TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISICanik Otelleri
4 Canik Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Canik Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Canik Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Canik Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Canik Otelleri ve en uygun Canik otel fiyatları, Canik hakkında genel bilgiler...

Canik Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.3
c. e. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-12-2021/23-12-2021
Otelin hizmetinden çok memnun kaldık. Personeller ilgili ve güleryüzlüydü tekrar tercih edeceğim, teşekkürlerimi iletiyorum.
9.3
Ç. BİLGİÇ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-10-2021/07-10-2021
Otelin konumu avm yanında oluşu ve temizliğe önem veriliyor güzel bir tatildi
9.7
R. Ç. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-08-2021/20-08-2021
İş seyahatim sırasında otelinizde konakladım odalar ve genel alan oldukça temiz çalışanları güler yüzlü her şey için teşekkür ederim
9.3
Ö. YÜCEL | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-02-2022/14-02-2022
Personelin sıcak samimi olup kendimizi evimizde gibi hisetmemiz
10
T. Ak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-05-2021/23-05-2021
Tertemiz olması bizim için yeterliydi. Tavsiye ederim Samsuna yolunuz düşerse mutlaka gitmelisiniz.
8.0
I. ATAKUM | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-03-2021/04-03-2021
yıldönümümüzü kutlamak için güzel bir konaklama yeri arıyorduk, oldukça memnun kalarak ayrıldık
10
g. altunkaya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 31-12-2022/01-01-2023
herşey çok mükemmel hersey üst seviyede bir daha geldiğimde seçeceğim yine aynı otel olacak çok memnun kaldık ilginize ve alakanız için çok teşekkür ederim
9.3
f. h. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-12-2021/20-12-2021
Konumu iyiydi. Ulaşımı kolaydı. Personeller saygılıydılar. Giriş ve çıkış işlemlerimiz hızlı bir şekilde gerçekleştirildi.
10
E. S. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-05-2021/21-05-2021
Konumu ve kolay ulaşılabilirliği çok güzel personeller çok ilgili ve güler yüzlü. Sahile yürüme mesafesinde bundan sonraki iş seyahatlerimde tekrardan tercih edeceğim.
8.3
M. sezer | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-08-2022/20-08-2022
Ailecek gittik çok iyiydi tekrar gelmeyi düşünüyoruz. Teşekkür ederiz.

Canik Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Karadeniz kültürü ve doğasını bir arada yaşayabileceğiniz Canik Otelleri...

Doğanın ve tarihin birleştiği noktalardan biri olarak karşımıza çıkan Canik, konuklarını lüks ve konforlu Canik otelleri ile ağırlıyor. Sitemizden bu oteller ve bölge hakkında detaylı bilgilere ulaşarak tatillerinizi daha eğlenceli bir hale getirebilmeniz mümkündür.

Denizi ve tarihi kalıntıları ile sizi keyifli bir yolculuğa çıkaracak olan Canik 'te yapabileceğiniz pek çok aktivite bulunuyor. Bu da tatilinizi daha iyi organize etmeniz gerektiğini gösteriyor. Tatilleriniz sırasında zamanınızı daha iyi değerlendirebilmek için bölge hakkında verdiğimiz bilgilerden faydalanmanızın yararını görebilirsiniz.

Uygun Canik otel fiyatları ile bütçenize uygun bir tatil yapmanızı sağlayan sitemiz bölgeyi daha yakından tanımanız için ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri bir araya getirmiş bulunmaktadır. Bu sayede tatillerinizi çok daha eğlenceli bir şekilde geçirmeniz mümkün olacaktır.

Nüfusu

97.564  kişilik nüfusu ile Canik  ülkemizin büyükşehirleri arasında yer alan Samsun' da bulunmaktadır. Yılın neredeyse her mevsimi bölgeyi gezip tanımak isteyenlerin akınına uğrayan Canik' te, beş yıldızlı Canik otellerinde konaklayanlarla birlikte bölge nüfusunda dönemsel dalgalanmalar yaşandığını görebilmek mümkündür.

