Hayal Hotel Aksaray Rezervasyon

Otel Bilgileri

Hayal Hotel Aksaray; Aksaray şehir merkezinde konumlanmıştır. Oda kahvaltı konseptiyle hizmet vermekte olup kahvaltı tabak servisi şeklinde sunulmaktadır. Siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş toplamda 28 odası bulunmaktadır. Merkezi bir konumda bulunması nedeniyle bir çok alışveriş merkezi ve önemli noktaya yakın mesafede yer almaktadır. Aksaray Otogarı'na 3,9 km, Kule Alışveriş Merkezi'ne 2,9 km, Aksaray Adliye Sarayı'na 2,6 km mesafede bulunmaktadır. 

T.C. vatandaşlarının konaklama yapabilmesi için giriş esnasında tesis yetkilisine HES kodunu bildirmesi zorunludur.

Öne Çıkan Özellikler:
Merkezi Konum
Otopark
Ücretsiz Wi-fi
İnşaa Tarihi:
Toplam Oda Sayısı:
Yeme-İçme Konsepti:
Tesisimizde, konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı bulunmaktadır.
Wifi
Tek bay kabul ediyor
Otopark
Merkezi konum
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Hayal Hotel Aksaray'da; siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş toplamda 28 oda bulunmaktadır. Odaların genişliği 25 m2 ile 40 m2 arasında değişmektedir. Odaların içerisinde; parke zemin, dolap, çalışma masası, balkon, televizyon, uydu kanalları, kanepe, terlik ve duşakabin bulunmaktadır.

Zemin Parke
Uydu Yayını
LCD Tv
Banyoda Duşakabin
Balkon
Yiyecek İçecek Bilgileri

Hayal Hotel Aksaray; oda kahvaltı konseptiyle hizmet vermekte olup kahvaltı tabak servisi (pandemi sebebiyle) şeklinde sunulmaktadır. Tesis; bir çok kafe ve restorana yakın konumda yer almaktadır.

Aktivite Bilgileri

Merkezi konumda yer alan Hayal Hotel Aksaray; gezip görebileceğiniz bir çok tarihi yere yakın konumda yer almaktadır. Güvercinkayası, Zinciriye Medresesi, Aksaray Müzesi, Aksaray Seyir Terası ziyaret edebileceğiniz yerler arasındadır.

İnternet Kullanımı

Hayal Hotel Aksaray'da; odalarda ve genel kullanım alanlarında ücretsiz internet hizmeti mevcuttur.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10