Sami Akar Saray Otel Rezervasyon

Otel Bilgileri

Sami Akar Saray Otel, Hatay Antakya'da merkezi konum olarak konumlanmıştır. Sami Akar Saray Otel, oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Konumu gereği iş, turizm ve gezi amaçlı konaklamalarınıza hitap etmektedir. Konforunuzun düşünülerek tasarlandığı toplam 43 oda olarak hizmet vermektedir. Merkezi konumu ile ön plana çıkan tesisimiz konaklayan misafirlerine ücretsiz internet bağlantısı imkanı sunmaktadır.

Öne Çıkan Özellikler:
Merkezi Konum
Ücretsiz Wi-Fi
Geniş Odalar
Toplam Oda Sayısı:
Yeme-İçme Konsepti:
Wifi
Merkezi konum
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Sami Akar Saray Otel, konforunuzun düşünülerek tasarlandığı toplam 43 oda olarak hizmet vermektedir. Modern ve şık dizaynı ile 22 standart oda, 6 suit, 7 twin ve 8 single olmak üzere toplam 4 oda tipi ile hizmet vermektedir. Odalarda; klima, emanet kasa, LCD Tv, uydu yayını, minibar, telefon, saç kurutma makinesi ve havlu takımı bulunmaktadır.

Uydu Yayını
Telefon
Saç Kurutma Makinası
Odada kasa
Minibar
LCD Tv
Klima
Yiyecek İçecek Bilgileri

Sami Akar Saray Otel, oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermekte olup güne zinde başlamanızı hedeflemektedir. Kahvaltı harici öğünleriniz için ekstra olarak restoran temin edebilirsiniz.

Kapalı Restorant
Aktivite Bilgileri

Merkezi konumu ile ön plana çıkan Sami Akar Saray Otel, pek çok tarihi ve kültürel mekanlara yakınlığı ile ünlüdür. Şehir içi ulaşım araçlarıyla kolaylıkla bu mesafelere ulaşım sağlayabilir ve tatilinize unutulmaz anlar katabilirsin

İnternet Kullanımı

Genel alanlarda ve odalarda internet bağlantısı bulunmaktadır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10