Lütfen Buradan Tarih Seçiniz...
Konaklama Tarihinize Göre En Uygun Fiyatı Hesaplayın...
Extra Çocuk Eklemek İçin Bizi Arayın !
Bugüne Özel Kampanya
%10 indirim
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Bugün 7 Online Rezervasyon Yapıldı

D-Maris Bay

D-Maris Bay Oda Fiyatları

Kara Manzaralı Superior Suite resim 1
Kara Manzaralı Superior Suite
Konaklama: Oda Kahvaltı

Superior dağ manzaralı suite odalar 52-58 m2 genişliğindedir. Araların da kapı bulunmayan yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. Akıllı oda (dokunmatik kontrol paneli) , teras, ayarlana bilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin, yönetici çalışma masası ve kasa bulunmaktadır. Banyo içerisinde ; traverten banyo, duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü italyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, makyaj masası, bornoz ve terlik bulunmaktadır.   

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Kara Manzaralı Delux Oda resim 1
Kara Manzaralı Delux Oda
Konaklama: Oda Kahvaltı

Kara manzaralı deluxe odalar ortalama 44-47 m2 genişliğindedir. Akıllı oda (dokunmatik kontrol paneli), balkon, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin ve kasa bulunmaktadır. Balkon ve banyo ölçüleri değişkenlik göstermektedir. Banyo içerisinde; traverten banyo, birbirinden ayrı küvet ve duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri , saç kurutma makinesi, makyaj masası, bornoz ve terlik bulunmaktadır.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Deniz Manzaralı Delux Oda resim 1
Deniz Manzaralı Delux Oda resim 2
Deniz Manzaralı Delux Oda
Konaklama: Oda Kahvaltı

Deniz manzara deluxe odalar ortalama 35-44 m2 genişliğindedir. Akıllı oda (dokunma kontrol paneli), teras yada balkon, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin ve kasa bulunmaktadır. Balkon ve banyo ölçüleri değişiklik göstermektedir. Banyo içerisinde; traverten banyo, birbirinden ayrı küvet ve duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, makyaj masası, bornoz ve terlik bulunmaktadır.  

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Dağ Manzaralı Superior Oda resim 1
Dağ Manzaralı Superior Oda
Konaklama: Oda Kahvaltı

Dağ manzara superior odalar ortalama 35-41 m2 genişliğindedir. Akıllı oda (dokunma kontrol paneli), teras yada balkon, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin ve kasa bulunmaktadır. Balkon ve banyo ölçüleri değişiklik göstermektedir. Banyo içerisinde; traverten banyo,duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, makyaj masası, bornoz ve terlik bulunmaktadır.  

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Kara Manzaralı Junior Suite resim 1
Kara Manzaralı Junior Suite
Konaklama: Oda Kahvaltı

Junior suite kara manzaralı odalar ortalama 61-64 m2 genişliğindedir.Birleştirilmiş yatak odası ve oturma alanından oluşmaktadır. Akıllı oda (dokunma kontrol paneli), teras yada balkon, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin ve kasa bulunmaktadır. Balkon ve banyo ölçüleri değişiklik göstermektedir. Banyo içerisinde; traverten banyo, ayrı küvet ve duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, makyaj masası, bornoz ve terlik bulunmaktadır.  

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Deniz Manzaralı Aile Odası resim 1
Deniz Manzaralı Aile Odası resim 2
Deniz Manzaralı Aile Odası
Konaklama: Oda Kahvaltı

Deniz manzaralı aile odası ortalama 35-44 m2 genişliğindedir. Akıllı oda (dokunma kontrol paneli), teras yada balkon, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin ve kasa bulunmaktadır. Balkon ve banyo ölçüleri değişiklik göstermektedir. Banyo içerisinde; traverten banyo, birbirinden ayrı küvet ve duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, makyaj masası, bornoz ve terlik bulunmaktadır.  