Ulaşım Olanakları

Hemen her ulaşım yoluyla gidebileceğiniz Canik' te kara, hava ve deniz yolu ulaşım araçlarının yanı sıra demir yolu ve hafif raylı sistem seçeneklerini de kullanabiliyorsunuz. Uygun Canik otel fiyatları ile konaklayabileceğiniz otellere rahat bir ulaşım olanağı sunan Samsun'da hava yolu ulaşımı için Samsun Çarşamba Havalimanından faydalanabilirsiniz. Deniz yolu ulaşımı için Samsun port, Yeşilyurt Limanı ve Toros Gübre limanını kullanabilirsiniz.

Kara yolu ulaşımınız için Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminalini kullanabilirsiniz ve buradan Canik ilçesine ulaşım sağlayan dolmuş ve servislerle aktarma sağlayabilirsiniz. Canik' e bu ulaşım olanaklarının yanı sıra Samsun Sahil Demiryollarını kullanarak da ulaşabilirsiniz. Teleferik hattı, tramvay hattı ve şehir içi araçlarını kullanarak bölgede konaklayacağınız Canik otellerine rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Samsun Canik' te gerçekleştirilen turizm faaliyetleri Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü önderliğinde gerçekleştirilmektedir. Doğa ve kültür turizmi açısından gelişmiş bir yapıya sahip olan Canik' te gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında yaşadığınız sıkıntılar için il merkezi İstiklal Caddesi No: 51 adresinde bulunan danışma bürolarına başvurabilirsiniz. Uygun Canik otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatiller sırasında danışma bürolarından bölge tarihi ve kültürü hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Şehrin konumu ve coğrafyası nedeniyle Canik ikliminin sahil ve iç kesimlerde farklılık gösterdiğini görebilirsiniz. Sahil şeridinde Karadeniz ikliminin etkisi görülürken buralarda yazların sıcak ve nemli, kışların ise serin olduğu görülür. İç kesimlerde ise karasal iklim koşulları hâkimdir. Buralarda kışlar soğuk, yağmurlu ve kar yağışlı iken yaz mevsiminde ise serindir. Canik otellerinde konaklayarak bölgede geçireceğinizi tatilleriniz sırasında bu iklim koşullarını göz önünde bulundurmanız gerekir.

İl genelinde zengin ormanların görüldüğü şehrin ilçelerinde ovalık yerlerde ormanlık alanın neredeyse yok denebilecek kadar az olduğunu görebiliyoruz. Bölgede genel olarak kayın, meşe, kestane, gürgen, dişbudak gibi geniş yapraklı ağaçların yanı sıra iğne yapraklı ağaçlar da varlığını göstermektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

Canik' te mutfak kültürünün Karadeniz, Anadolu, Balkan ve Kafkas mutfağından izler taşıdığını görebilmek mümkündür. Bölgeye özgü bitkilerden yapılan çorbalar, tencere yemekleri ve turşular büyük beğeni toplamaktadır. Özellikle karalahana çorbası, dolması ve kavurmasıyla birlikte fasulye turşusu ve diblesi oldukça meşhurdur. Kampanyalı Canik otel fiyatları ile konakladığınız otellerin restoranlarında ve yerel halk tarafından işletilen restoranlarda keşkek, Çarşamba kıvratması, Samsun simidi, mısır çorbası, yoğurtlu çorba, balık tava ve buğulama ile birlikte hamsiyle yapılan ekmek ve tuzlamaları mutlaka denemelisiniz.

Gezilecek Yerler

Kurtuluş Savaşının başladığı şehir olarak dünyaca tanınan bir şehir olarak karşımıza çıkan Samsun' un Canik ilçesinde gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunmaktadır. Doğal ve tarihi değere sahip olan bu yerlerden bazılarına baktığımız zaman özellikle Kaledoruğu Höyüğü, Dündartepe Höyüğü, Geyikkoşan Sahili, Akalan Şelaleri, Samsun Cumhuriyet Meydanı, Lerdüge Tümülüsleri, Gökgöl Camii, Kabaceviz Şelaleleri, Mater Dolorosa Katolik Kilisesi, Bandırma Vapuru gibi yerler ve yapılar karşımıza çıkıyor.