TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISISandıklı Otelleri
4 Sandıklı Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Sandıklı Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Sandıklı Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Sandıklı Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Sandıklı Otelleri ve en uygun Sandıklı otel fiyatları, Sandıklı hakkında genel bilgiler...

Sandıklı Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.3
A. Ü. 1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-07-2021/26-07-2021
Her şey mükemmeldi misafir perverliğiniz için teşekkür ederiz
10
A. YÜKSEL | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-07-2021/25-07-2021
Güler yüzlü personeli,ve bir insanın güzel bir vakit gecirebilecegi bir ortamın bulunmasi
10
Ş. İ. DUMAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-07-2021/26-07-2021
Temizlik personel hizmeti lüks her anlamda çok mukemel
10
E. BOZKURT | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-07-2021/24-07-2021
Yemekler gerçekten kaliteli, personelin tutumu da sanki evinde gibi hissettiriyor. Ayrica fiyatlar da beklediğimin de ötesinde uygun
9.0
E. BAYRAM | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-07-2021/25-07-2021
Personeliniz çok guleryuzluydu
7.7
E. ARDIHANLIOĞLU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-07-2021/26-07-2021
Konumu personeli yemekleri iyidi
8.7
S. KONE | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-07-2021/25-07-2021
Tüm personel çok aktif gayet memnun kaldık.
8.3
G. Y. 1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-07-2021/25-07-2021
Yemekler hem çok çeşitli hem de çok lezzetliydi. Odalar gayet temiz ve ferah. Memnun kaldık.
7.7
Ö. DİNÇ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-07-2021/24-07-2021
Yemekler ve personel.
8.7
K. HALICI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-07-2021/12-07-2021
ÇALIŞANLAR GAYET İLGİLİ TEMİZLİK İYİYDİ

Sandıklı Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Kaplıcaları ile tüm Türkiye'nin tercihi olan Sandıklı Otelleri...

Sandıklı'da yer alan oteller ve bu otellerle ilgili en uygun fiyatları bulabileceğiniz sitemizi takip edebilirsiniz. Sandıklı'nın en bilindik özelliklerinden biride sağlık turizmine yönelik hizmet veren Sandıklı otelleridir.

Sandıklı Hüdai kaplıcaları ile bilinen, Sandıklı?ya bağlı, Afyon ili sınırları içerisinde en önemli ilçelerinden biridir. Sandıklı'nın doğal havası ve tertemiz termal suları ile çok sayıda misafire ev sahipliği yapmaktadır. Sandıklı Afyonkarahisar il merkezine 60 km mesafededir.

Sandıklı, Afyonkarahisar'daki kaplıcalardan sonra en meşhur kaplıcaları ile ünlüdür. Ege Bölgesi ve iç Anadolu Bölgesinin tam kesişim noktasında yer alan Sandıklı, Antalya ve Ankara karayolu üzerinde geçiş noktasındadır. Buna bir de Sandıklı otel fiyatları eklendiği zaman bölgede tatil yapmanın çok daha doğru bir karar haline geldiğini görebiliyoruz.

Nüfusu

Sandıklı, Afyonkarahisar ilinin ilçe merkezinden sonra en büyük nüfusuna ve yüz ölçümüne sahiptir. Sandıklı'nın tarihine bakıldığında MÖ 3000 yıllarına kadar dayanmaktadır. Genellikle büyük uygarlıklara da ev sahipliği yapan Sandıklı, bünyesinde bulundurduğu Hüdai kaplıcaları ile de önem kazanmıştır.

Sandıklı kaplıcaları ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir. En son yapılan nüfus sayımına göre Sandıklı 60 bin olarak belirlenmiştir. Sandıklı'da nüfusun her geçen gün arttığı görülmektedir. Bunun nedeni Sandıklı'ya yapılan yatırımlar ile çok sayıda Sandıklı otellerinin yapılmasıdır. Bu yüzden Sandıklı'ya her geçen gün yerleşen insan sayısında da artış görülmektedir.

Havalimanı

Sandıklı Afyonkarahisar ili sınırlarında olup, Afyon Merkeze 60 km mesafede yer almaktadır. Sandıklı sınırları içerisinde hava limanı bulunmamaktadır. Afyonkarahisar ili sınırlarında da henüz havalimanı yoktur. Bu yüzden uygun Sandıklı otel fiyatları ile konakladığınız otellere hava yolu ile ulaşmak için çevre şehirlerdeki havalimanlarından faydalanmanız gerekiyor.

Sandıklı'ya en yakın havalimanı Kütahya ili sınırlarında yer alan Zafer havalimanıdır. Zafer havalimanından Sandıklı ortalama 98 km mesafededir. Zafer havalimanı Türkiye'de ilk sayılacak özelliklere sahiptir. Afyon, Uşak ve Kütahya için yapılan ortak havalimanı bölgesel havalimanı olarak da adlandırılmıştır.

