TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISISincan Otelleri
2 Sincan Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Sincan Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Sincan Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Sincan Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Sincan Otelleri ve en uygun Sincan otel fiyatları, Sincan hakkında genel bilgiler...

Sincan Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
A. Samur | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-08-2020/26-08-2020
İş seyahatimde konaklamıştım tesiste. Temiz ve bakımlı bir otel. Odalar geniş, yataklar rahattı. Otel personeli ilgili ve güler yüzlü. Kahvaltısı lezzetli ve bol çeşitliydi.
9.3
M. BOZKURT | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-04-2021/14-04-2021
Sessizlik memnun etti, çok rahat bir konaklama geçirdim
10
L. Y | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-07-2020/28-07-2020
Arkadaşımla iş seyahatimiz esnasında konakladık. Kahvaltıyı çok beğendik bol çeşitli ve lezzetliydi. Personeller ilgili ve alakalıydı. Bu pandemi döneminde de alınan tedbirler ve temizlik konusunda çok memnun kaldık.
10
C. Karasu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-08-2020/15-08-2020
Sıklıkla konakladığım bir otel. Uygun fiyata kaliteli hizmet sunuyorlar. Personelin ilgisi sayesinde kendimi evimde gibi rahat hissediyorum. Konum olarak merkezi bir yerde olması da avantaj sağlıyor. Kahvaltısı temiz ve lezzetli.
9.7
C. SAYAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-09-2020/17-09-2020
Manzara mükemmel odaları geniş temizlik konusunda çok titizler tavsiye ederim
7.7
R. İLBEYİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-12-2020/23-12-2020
Konumu ve ilgi ve alakası çok güzel. Personellerin ilgi alakası temizlik falan çok hijyenikti.
10
S | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-08-2020/10-08-2020
İş dolayısıyla gittiğimde konakladığım ve çok beğendim bir yer. Kahvaltı oldukça çeşitli ve lezzetliydi. Ayrıca personeller o kadar ilgili ve alakalıydı ki her şey de çok yardımcı oldular güler yüzleriyle beni çok memnun ettiler. Umarım bir daha ki iş seyahatim bu tarafa düşer ve yine konaklarım.

Sincan Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Ankara'nın gelenek ve göreneklerine en fazla bağlı olan ilçelerinden Sincan'daki Sincan Otelleri...

Sincan, coğrafi konum olarak güneydoğu kısmında Etimesgut, kuzeydoğu kısmında Yenimahalle, güneybatı kısmına bakan tarafta Polatlı, kuzeybatı kısmında ise Ayaş ilçeleriyle çevrilidir. Bu bakımdan Sincan otellerinde gerçekleştireceğiniz tatillerinizde bu çevre ilçeleri de görme olanağına sahip olabilirsiniz.

Ankara ilinin nüfus bakımından altıncı büyük ilçesidir Sincan. Ankara iline bağlı olan Sincan ilçesi Eryaman ve İstanbul yolu üzerinde kalmaktadır. Sincan, konaklamalarınız için tercih edebileceğiniz nezih bölgelerdendir. Sincan gezileriniz için sitemizden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Nüfusu

Sincan, Ankara iline bağlı ilçelerin arasında en yoğun olan bölgedir. Sincan son yapılan sayımlara göre nüfusu 506.950 olarak tespit edilmiştir. Son yıllarda Ankara'nın şehir hayatından uzaklaşmak isteyen birçok kişi Sincan ve çevresini tercih etmektedirler. Sincan ve çevresi yeni istihdam alanları ve konutlar sayesinde biraz daha tercih edilmeye başlamıştır. Düzenli yerleşim yeri ve sakinliği ile Sincan otellerinde konaklamayı tercih edenler de düşünüldüğünde nüfusun günden güne arttığı görülmektedir.

Havalimanı

Ankara Esenboğa Havalimanı ile Sincan arası 53 km'dir. Sincan bölgesi ile havalimanı arası yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Sincan ulaşımınlarınızı çeşitli vasıtalarla rahatlıkla yapabilirsiniz. Sincan'a havalimanından HAVAŞ otobüsü ile belirli noktalara gelerek, daha sonra dolmuş, otobüs veya metro ile ikinci bir vasıta değiştirerek ulaşımınızı yapabilirsiniz. İndirimli Sincan otel fiyatları ile konaklayabileceğiniz otellere ulaşımlarınızda otobüs veya uçak rezervasyonlarınızı önceden yapmaya çalışın.

