TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISISelçuklu Otelleri
14 Selçuklu Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Selçuklu Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Selçuklu Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Selçuklu Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Selçuklu Otelleri ve en uygun Selçuklu otel fiyatları, Selçuklu hakkında genel bilgiler...

Selçuklu Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

6.3
F. DEMİR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-02-2024/29-02-2024
Konumu
7.3
M. y. . Şen | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-03-2024/13-03-2024
Fiyat
8.7
B. Çobanoğlu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-03-2024/27-03-2024
Konumu çok iyi yerde
8.0
M. N. Alali | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-01-2024/08-01-2024
Yemek
8.7
F. ÜNAL | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-04-2024/23-04-2024
Odada ketıl çay olmasını begendım banyosuda temız guzeldı
8.3
E. DEMİRARSLAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-03-2024/18-03-2024
Temiz hijyenik hoşuma gitti
9.3
M. S. . Özden | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-03-2024/08-03-2024
Güleryüz ve fiyat
8.7
E. SAĞGÜN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-06-2024/08-06-2024
ilgilenen ve iletişime geçtiğimiz tüm personelden gayet memnun kaldık, güler yüz, ilgi, hızlı ve olumlu tepki almak güzeldi. otel konumu fevkalade, odalar geniş ferah, , kalite fiyat performansı gayet iyi, genel olarak olumsuz bir durum ile karşılaşmadım.
9.3
F. E. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-03-2024/10-03-2024
Konumu çok güzel merkeze çok yakın sessiz sakin nezih bir ortam
8.0
B. CEYLAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-03-2024/28-03-2024
Personelin güler yüzlü olması

Selçuklu Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

İç Anadolu'nun en güzel şehri Konya'da kalabileceğiniz Selçuklu Otelleri...

Selçuklu Konya'nın en önemli ilçelerindedir. Selçuklu Konya'nın kuzeyinde yer almaktadır. Selçuklu'nun batısında Takkeli dağları bulunmaktadır. Selçuklu otelleri konaklamalarınızda adeta huzur bulacaksınız.

Konya'nın mistik havasını soluyabileceğiniz bir tatil imkânı sağladığından dolayı tatil boyunca keyifli zamanlar yaşayabileceğiniz Selçuklu'da düşük bütçelerle tatil yapma imkânına sahip olabilmek için indirimli Selçuklu otel fiyatlarımızdan yararlanmanız sizin için en doğru seçenek olacaktır.

Nufüsu

Konya ilinde bulunan Selçuklu'nun son yapılan nüfus sayımlarına göre Selçuklu'nun nüfusu 604.706 olarak tespit edilmiştir. Selçuklu'nun şehirleşme oranı %80 üzerindedir. Selçuklu'da son zamanlara göre hızlı bir nüfus artışı görülmemektedir. Selçuklu otelleri konaklamalarınızla bölgenin huzuru ile muazzam bir tatil geçirmiş olacaksınız.

Havalimanı

Konya havalimanı ile Selçuklu arası çok kısa mesafededir. Ulaşımınızı hava yolu ile tamamladığınızda Seçuklu'ya ulaşmak oldukça kolaydır. Selçuklu ile Konya havalimanı arası sadece 8 km'dir. Selçuklu'ya ve indirimli Selçuklu otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize ulaşımınız sadece 12 dakika sürmektedir. Selçuklu ulaşımlarınızda en rahat yolculuğu geçireceksiniz.

Otogarı

Her yere ulaşımı kolay olan Selçuklu'ya ve Selçuklu otellerine seyahat etmekten keyif alacaksınız. Selçuklu'ya ulaşımda kara yolunu seçtiğinizde yine kolay bir şekilde ulaşım sağlayacaksınız. Selçuklu'nun sadece otogara uzaklığı 10 km'dir. Tramvay, minibüs ve diğer ulaşım araçları ile kolaylıkla Selçuklu'ya ulaşabilirsiniz. Selçuklu'ya otogardan ulaşmanız sadece 15 dakikadır.

Turizm Müdürlüğü

Konya'nın en özel ilçesinde olan Selçuklu turizm açısından büyük önem taşır. Selçuklu daha çok kültürel ve inanç turizm bakımından önemlidir. Selçuklu İslam dünyasının turizm merkezi olarak da bilinmektedir. Selçuklu'da birçok aktiviteler ve festivaller düzenlenmektedir. İndirimli Selçuklu otel fiyatları ile Selçuklu'daki konaklamalarınızda huzur bulacağınız için garanti veririz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

İç Anadolu Bölgesinin güney kısmında yer alan Konya'nın ilçesi olan Selçuklu karasal iklime sahiptir. Selçuklu'da kışlar sert, soğuk ve kar yağışlı geçerken Selçuklu'da yazlar sıcak ve kuraktır. Bu yüzden Selçuklu otelleri daha çok yaz aylarında dolmaktadır. Selçuklu'da yıllık ortalama hava sıcaklığı 11,5°C'dir ve Selçuklu'nun bitki örtüsü bozkırdır.

Yeme ve İçme Olanakları

Selçuklu konaklamalarınızda birçok yöresel lezzetin ayağına gitmiş olacaksınız. Selçuklu'daki karşılaştığınız lezzetler genellikle et ağırlıklıdır. Tavsiyemiz ünlü etli ekmeği olan Selçuklu'nun yemeden ayrılmayınız. Selçuklu'da tattığınız lezzetler sizi tamamıyla mest edecektir. Selçuklu'da yöresel lezzetler dışında birçok alternatif ile karşılaşabilirsiniz. İndirimli Selçuklu otel fiyatları ile bölgede tatil yaparken hem otel restoranlarında hem de yerel restoranlarda yeme ve içme ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Selçuklu'da birçok eğlence mekânlarına sahiptir. Selçuklu'da eğlenmek istediğinizde canlı müzik olan yerler, fasıllar önerebiliriz. Selçuklu'da birçok festivalle de karşılaşabilirsiniz. Selçuklu otellerinde konaklarken her ne kadar eğlence olarak görülmese de her cumartesi gerçeklesen Mevlana müzesindeki semazen gösterilerini izleyebilirsiniz. Selçuklu konaklamalarınız sizin için fark yaratacak.

Gezilecek Yerler

Selçuklu gezilecek yer açısında birçok alternatife sahiptir. Selçuklu'da kültürel açıdan birçok gidilecek yer olmakla birlikte, inanç turizmi adına da Selçuklu baş adreslerden birisidir. Selçuklu Mevlana müzesine sadece 10 km uzaklıktadır. Selçuklu otellerinde konaklayarak tatil yaparken Mevlana müzesine gitmeden Selçuklu'dan ayrılmamanızı tavsiye ederiz.