Otogarı

Sandıklı ulaşım açısından oldukça uygun ulaşım seçeneklerine sahiptir. Ege ve İç Anadolu Bölgesini birbirine bağlayan karayolu üzerinde olan Sandıklı, bünyesinde bulundurduğu çok sayıda Sandıklı otelleriyle de dikkat çekmektedir.

Sandıklı'ya yapacağınız ziyaretlerde uygun fiyatlarla konaklama imkânı bulabileceğiniz gibi, ulaşımla ilgili de rahatlıkla Sandıklı'ya gelebilirsiniz. Sandıklı'ya karayolu ile gelecek olan misafirler Afyon, Antalya karayolu üzerinde inip Sandıklı'ya 3 km mesafede yer alan konumda inebilirler.

Turizm Müdürlüğü

Sandıklı'nın tarihi, doğal güzellikleri, destinasyon merkezleri ve kaplıcalarıyla bölgeyi ziyarete gelen misafirlerine farklı konsepte tatil imkanı sunmaktadır. Sandıklı sınırları içerisinde gezebileceğiniz müzeler, kaplıcalar, türbeler yer almaktadır. Bu bakımdan uygun Sandıklı otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınız sırasında asla sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sandıklı'ya geldiğinizde bölgenin tarihi ve geçmişi ile detaylı bilgiyi Afyon Merkezde yer alan Turizm Danışma Müdürlüğünden bilgi alabilirsiniz. Afyon Merkezde yer alan turizm müdürlüğüne, Yeşilyurt Mahallesi 1741 Sokak No:1 adresinden ulaşabilirsiniz. Turizm Müdürlüğü Sandıklı merkeze sadece 60 km mesafede yer almaktadır.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Ege Bölgesinin en güzel bitki örtüsüne sahip olan Sandıklı, bünyesinde bulundurduğu sıra dağları ve bu dağlardan açılan bir kapı içerisinde ovaları ile Ege Bölgesinin farklı doğal oluşumlarına sahip olduğunu anlamak mümkündür. Bu yüzden Sandıklı otellerinde konaklarken pek çok doğal güzellik sizi beklemektedir.

Sandıklı dağları, ovaları, nehirleri ve termal kaplıcaları ile doğanın insanlara sunduğu en güzel özellikleri misafirlerine sunmaktadır. Sandıklı'da çok sayıda termal kaynak suları ve endemik bitkiler yer almaktadır. Sandıklı kış aylarında oldukça soğuktur. Yaz aylarında ise Sandıklı, sıcak ve akşamları serin geçmektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

Ege Bölgesinin en önemli ilçeleri arasında yer alan Sandıklı kaplıcaları ile gelen ziyaretçilerine şifa dağıtırken, misafirlerine sunduğu doğal lezzetleri ile de bilinmektedir. Genellikle Sandıklı, hamur işi yemekleri, etli yemekler, yöreye özgü taze yeşillikli yemekleri, çorbaları ile dikkat çekmektedir. Hem yerel restoranlar hem de uygun Sandıklı otel fiyatlarına sahip otellerin restoranları konuklarına bu lezzetleri sunuyor.

Sandıklı'daki bu lezzetlerden bazılarından bahsetmemiz gerekirse, Togo çorbası, tarhana çorbası, un çorbası, Sülüklü çorba, Katmer, Bükme börek, Hamırsız, Cızdırma, Ağzıaçık, Dilim gayganası, Pide, Bazlama, Hamur mantısı, Hamur pilavı, Ev makarnası, Höşmerim, Sac eti, Sac köfte, Ekşili kabak yemeği ve Keşkek karşımıza çıkmaktadır.

Popüler Eğlence Mekânları

Sandıklı, bölgenin adından çok duyulduğu Hüdai kaplıcaları ile çok sayıda misafire ev sahipliği yapmaktadır. Sandıklı yoğunluk açısından gündelik tatilcilere ve devremülk sahiplerine hizmet etmektedir.

Sandıklı'ya son yıllarda yapılan yatırımlar sayesinde beş yıldızlı lüks Sandıklı otelleri yapılmıştır. Sandıklı'da özel günlerde, genellikle eğlenceler ve sanatçı programları düzenlenmektedir. Sandıklı'ya gelen misafirler bu eğlencelere ve festivallere katılabilir, termal suların şifasıyla sağlığını muhafaza edebilirler.

Gezilecek Yerler

Sandıklı, Afyon ilinin en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Sandıklı'da çok sayıda tarihi eser ve doğal kaynaklarla oluşan destinasyon merkezleri yer almaktadır. Sandıklı, Hüdai kaplıcaları, camileri, türbeleri ve temiz havasıyla dikkatleri çekmektedir.

Sandıklı'nın farklı alternatif olarak sunduğu çamur banyoları, Sandıklı'ya yapılan beş yıldızlı Sandıklı otellerinde de bu hizmet verilmektedir. Sandıklı'da yer alan gezilecek yerlerden bahsedecek olursak, Kurt İni Mağarası, Sandıklı Kalesi, Sandıklı Hüdai Kaplıcaları, Ulu Cami, Hamam Önü Cami ve Yunus Emre Türbesi en önemli destinasyon merkezleridir.