TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIPendik Kurtköy Otelleri
6 Pendik Kurtköy Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Pendik Kurtköy Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Pendik Kurtköy Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Pendik Kurtköy Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Pendik Kurtköy Otelleri ve en uygun Pendik Kurtköy otel fiyatları, Pendik Kurtköy hakkında genel bilgiler...

Pendik Kurtköy Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.7
a. t. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-08-2022/23-08-2022
çok sakin ve uygun bir konaklamaydı. güler yüzlü personellerin ilgisi için tekrar teşekkürler
9.3
S. KOÇ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-02-2022/12-02-2022
Temiz bir oteldi. Personel yeterliydi. Konumu işimi gördü.
10
S. G. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-11-2021/14-11-2021
Personeller güleryüzlü ve yardımseverdi. Gayet memnun ayrıldık.
8.3
m. a. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-07-2022/10-07-2022
iş amaçlı konaklama sağladım her şey iyidi teşekkürler.
10
G. Erduan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-11-2022/20-11-2022
İlgi alaka güzeldi memnun kaldık
9.7
d. d. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-12-2021/20-12-2021
Bölgedeki en iyi otellerden biri diyebilirim. Kaliteli, düzgün bir işletme. Personelin ilgisinden çok memnun kaldık. Kaldığımız oda temiz ve bakımlıydı.
9.7
E. Bilenoğlu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-05-2022/14-05-2022
Temizlik konusunda detaylı her şeye el atılmış. Güzeldi
10
S. H. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-12-2021/12-12-2021
Konforlu bir tesisti. Temiz bir tesisti. Konumu iyiydi.
9.0
s. uçak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-08-2021/21-08-2021
Hizmet ve ilgi çok güzel odalar çok temiz.
9.0
l. g. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-12-2021/06-12-2021
Birden fazla kez ailemle kalmış olduğum, güzel, merkezi ve saygılı, güler yüzlü işletme. Oda yapısı, fiyat, performans ve merkezi olması ile güzide bir mekan

Pendik Kurtköy Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Havalimanına olan yakınlığı, Formula 1 pisti ve alışveriş merkezleri ile önemli çekim merkezimiz Pendik Kurtköy'de yer alan, en konforlu Pendik Kurtköy Otelleri...

Yeni çekim merkezlerimizden olan Pendik Kurtköy modern otelleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Yeni Pendik Kurtköy otellerini geniş yelpazede sizlere sunduğumuz sitemizden özelliklerine dair her şeyi inceleyebilirsiniz.

Pendik Kurtköy, İstanbul il sınırları içerisinde Pendik ilçesinde bulunan, Sabiha Gökçen Havalimanına olan yakın lokasyonu nedeni ile en çok konaklanan semtlerdendir. Yaklaşık 8 kilometre kıyı şeridi bulunan Pendik Kurtköy, batısında Kartal, doğusunda Tuzla, kuzeyinde Sultanbeyli ve güneyinde ise Marmara Denizi ile çevrilidir.

Pendik Kurtköy, İstanbul'un en büyük alışveriş merkezine sahiptir, outlet mağazaların yer aldığı AVM'de dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz. Havalimanına oldukça yakın olduğu için de tercih edilen semtte, bazı dönemler Formula yarışları düzenlenmekte olup, organizasyonların olduğu tarihlerde Pendik Kurtköy otel fiyatları da yükselmektedir.

Nüfusu

Önceleri köy konumunda olan Pendik Kurtköy, günümüzde modern görünümlü bir mahalle olup, özellikle son yıllarda yapılan çağdaş projelerle, gelişmeye devam eden önemli beldelerimizdendir. Pendik Kurtköy, bünyesinde bulunan 13 adet cadde, 149 adet sokak ile yaklaşık 18.000 kişilik bir nüfusa sahiptir. Popüleritesi gün geçtikçe artan Pendik Kurtköy'ün, 2019 yılında ilçe statüsüne kavuşacağı bildirilmektedir. En gözde Pendik Kurtköy otellerinde yerinizi almak isterseniz sitemizde keşif yapabilirsiniz.

Ulaşım Olanakları

İstanbul'a özellikle havayolu ulaşımı bakımından en yoğun yerlerden olan Pendik Kurtköy, Sabiha Gökçen Havalimanının hemen yanı başındadır. Aktarmalı seferler ve tarifeli uçuşlarla çeşitli imkânlar barındıran uluslararası özelliğe sahip Sabiha Gökçen Havalimanı, belde merkezine sadece 2 kilometre mesafededir. Aktarmalı yolculuk yapan ziyaretçiler için cazip koşullara sahip Pendik Kurtköy otel fiyatları, tesislerin konforu ile birleşince yolcuların dinlenme ihtiyaçlarını gideriyordur.

