Mersin Expert Otel Rezervasyon

Otel Bilgileri

Mersin Expert Otel; Mersin merkezde yer almaktadır. Siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş 25 oda ile hizmet vermektedir. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup açık büfe kahvaltıdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca çevrede bulunan restaurantlardan gün boyu ekstra ücret karşılığında faydalanabilirsiniz. Merkezi konumundan dolayı sahile ve eğlence alanlarına yakın konumda olup sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Mersin Expert Otel; Mersin otobüs terminaline 3 km, Mersin devlet hastanesine 2 km uzaklıkta yer almaktadır.

Öne Çıkan Özellikler:
Merkezi Konum
Ücretsiz wi-fi
Geniş Ferah Odalar
İnşaa Tarihi:
Toplam Oda Sayısı:
Yeme-İçme Konsepti:
Wifi
Oda Servisi
Merkezi konum
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Mersin Expert Otel; Siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş 25 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda klima, saç kurutma makinesi, havlu, telefon, minibar, banyo buklet malzemeleri, uydu, televizyon ve kablosuz internet bağantısı bulunmaktadır. 

Uydu Yayını
Televizyon
Telefon
Saç Kurutma Makinası
Minibar
LCD Tv
Klima
Havlu
Banyoda Duşakabin
Balkon
Yiyecek İçecek Bilgileri

Mersin Expert Otel; Mersin merkezde yer almaktadır. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup açık büfe kahvaltıdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca çevrede bulunan restaurantlardan gün boyu ekstra ücret karşılığında faydalanabilirsiniz. 

Kapalı Restorant
Aktivite Bilgileri

Mersin Expert Otel; Merkezi konumundan dolayı sahile ve eğlence alanlarına yakın konumda olup sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. 

Havuz Özellikleri

Mersin Expert Otel; sahile 150 metre uzaklıkta olup sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

İnternet Kullanımı

Mersin Expert Otel; tüm kullanım alanlarında kullanabileceğiniz kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10