TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISISalihli Otelleri
8 Salihli Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Salihli Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Salihli Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Salihli Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Salihli Otelleri ve en uygun Salihli otel fiyatları, Salihli hakkında genel bilgiler...

Salihli Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.3
İ. İRİC | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-01-2024/26-01-2024
Otelin yerini çok beğendik özellik sakin huzurlu bir otel
10
O. AYDIN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-05-2024/05-05-2024
Herşey çok iyiyidi tam Çiftlere göre tavsiye ediyorum
10
D. YILDIRIM | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-12-2023/05-12-2023
Guleryuzlu personel????
10
H. GÜNDÜZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-06-2024/06-06-2024
Temizlik
9.0
A. ÖZKURT | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-05-2024/22-05-2024
Konforlu ve temiz
9.0
B. ERTÜRK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-05-2024/24-05-2024
Herşeyi güzeldi
8.3
H. Ç. -1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-02-2023/02-02-2023
Akşam yemeğinde müzik ve müzik grubu muhteşemdi..
7.7
A. Idiz | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-01-2024/05-01-2024
Otel dinlenme alanları, dekarasyon, personel ve lokanta.
10
S. Ç. 1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-03-2023/19-03-2023
Her konuda harika bil otel çok teşekkür ederim inşallah en yakın zamanda yine gideceğim.
10
M. . ÖZCAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-02-2024/20-02-2024
Çok temiz konforlu hersey dusunulmus çok güzel olusu

Salihli Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Turizm ve termal bakımdan gözde yerlerinden Salihli konaklamaları ve Salihli Otelleri...

Salihli, Manisa'da popülasyonu en fazla olan yerlerden biridir. Türkiye ekonomisinde ve gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Salihli; üzümü ve kirazıyla meşhur olup dışarıya ihraç ettiği ürünleriyle ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Salihli otellerinde konaklama yapacaksanız mutlaka önceden rezervasyonlarınızı erkenden yapınız.

Termal ve gezi bakımından önemli bir konumda olan Salihli, turizm bakımından da önemli bir yer teşkil etmektedir. Salihli bu termal özelliğinden dolayı birçok yerli ve yabancı misafir akın etmektedir. Temiz ve doğallığından dolayı çeşmelerinden su içilebilen nadir yerlerdendir. Salihli otel fiyatlarımızı inceleyip, en uygun otellerde konaklayabilirsiniz.

Nüfusu

Tarıma elverişli yerleriyle, termal ve gezi bakımından zengin doğayla içi içe olan mekânlarıyla, hem nüfusunu hem de ülke ekonomisini etkileyen Salihli, gelen misafirlere en güzel anıları zihinlerinde bırakmaktadır. Salihli verimli bir bölge olduğu için dışarıdan zaman zaman göç almaktadır. Özellikle termal turizmin gelişmesi, yeni istihdam alanlarının oluşmasına neden olmuştur. Son yapılan sayımlara göre Salihli'nin yaklaşık nüfusu 158.568 olarak tespit edilmiştir. Salihli otellerinde konaklamalarınız diğer otellere göre farklı geçecektir.

Ulaşım Olanakları

Salihli ulaşım bakımından Ankara-İzmir karayolu üzerinde bulunmaktadır. Birçok ticari ve turizm yolunun bağlantı noktasıdır Salihli. Salihli Otogarı Manisa'nın insan yükünü karşılamaktadır. Salihli ulaşımlarında deniz veya havayolu ulaşımı seçmek isterseniz en yakın İzmir'i kullanmak zorundasınız. Salihli ile İzmir arası yaklaşık 90 km uzaklıktadır. Otogardan yapacağınız şehirlerarası ulaşımlarınızı her gün belirli zamanlarda yapılan tarifeli seferler ile yapabilirsiniz. Ucuz fiyata bulabileceğiniz Salihli otel fiyatları ile konaklamalarınızı rahatça yapabilirsiniz.

Turizm Danışma

Salihli, turizm bakımından önemli bir yerde bulunmaktadır. Salihli'de yapılan doğa gezileri, termal konaklamalar, hem ülkenin reklamı bakımından hem de Salihli gelişmesi açısından önemli bir yer kaplamaktadır. Yöresel eğlencelerinde olduğu Salihli hem konaklamanızı hem de kültür gezilerinizi yapabilirsiniz. Salihli otellerinde konaklarken kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Akdeniz ikliminin bütün özelliklerine sahip Salihli, gelen misafirlere ikliminin en güzel örneklerini yaşatmaktadır. Yıllık sıcaklık ortalaması 30 dereceyi geçmez. Yağış ortalaması bakımından 500 mm civarında görülmektedir. Bitki örtüsü bakımından ormanlık alanları geniştir. Bu yüzden oksijen oranı da oldukça yüksektir. Bu güzel ikliminden yararlanmak isterseniz konaklamanızı özel Salihli otel fiyatları ile yapabilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Salihli sadece termal turizmiyle ön planda bulunmamaktadır. Yöresel yemeklerin en güzel örneklerine rastlayacağınız Salihli'ye, bu tatlardan yararlanmak için gelmeniz lazım. Salihli konaklama ve gezilerinizden sonra midenizi şenlendirecek bu eşsiz tatlar, ülke çapında da önemli bir yer almaktadır. Başlıca Salihli lezzetlerinden; Manisa Kebabı, Alaşehir Kapaması, Yaprak Sarması, Kula Güveci, Odun Köftesi en meşhur yiyeceklerindendir. Lezzetinden memnun kalacağınız bu tatlara bakmak istiyorsanız, Salihli otellerinde yerinizi bir an önce ayırınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Salihli büyük şehirlere göre adrenalin yüklü eğlencelere sahip değildir. Genellikle etrafındaki küçük restoran veya türkü bar gibi yerleriyle hizmet verir. Bunun dışında Salihli çevresinde toplanan otellerden yararlanabilirsiniz. Biraz daha adrenalin dolu eğlence yerleri istiyorsanız, en yakın yer olan İzmir diğer bir seçeneğinizdir. Salihli'nin yöresel eğlenceleri de bölgeye renk katmaktadır. Uygun Salihli otel fiyatları ile konaklamanızı yaparken bu eğlencelerden de yararlanmayı unutmayınız.

Gezilecek Yerler

Manisa'nın gözde yerlerinden biridir Salihli. Tarıma elverişli toprakları ile termal enerji ile beslenen seraları, doğal içme suları, yeni yapılanan Organize Sanayi Bölgesi ve gelişmekte olan turizmiyle Türkiye topraklarında önemli ölçüde bir yere sahipwtir. Salihli gezilerinizde görebileceğiniz birkaç yeri sizler için sıralamaya çalıştık; Bintepe Tümülüsleri, Gökköy, Sart Antik Kenti, Sardes Antik Kenti, Kurşunlu Kaplıcaları bölgede görebileceğiniz yerlerdendir. Erken rezervasyon döneminden yararlanarak Salihli otellerinden en kısa sürede yerinizi ayırınız.