Pendik Kurtköy'e havayolu ulaşımının yanı sıra karayolu bağlantısı yurdumuzun tüm illerinden yapılmakta olup, Pendik Otogarı üzerinden, beldeye 8 dk. gibi kısa bir sürede ulaşılabilir. Pendik Kurtköy'de kalacağınız otellere ya da farklı birimlere şehir içi dolmuşlarla kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Pendik Kurtköy'e ulaşım sağlamak adına demiryolunu da tercih edebilirsiniz. Kadıköy üzerinden aktarma yapabileceğiniz tren garı, Rasimpaşa Mahallesi, Kadıköy'de bulunup, aktarmalı yolculuk ile Pendik Kurtköy'e 40 kilometre mesafededir.

Turizm Danışma

Gezi amacınız her ne olursa olsun Pendik Kurtköy'ün turistik yerleri ve Pendik Kurtköy otelleri hakkında öğrenmek isteyeceğiniz her konuda yardımcı olup, beldeye özgü turistik etkinlikler düzenleyerek kalkınmasına yardımcı olan danışma büroları vardır. Pendik Kurtköy'ün turizminden sorumlu olan birim İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne bağlı, Sabiha Gökçen Havaliman'nda yer alan turizm danışma bürosudur.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Pendik Kurtköy diğer Marmara Bölgesinde yer alan semtler gibi Marmara iklim esintilerine sahiptir. Bozuk Akdeniz iklimi olarak da adlandırabileceğimiz hava koşulları; yazları sıcak ve nadir yağışlı iken, kışları çok soğuk olmamakla birlikte yağmur yağışları sağanak olarak görülmektedir. Sağanak yağışlarda Karadeniz ikliminin etkileri söz konusudur. Dönem dönem oluşturulan Pendik Kurtköy otel fiyatlarının kampanyaları doğrultusunda hareket edebilir, uygun hava koşullarına sahip olan Pendik Kurtköy'ü yılın on iki ayında ziyaret edebilirsiniz.

Çok önceleri köy statüsünde adlandırılan Pendik Kurtköy, önemli tarım alanlarından biri idi. Günümüzün modern yaşantısında alışveriş merkezleri, lüks konutlar ve modern projelerle kalkınan beldelerimizden biri olarak, ormanlık alanlar giderek azalmıştır. Bugün bitki örtüsü olarak kısa makilerle birlikte dağların tepelerinde görülen ormanlık arazileri sayabiliriz.

Yeme İçme Olanakları

Ulaşım yollarının kesiştiği önemli beldemiz Pendik Kurtköy, geçmişten günümüze konaklamalar için ilk adres olmuştur. Pendik Kurtköy, gelişen çevresi ve kalabalıklaşmaya başlayan turist kitlesi ile popüler hale gelerek, yeme içme olanaklarının da arttığı mekânlarla bezenmiştir. Pendik Kurtköy otellerinde konaklayanların ilk adresi Viaport AVM'dir. Pendik Kurtköy'de ev yemekleri yiyebileceğiniz Sahan Restoran'ın yanı sıra Özsu Et Lokantası ve Öz Adana Dürüm'de kebap ızgara türleri yiyebilir, Alışveriş Merkezinde fast food, pastane, kafeteryalar gibi mekânlarda yemek yiyebilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Pendik Kurtköy otel fiyatları makul olduğu ve havalimanına yakınlığı sebebiyle, konaklama yeri olarak Pendik Kurtköy'ü seçenler, dinlencelerine eğlence katmak isterlerse civardaki kafe, bar, çay bahçesi ve parklar gibi birçok sosyal mekânda kaliteli zaman geçirebilirler. Pendik Kurtköy'de gidilebilecek en popüler mekânlar oteller dışında; Viaport AVM, The North Shield Pub Kurtköy, Cafe Eskaza ve Atlastie Barnies Cafe&Bar'dır.

Gezilecek Yerler

Mevkii olarak İstanbul'u birçok önemli beldeye bağlayan Pendik Kurtköy, ilgi gösterilen konaklama noktasıdır. Seçkin Pendik Kurtköy otelleri ulaşım kolaylığı bakımından tercih edilen, tesislerimiz olup, her geçen yıl sayıları artmaya devam etmektedir. Otellerin konforlu hizmetlerinden faydalanırken diğer yandan da belirtilen turistik yerleri gezebilirsiniz; Viaport AVM, Bizans Manastırı, Pendik Höyüğü ve Temenye'dir.