Otogarı

Ankara Otogar (AŞTİ) ile Sincan arası yaklaşık 23 km'dir. Sincan bölgesi ile Ankara otogarın mesafesi yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Ankara otogarından Sincan ulaşımınızı otogar üzerinden Kızılay merkezden veya İstanbul yolu üzerinden geçerek, minibüs, otobüs veya metro ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Sincan otelleri ulaşımlarınızda en kısa metro ile ulaşabilirsiniz. Sincan üzerinden Kızılay merkeze bu şekilde rahatlıkla ulaşmanız mümkündür.

Turizm Müdürlüğü

Sincan, ticaret bölgesi olduğu için kültür turizmi açısından çok fazla eserlere sahip değildir. Konaklama düşünen misafirler Sincan otellerinden yararlanmaktadırlar. Sincan'da Turizm Bakanlığı öncülüğünde birçok aktivite ve konserler düzenlenmektedir. Sincan Belediyesinin bu yönde katkıları çok fazladır. Şehirden biraz uzaklaşmak istiyorsanız Sincan ve çevresini tercih ediniz. Ticari yönü fazla olan Sincan'a Türkiye'nin birçok yerinden ticaret amaçlı birçok misafir gelmektedir.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Sincan iklim bakımından tamamen karasal iklim özelliklerine sahiptir. Sincan yazları sıcak ve kurak olmakla beraber kışları soğuk ve yağış şeklinde geçmektedir. Sincan büyük kısmında bozkır (step) bitkileri görülür ama çevresi ağaçlandırma çalışmaları yapıldığından yeşil bitki örtüsü gün geçtikçe artmaktadır. İlkbahar ve sonbaharı bütün güzelliğiyle yaşarsınız Sincan ilçesinde. Kışın soğuk havanın en yakıcı zamanlarını yaşarken, evinizin penceresinden kar yağışını izlemenin lüksünü ve güzelliğini Sincan'da indirimli Sincan otel fiyatları ile konaklayacağınız otellerde yaşayabilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Sincan orta ve dar kesimli halktan oluşmaktadır. Dolayısıyla Sincan'da açılan restoran tarzı yerler genellikle halkın kesesine uygun yerler olmaktadır. Yöresel lezzetlerin daha fazla olduğu Sincan'da çok fazla franchise marka göremezsiniz. Ankara'nın ticari yüzü olan Sincan, nezih ilçelerden biridir. Sincan, bütçe olarak her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ilçelerdendir. Bu bakımdan Sincan otellerinde de uygun fiyatlarla konaklayabileceğinizi unutmamalısınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Eğlence mekânı olarak çeşitli alternatiflere sahip Sincan ilçesi, daha çok gençlere hitap eden mekânlardan oluşmaktadır. Sincan'da ister canlı müzik, isterseniz türkü barlarda eğlenerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Daha çok halkın yöresel eğlencelere ağırlık verdiği Sincan'da bütçenize uygun eğlence seçeneklerine ve uygun Sincan otel fiyatlarına sahip otellere ulaşabilirsiniz. Sosyal yaşamın orta düzey bölgelerinden Sincan'a tekrar gelmek isteyeceksiniz.

Gezilecek Yerler

Sincan kültür turizmi bakımından zengin bölgelerimizden biridir. Sincan tarihi ve turistik yerleri gezilerinizi mutlaka önceden planlamanız lazım. Herhangi bir rehber veya gezi defterine gerek duymaksızın Sincan'da gezilerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sincan'a talep daha çok ticari amaçlı olmakla beraber Sincan otellerinde konaklarken Sincan'daki doğal birçok güzelliklere de rastlayabilirsiniz. Ankara'nın orta düzey muhitlerinden olan Sincan gezi planlarınızda yardımcı olabileceğini düşündüğümüz sitemizden her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.