TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIŞehitkamil Otelleri
13 Şehitkamil Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Şehitkamil Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şehitkamil Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Şehitkamil Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Şehitkamil Otelleri ve en uygun Şehitkamil otel fiyatları, Şehitkamil hakkında genel bilgiler...

Şehitkamil Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.7
M. ACAR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-06-2024/03-06-2024
Otelin konumu en beğendiğim özelliğidir.
8.0
S. ŞAHİN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-04-2024/27-04-2024
Yatak
10
Ü. KANdEMİR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-02-2024/20-02-2024
Konum
8.7
H. Y. 1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-06-2024/11-06-2024
Merkezde olması
10
m. tunalı | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-12-2023/05-12-2023
odaları gayet kullanışlı ve ferahtı..
8.3
E. E. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-05-2024/26-05-2024
Güzel temiz güvenli kısa seyahatler için kalınabilir.
10
M. B. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-02-2024/24-02-2024
Temızlık güler yüzlü ekıp
10
U. SEÇKİN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-02-2024/16-02-2024
Personelin Güler yüzlü olması
10
d. bakmaz | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-12-2023/10-12-2023
gezmek icin geldigimizde tesadüfen bulduk burayı. özellikle bizim için en önemlisi odaların hijyeni oldugu icin tavsiye edebilirim burayı :)
10
M. SÖZCÜ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-01-2024/06-01-2024
Çok düzenli

Şehitkamil Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Kültürel mirasın korunduğu Gaziantep'te kalabileceğiniz Şehitkamil Otelleri...

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli şehirlerinden Gaziantep'e bağlı Şehitkamil ilçesi, bünyesinde bulunan 5 yıldızlı Şehitkamil otelleri ile unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Sayfamızda sadece bölgedeki otelleri değil aynı zamanda bölge hakkında detaylı bilgileri de bulabileceğiniz için çok keyifli bir tatil geçirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Tarihi ve doğal güzellikleri ile ilgili çeken Şehitkamil'de konaklayabileceğiniz oteller için çeşitli indirim oranları uygulayan sitemizde oldukça düşük Şehitkamil otel fiyatları ile tatillerinizi planlayabilirsiniz. Ayrıca nasıl bölgeye ulaşım sağlayacağınız, nerede ne yiyebileceğiniz ve nereleri gezebileceğiniz gibi bilgileri de sayfamızda bir arada bulabilirsiniz.

Nüfusu

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli turistik ve ticari merkezleri arasında yer alan Şehitkamil, hem turistik gezilerin düzenlendiği bölge hem de ticari faaliyette Gaziantep'e gelen misafirlerin uğradıkları bölgelerdendir.

Gaziantep ilinin en büyük ilçesi olan Şehitkamil, ortalama 725 bin nüfusa sahiptir. Türkiye'de yer alan ilçeler içerisinde en çok nüfusa sahip ilçeler arasındadır. Hem ticaret hem turizm anlamında gelişen Şehitkamil ziyaretçilerini lüks Şehitkamil otelleri ile ağırlamaktadır.

Havalimanı

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin önemli ticaret merkezleri arasında yer alan Şehitkamil, genellikle ticari faaliyette bulunan misafirlerin bölgeyi ziyaret ettiği görülmektedir. Şehitkamil'e ulaşımlarda hava yolu sıklıkla kullanıldığı görülmektedir.

Şehitkamil'e gelecek olan misafirler Şehitkamil bölgesi merkezine 19 km mesafede yer alan Gaziantep Havalimanını kullanabilirler. Uygun Şehitkamil otel fiyatları ile konaklayacağınız otellere havalimanından şehir içi otobüslerle ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Otogarı

Gaziantep ilinin en gözde ilçeleri arasında yer alan Şehitkamil, ulaşım kolaylığı açısından da dikkat çekmektedir. Şehitkamil'e ulaşımlarda şehirler arası otobüs firmalarını kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her noktasından Şehitkamil'e ve Şehitkamil otellerine ulaşım araçları bulabilmek mümkündür. Şehitkamil sınırları içerisinde yer alan otogar merkeze 5 dakika mesafede yer almaktadır.

Turizm Müdürlüğü

Şehitkamil, tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra kültürel özellikleriyle de dikkatleri çekmektedir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli merkezleri arasında yer alan Şehitkamil, ziyaretçilerine her türlü olanakları sunmaktadır. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan kültürel dokunun halen korunduğu Şehitkamil, bünyesinde yer alan turizm danışma ofisleriyle ziyaretçilerine en doğru bilgiyi aktarmaktadır. Şehitkamil otellerinde konaklarken yer alan turizm müdürlüklerine rahatlıkla ulaşımı sağlayabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Tarihi kökeni Mezopotamya dönemine kadar ulaşan Şehitkamil, tarihsel geçmişten günümüze kadar ulaşan doğal güzellikleri yer almaktadır. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tüm iklim ve bitki örtüsüne sahip olan Şehitkamil farklı havasıyla ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Genellikle yaz aylarında Akdeniz bölgesinin hava şartlarına sahip olan Şehitkamil, kış aylarında ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Şehitkamil toprakları elverişli olmasından dolayı çok sayıda bitki türü yetişerek dünyaya açılmaktadır. Bu özelliklerine uygun Şehitkamil otel fiyatları da eklendiği zaman bölgenin turistik açıdan pek çok yere nazaran daha değerli olduğunu görebilmek mümkündür.

Yeme ve İçme Olanakları

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli kültürel özelliklerine sahip olan Şehitkamil, misafirlerine sunduğu olanaklarla farklı konseptte bir tatil hizmeti vermektedir. Yöresel lezzetler arasında çok zengin yemek kültürüne sahip olan Şehitkamil, farklı yemekleriyle her kültürden damak tadına hitap etmektedir.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan yemek kültürlerinde genellikle etli yemekler yer almaktadır. Şehitkamil otellerine geldiğinizde yöresel yemekler arasında, Nakışlı dolma, Ali Nazik Kebabı, Simit Kebabı, Alaca Çorba, Firik Pilavı, Etli Firik Pilavı, Yuvalama, Tavuklu Kapama, Ali Paşa Pilavı, Şehitkamil'de yer alan yöresel lezzetlerden bazılarıdır.

Popüler Eğlence Mekanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en kalabalık ilçeleri arasında yer alan Şehitkamil, misafirlerine sunduğu imkanlarla ve bünyesinde yer alan uygun Şehitkamil otel fiyatlarına sahip 5 yıldızlı otelleriyle ziyaretçilerine her türlü hizmeti vermektedir.

Şehitkamil, Gaziantep ilinin merkezi konumunda yer almasından dolayı çok sayıda gece kulüpleri ve eğlence yerleri bulunmaktadır. Şehitkamil'de yer alan eğlence yerleri arasında Zeus bar, Kips Pub, Bear Hause, Spr Pub ve Grande Club gibi popüler mekânlar bulunmaktadır.

Gezilecek Yerler

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli turizm merkezlerine sahip olan Şehitkamil, tarihi ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Şehitkamil otellerine geldiğinizde tarihi ve kültürel dokuyu terinde inceleyebilirsiniz.

Gaziantep ilinin tarihi yapısını yansıtan ve Şehitkamil'de yer alan gezilecek yerler arasında Zeugma Mozaik Müzesi, Şehitkamil Hayvanat Bahçesi, Rum Kalesi, Oyuncak Müzesi, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Elmacı Pazarı ve Botanik Bahçesi gibi yerler bulunmaktadır.