TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIŞereflikoçhisar Otelleri
1 Şereflikoçhisar Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Şereflikoçhisar Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şereflikoçhisar Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Şereflikoçhisar Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Şereflikoçhisar Otelleri ve en uygun Şereflikoçhisar otel fiyatları, Şereflikoçhisar hakkında genel bilgiler...

Şereflikoçhisar Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.3
D. C. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-07-2020/12-07-2020
Personel ilgiliydi. Odalarda temizdi. herhangi bir sorun yaşamadık.
8.7
s. f. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-08-2020/23-08-2020
İş dolayısıyla konaklama imkanımız olmuştu odalarda temiz ve rahattı. personelde ilgiliydi.
10
M. Can | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-01-2022/16-01-2022
İş için geldim yataklar çok rahattı herkese tavsiye ederim.
9.7
S. Soysal | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-02-2022/04-02-2022
İş gezisi için gelmiştim personel çok ilgiliydi odalar güzeldi.

Şereflikoçhisar Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

İç Anadolu'nun kültürel birikimi ve doğal güzellikleriyle Şereflikoçhisar Otelleri

Doğal yapısı ve kültürel birikimleriyle ünlü olan Şereflikoçhisar bölgesinde konaklama yapmak isteyen misafirlerimize Şereflikoçhisar bölgesinde araştırma yapılmış olup en uygun ve kusursuz hizmet alacağınız otelleri sunmaktayız.

Şereflikoçhisar, İç Anadolu Bölgesi'nde bulunmakta olup Ankara'ya bağlı bir ilçedir. Şereflikoçhisar bölgesi Ankara'nın güneyinde yer almakta olup birçok şehrimize sınırı bulunmaktadır. Karasal iklimin hakim olduğu Şereflikoçhisar bölgemiz ova ve dalgalı arazi yapısına sahiptir, Burada doğal güzellikleri görmeniz mümkündür.

İndirimli Şereflikoçhisar otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında hem bölgeyi daha yakından tanıyabilmek için hem de buradaki zamanınızı daha iyi değerlendirmek için sayfamızdaki bilgilerden faydalanmanızı öneririz.

Nüfusu
Ankara'nın Şereflikoçhisar bölgesi son verilere göre toplam nüfusu 34.202 olmakla beraber hızla büyüyen bir nüfusa sahiptir. Yaz aylarının verdiği serinletici havayla beraber tatilcilerle daha da artan bir nüfus vardır. Şereflikoçhisar sürekli gelişme gösteren ve sürekli artan sayısıyla beraber Şereflikoçhisar Otelleri ve yöre halkıyla beraber daha fazla büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bu yüzden Şereflikoçhisar otellerinde konaklayarak tatilini geçirenlerin de bölge nüfusunda da değişikliklere sebep olduğunu görebilirsiniz.

Havalimanı
Bölgenin ekonomik ve coğrafi koşullarından dolayı Şereflikoçhisar bölgesinde havalimanı bulunmamaktadır. Fakat Şereflikoçhisar bölgesine gelmek isteyen misafirlerimiz bölgeye en yakın olan Ankara Esenboğa Havalimanı'nı tercih ederek bölgeye ulaşım sağlayabilir.

Otogar
Şereflikoçhisar'a yapacağını ziyaretlerde havayolu ulaşımını tercih edebileceğiniz gibi aynı şekilde karayolu ulaşımı da tercih edebilirsiniz. Bölgeye en yakın olan otobüs terminali Şereflikoçhisar Terminalidir. Buraya şehir içi ve şehirlerarası ulaşım sağlanmaktadır. Karayolunu tercih eden misafirler bölgeye rahatlıkla ulaşım sağlayabilir. 4 ve 5 yıldızlı Şereflikoçhisar otellerimize kara yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Turizm Müdürlüğü
Şereflikoçhisar tarihi ve doğal güzellikleri hakkında bilgi almak için bölgenin bağlı olduğu Ankara iline bağlı olan Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne ulaşım sağlayarak bölge hakkında bilgi alabilir tatilinizi daha zengin deneyimlerle geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Turizm Danışma Büroları sayesinde uygun Şereflikoçhisar otel fiyatları ile konakladığınız otellerden nasıl bölgedeki tarihi ve kültürel mekanlara ulaşabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü
Şereflikoçhisar bölgesinde Anadolu'nun tipik iklimi olan step iklimi hakimdir. Yazlar sıcak ve kurak geçmekle beraberinde kışlar soğuk ve karlı geçmektedir. Her mevsim yaşanan bu bölgede istediğiniz sezon gelip mevsim özelliklerinin keyfine varabilirsiniz. Tepelerde meşe ağaçlarının görünmesiyle beraber bölgede yapılan ağaçlandırma çalışmalarının verdiği sonuçlarla çam ağaçları da bölgede hakimdir.

Yeme ve İçme Olanakları
İç Anadolu kültürünün hakim olduğu bu bölge bölgeye ait yöresel lezzetleri tatmak mümkündür. Meşhur lezzetleri; dutmaç, keşkek, Ankara tavası, alabörtme, orman kebabı, humbar, hamman ve papaç yemeklerini bölgenin yöresel lezzetlerinin sunulduğu restoranlardan bulabilirsiniz. En uygun fiyatlı Şereflikoçhisar otellerimizde konaklarken bu lezzetlere ulaşmanız çok kolay olacaktır.

Popüler Eğlence Mekanları
Şereflikoçhisar'da civardaki kafe ve restoranları ziyaret edip yörenin kendine özgü meşhur lezzetleri manzara eşliğinde tadabilir ve bunlar haricinde tarihi, doğal ve tabiat güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Doğa tutkunları için Alaaddin Camii ve Tuz Gölü'nü ziyaret ederek tatilinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. En ucuz Şereflikoçhisar otellerimizde konaklamanızı gerçekleştirirken bu bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Gezilecek Yerler
Şereflikoçhisar'da tatilinizi daha keyifli ve verimli geçirmek için bölgenin tarihi ve kültürel özelliklerini deneyimleyebilir unutulmaz bir tatil anısı biriktirmiş olursunuz. Şereflikoçhisar'da gezebileceğiniz yerlerden birkaçı şunlardır; Alaaddin Camii, Tuz Gölü ve Hirfanlı Baraj Gölü mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir. İndirimli Şereflikoçhisar otel ve pansiyonlarımızda konaklama yaparken bu mekanlara kolaylıkla ulaşım sağlamanız mümkündür.