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Deniz Manzaralı Couple Oda resim 1
Deniz Manzaralı Couple Oda
Konaklama: Oda Kahvaltı

Klasik Deniz Manzaralı Odalar 24-30 m²'dir. Akıllı oda (dokunmatik kontrol paneli), ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin ve kasa. *Fransız tipi balkon bulunmaktadır. Günde iki kez kat hizmetleri servisi, mini bar, 24 saat oda servisi. Banyo Özellikleri Traverten banyo, duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, bornoz ve terlik. * Banyo büyüklükleri değişkenlik gösterir.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Deniz Manzaralı Superior Suite resim 1
Deniz Manzaralı Superior Suite resim 2
Deniz Manzaralı Superior Suite resim 3
Deniz Manzaralı Superior Suite resim 4
Deniz Manzaralı Superior Suite
Konaklama: Oda Kahvaltı

Superior Deniz Manzaralı Suitler 52 m²'dir; aralarında kapı bulunmayan yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. Akıllı oda (dokunmatik kontrol paneli), balkon, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin, yönetici çalışma masası ve kasa. Günde iki kez kat hizmetleri servisi, mini bar, 24 saat oda servisi, Nespresso Essenza Espresso Makinası. Banyo Özellikleri Traverten banyo, duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, makyaj masası, bornoz ve terlik.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Deniz Manzaralı Junior Suite resim 1
Deniz Manzaralı Junior Suite resim 2
Deniz Manzaralı Junior Suite resim 3
Deniz Manzaralı Junior Suite resim 4
Deniz Manzaralı Junior Suite
Konaklama: Oda Kahvaltı

Junior Deniz Manzaralı Suitler 58 m²; birleştirilmiş yatak odası ve oturma alanıdan oluşmaktadır. Akıllı oda (dokunmatik kontrol paneli), balkon, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin ve kasa. Günde iki kez kat hizmetleri servisi, mini bar, 24 saat oda servisi, Nespresso Essenza Espresso Makinası. Banyo Özellikleri Traverten banyo, küvet ve duş ayrı, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, makyaj masası, bornoz ve terlik.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Kara Manzaralı Couple Oda resim 1
Kara Manzaralı Couple Oda
Konaklama: Oda Kahvaltı

Oda Özellikleri Klasik Dağ Manzaralı Odalar 24-34 m²'dir. Akıllı oda (dokunmatik kontrol paneli), balkon veya teras, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin ve kasa. Günde iki kez kat hizmetleri servisi, mini bar, 24 saat oda servisi. Banyo Özellikleri Traverten banyo, duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, bornoz ve terlik.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Ebeveynleri ile aynı odada konaklayacak minik misafirlerimiz için uyguladığımız indirimler: 1. Çocuk 0-9 Yaş Ücretsiz &

Otel Bilgileri

Marmaris Datça mevkiinde konumlanmış olan D-Hotel Maris, Marmaris amfi tiyatrosuna, Halıcı Ahmet Urkay Müzesine, Marmaris perşembe pazarına, Mallmarine avmye, Aqua Dream Water parka, Blue Port alışveriş merkezine, Marmaris Kent meydanına, Sedir Adasına ve dans eden fıskiyelere 31 km, Mustafa Kemal Atatürk Heykeline 32 km, Marmaris merkeze 35 km, Muğla Dalaman Havalimanına 130 km ve Bodrum-Milas Hava limanına 155 km uzaklıktadır. Otelimiz 173 odası, oda kahvaltı ve yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.

Öne Çıkan Özellikler:
Özel Koylu Otel
Balayı Oteli
Spa Merkezi
Mavi Bayraklı Plaj
İnşaa Tarihi:
Yenilenme Tarihi:
Toplam Oda Sayısı:
Denize Mesafe:
Yeme-İçme Konsepti:
Oda Servisi
Asansör
Denize 0-100 mt
Engelli konuk ek imkanları
Tek bay kabul ediyor
Otopark
Wifi
Minik Misafirlerimize Özel
0-4 Yaş Çocuk Ücretsiz
Baby Sitting
Çocuk Animasyonu
0-6 yaş çocuk ücretsiz
Çocuk klübü
Konaklama Bilgileri

Otelimiz 173 adet odası ile hizmet vermektedir. Odaların ortak özellikleri, akıllı oda konseptinde olup dokunmatik kontrol paneli, fransız balkon, merkezi klima, yerden tava ses geçirmez cam, ahşap zemin, kasa, ışıklı makyaj aynası, direk hat telefon, kablosuz internet, 42 inch led Tv, bose iphone bağlantı aparatı, traverten duş, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, bornoz ve terlik bulunmaktadır. Minibarlar soft içeceklerle doldurulur ve ekstra ücretlendirilir.

