TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI2 Sarayköy Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Sarayköy Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Sarayköy Otellerinin Yorumları

00- İnaltı Termal Otel
Doğal, sakin güzel bir otel. Yemekleri çok lezzetli, çeşitliliği oldukça iyiydi. Sakin bir dinlenme isteyenlere çok uygun. Çalışan personeller ilgili ve alakalı.
01- Umut Thermal Spa Wellness Hotel
Yemeklerde kullanılan porselen tabaklar ve takımlar gerçekten güzeldi. Her şey gayet muntazamdı.

Sarayköy Otelleri & Sarayköy Otel Fiyatları

Denizli tatilleriniz için huzurlu bir durak Sarayköy Otelleri...

Ege Bölgesinde bulunan Sarayköy, Denizli ilinin bir ilçesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyük Menderes Nehri vadisinde bulunan ilçe turistik yerler arasındadır. Sarayköy otellerinde konaklayarak bölgede lüks ve eğlenceli bir konaklama imkânına da sahip olabilirsiniz.

Tarihi 14. yy'a kadar dayanan Sarayköy ilçesi yüzyıllar içerisinde birçok değişikliğe ve gelişime uğramıştır. Özellikle kaplıcalarının iyileştirici etkisi sebebiyle turizm açısından da değerli bir yer haline geldiğini görmek mümkündür. Denizli merkezine 20 km uzaklıkta bulunan ilçede indirimli Sarayköy otel fiyatları ile konaklamak için sitemizin erken rezervasyon olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Nüfus

32 mahallesi bulunan Sarayköy'de genel nüfusu 29.964'tür. Ancak özellikle yaz aylarında Sarayköy otelleri misafirleri ile birlikte bölge nüfusunda dalgalanmalar yaşandığını görebilmek mümkündür. İlçe ekonomisinin de bundan etkilendiğini görebilmek mümkündür.

Ulaşım Olanakları

İzmir-Aydın Denizli, Manisa-Denizli, Afyonkarahisar-Denizli-Aydın Karayolları üzerinden ulaşım gerçekleştirebileceğiniz Sarayköy'e havayolu ile ulaşım sağlamak için İstanbul-Denizli seferlerini kullanmanız gerekmektedir. Daha sonra Sarayköy'e giden dolmuşlarla indirimli Sarayköy otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize rahatlıkla ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür. Bunların dışında İzmir-Aydın-Denizli Demiryolunu kullanarak da ulaşımlarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür.

Turizm Danışma

Sarayköy Kaplıca İnsuyu nedeni ile özellikle termal turizm açısından değerli yerler arasında bulunmaktadır. Sağlık turizminin gelişmesi nedeni ile Sarayköy otelleri de termal oteller arasında yer almaktadır. Burada gerçekleştirilen turizm faaliyetleri ile ilgili denetlemeler ve etkinlikler Denizli Turizm İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden müdürlükte bulunan turizm danışma bürolarından bölgedeki turizm faaliyetleri hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Akdeniz iklimi özelliklerinin görüldüğü ilçede yazların sıcak ve kurak, kışların ise çok soğuk olmamakla beraber yağışlı geçtiğini görebilmek mümkündür. Bu da indirimli Sarayköy otel fiyatları ile bölgede konaklamak için en uygun zamanın yaz ayları olduğunu göstermektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

Geleneksel yemek türlerinin ve beslenme alışkanlıklarının sürdürüldüğü Denizli'nin Sarayköy ilçesinde yerel restoranları değerlendirerek bölgenin yemek kültürü hakkında bilgi edinebilirsiniz. Burada özellikle Sarayköy otelleri restoranları da yöresel yemeklere yer vermektedir. Burada geçireceğiniz tatilleriniz sırasında kedi börülcesi çorbası, mercimek çorbası, ovmaç çorbası, çaput aşı, alaçora, un çorbası, darı ekmeği, ayran ufaklaması, tirit ve karın dolması gibi lezzetleri mutlaka denemelisiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Denizli'nin Sarayköy ilçesinde gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında eğlenebilmek için otellerin eğlence tesislerinden ve animasyonlarından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ilçe merkezinde ve Denizli il merkezinde bulunan mekânları da değerlendirerek tatillerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bu bakımdan indirimli Sarayköy otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınız sırasında ilçe ve şehir merkezini de mutlaka gezmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Gezilecek Yerler

Denizli'nin Sarayköy ilçesi özellikle kaplıcaları ile ünlüdür. Sarayköy otellerinde konaklarken Sarayköy Kaplıcalarını ve Sarayköy Tekkeköy Kaplıcalarını mutlaka gezmelisiniz. Ayrıca şehir genelinde gerçekleştireceğiniz gezileriniz sırasında Hierapolis & Pamukkale, Karahayıt, Hierapolis Arkeoloji Müzesi, Laodicea Antik Şehri, Keloğlan Mağarası gibi yerleri de mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.