9.3
c. e. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-08-2021/22-08-2021
Konaklama açısından iyi bir oteldi. Personeller ilgiliydi. Otelin konumu da iyiydi.
10
T. R. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-07-2020/17-07-2020
İş dolayısıyla arkadaşımla konakladık. Konakladığımız süre boyunca kendimizi çok özel hissettik. Sabah kahvaltısı kusursuz, her gün aynı tazelikte hizmet veriyorlar.

Susurluk Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Meşhur Ayranı ile dikkat çeken Susurluk Otelleri

Susurluk ilçesi Balıkesir iline bağlı olup, ilin kuzey doğusunda yer almaktadır. Tarihi mirası, kaplıcaları, berrak denizi, doğal unsurları ile Ege ve Marmara bölgesinin en gözde tatil merkezlerinden biridir. Türkiye'nin kuzeybatısında yer alan ilimizin, Güney kısmında İzmir ve Manisa, batı kısmında Çanakkale, doğu kısmında Bursa ve Kütahya, kuzeye bakan kısmında ise Marmara Denizi bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden yapacağınız en uygun Susurluk otel fiyatları ile konaklamalarınızda hem bölge kültürü, konumu hem de avantajlı Susurluk otellerinde konaklama fırsatı yakalayabilirsiniz. 


Nüfusu 

Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden olan Balıkesir'in ilçe merkezinin nüfusu 23.800 kişidir. Yaz dönemlerinde yazlık tesislerin fazla olması ve konforlu otelleri ile hizmet veren bölge kış aylarındaki termal imkanları ile gözde bir tatil beldesi olarak yerli ve yabancı turistlerin cazibe merkezi haline gelmiştir. Yerli nüfusun üzerine Susurluk otellerinde konaklama yapan misafirlerde eklenince dönemsel nüfus artışını görmek mümkündür. 

Ulaşımı 

Ulaşım olarak çok elverişli bir konumda bulunan Susurluk İstanbul, İzmir, Bandırma Hızlı feribot ve karayolu üzerinde bulunur. Dinlenme tesisleri ile birçok aracın geçiş ve dinlenme noktasıdır. Rezervasyon yapacağınız Susurluk otellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Susurluk merkez ile çevre il, ilçe ve birçok köye kara yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir - Bandırma demiryolu ilçeden geçmekte ve Havalimanı ise 108 km uzaklıkta bulunan Bursa Yenişehir Havalimanına sahiptir. Balıkesir merkezi ile 45 km, Bursa ile 108 km uzaklıktadır. 


İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü 

Coğrafi şartları sebebi ile Ege ve Akdeniz bölgesinin ilkim özelliklerinin hakim olduğu Susurlukta ılıman hava koşulları hakimdir. Marmara Bölgesinin kalan kısımlarında ise Karadeniz iklimi etkisini gösterirken, kış aylarındaki Karasal iklimin etkisi ile zaman zaman kar yağışı görülmektedir. Ormanlarla kaplı bitki örtüsüne sahiptir. zeytin ağaçları, kızılçam, meşe, gürgen, karaçam, ılgın, söğüt gibi ağaçlar bulunmaktadır. Susurluk'un bu güzelliklerinin yanı sıra avantajlı Susurluk otel fiyatları eklendiği zaman bir çok turistin odak noktası olmaktadır. 


Yeme ve İçme Olanakları 

Tarımsal faaliyetlerinde etkisi ile sebze yemekleri oldukça tercih edilmektedir. Yöresel tatların hakim olduğu Balıkesir ilimiz ile aynı mutfak kültürüne sahip olan Susurluk zengin yemek çeşitlerine sahiptir. Bigadiç güveci mutlaka tadılması gereken yöresel tatların başında gelmektedir. Ayrıca Tirit, Peynirli patlıcan, Sura, Saçaklı Mantı, Düğün çorbası, Mafiş Tatlısı, Börülce Ekşilemesi, Zerde ve Bigadiç Helvası meşhur yöresel lezzetlerdendir. Susurluk otellerinde konaklamanız esnasında yada  bölge halkının işlettiği yöresel restoran ve lokantalardan sipariş verip bu lezzetleri tadabilirsiniz.