Grand Desi Hotel Rezervasyon

Otel Bilgileri

Grand Desi Hotel, merkezi konumu ve kolay ulaşılabilirliği ile ön plana çıkmaktadır. Sizlerin ihtiyaçları ve konforu düşünülerek dizayn edilmiş 29 odası ile hizmet sağlamaktadır. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup kahvaltı servisi açık büfe(pandemi döneminde tabak servisi olarak sunulabilmektedir) olarak sunulmaktadır. Konaklayan misafirlere özel, otopark ve kablosuz internet hizmeti ücretsiz sağlanmaktadır. Pazar Camii'ye 1 dakika, Samsun Atatürk Kültür Merkezi 6 dakika, Gazi Müzesi 7 dakika, Bulvar AVM 9 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Samsun Havalimanı'na 18 kilometre mesafede yer almaktadır.

T.C. vatandaşlarının konaklama yapabilmesi için giriş esnasında tesis yetkilisine HES kodunu bildirmesi zorunludur.

Öne Çıkan Özellikler:
Ücretsiz Otopark
Ücretsiz Wi-Fi
Merkezi Konum
Yenilenme Tarihi:
Yeme-İçme Konsepti:
Wifi
Tek bay kabul ediyor
Otopark
Merkezi konum
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Grand Desi Samsun, sizlerin ihtiyaçları ve konforu düşünülerek dizayn edilmiş 29 odası ile hizmet sağlamaktadır. Oda içerisinde; klima, televizyon, uydu yayını, telefon, minibar(ücretli), saç kurutma makinesi, havlu, banyo buklet malzemeleri bulunmaktadır.

Yiyecek İçecek Bilgileri

Grand Desi Otel, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup kahvaltı servisi açık büfe(pandemi döneminde tabak servisi olarak sunulabilmektedir) olarak sunulmaktadır. Kahvaltı servisi 07:30/10:00 saatleri arasında servis edilmektedir.

Kapalı Restorant
Aktivite Bilgileri

Grand Desi Otel Samsun, merkezi konumu ile bir çok gezi ve iş toplantılarınıza ev sahipliği yapabilmektedir. Bölgede eğlence ve vakit geçirme amaçlı bir çok cafe ve restoran bulunmaktadır. Şehir merkezinde küçük bir yürüşüyüşe çıkabilir ya da mahalle arasında bulunan yöresel dükkanlardan bölgeye özgü hediyelikler alabilirler.

İnternet Kullanımı

Grand Desi Samsun Otel, otek kullanım alanları ve odalarda ücretsiz internet hizmeti sunmaktadır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10