Zemin Parke
Telefon
Balkon
Banyoda Küvet
Banyoda Duşakabin
Uydu Yayını
LCD Tv
Saç Kurutma Makinası
Odada kasa
Sigara içilmeyen oda
Klima
Havlu
Jakuzi
Minibar
Yiyecek İçecek Bilgileri

D-Hotel Maris oda kahvaltı ve yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Oda kahvaltı konseptinde sabah kahvaltısı ve kahvaltıda sunulan içecekler dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ekstra ücretlendirilir. Yarım pansiyon konseptinde ise sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ekstra ücretlendirilir. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ekstra ücretlendirilir. Tesiste bir kahvaltı restoranı ve dünya çapında ödüllü Zuma ve Capri Adasının meşhur restoranı Il Riccio dahil olmak üzere beş A La Carte restoran bulunuyor. Ruia, Nusr-Et, Bellariva ve Il Riccio Restoran 12.00-17.00 saatleri arası A La Carte öğle yemeği menüsü hizmeti vermektedir.

Plaj Bar
Lobby Bar
Diet Büfesi
Snack Bar
Pool Bar
Bar
Alacarte Restorant
Kapalı Restorant
Açık Restorant
Aktivite Bilgileri

D-Maris Hotelde, stand-up paddling, bodyism, yürüyüş parkurları ve saat mağazası mevcuttur. Tesiste helikopter turu hizmeti, yat kiralama hizmeti ve rehberli kano turları ücretli olarak verilmektedir. Eşsiz gün batımı manzarası ile Green Hill ve yaşam havuzu da misafirlerine ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Dünyanın en güzel koylarından birinde su kayağı, wakeboard, uluslararası yelken okulu işbirliğindeki yelken ve sörf merkezi, lisanslı su altı dalış merkezi gibi zengin su sporları aktivitelerinden birinden faydalanarak güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Dünyanın önde gelen lüks markalarının hazır giyim koleksiyonlarını sunan In-Formal, Capri Adasına özgü keten kumaşları ve el yapımı sandaletleri ile öne çıkan Capritouch ve Quadran Time Pieces saat mağazası otelin birinci kat terasında, hediyelik eşya mağazası ise lobi katında konaklayan misafirlere hizmet vermektedir.

Araç Kiralama
Market
Kuaför
Masa Tenisi
Sauna
Türk Hamamı
Tenis
Doktor
Spa Merkezi
Canlı müzik
Animasyon ekibi
Fitness salonu
Toplantı salonu
Spa Merkezi

D-Maris Bay Hotelde konaklayan misafirlere özel Spa merkezi bulunmaktadır. Spa merkezinde masaj, vücut bakımı, cilt bakımı, peeling ve hamam gibi hizmetler sunulmaktadır. Buralardan alacağınız kişisel hizmetler ekstra ücretlendirilmektedir. Espace Vitalité Chenot her gün 09.00 - 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Espace Vitalité Chenotda sunulan olanaklar, sauna, buhar banyosu, kar çeşmesi, macera duşları, hamam, havuz, yaşam havuzu, Spa soyunma odası ve dinlenme alanı gibi hizmetlerdir.

Havuz Özellikleri

D-Maris Bay Hotelde, her biri kendine özgü doğal güzellikleri ve konseptleriyle toplam beş adet kumsal plaj bulunmaktadır. Bir plaj yalnızca 12 yaş ve üzeri misafirler için hizmet vermektedir. Otel binasından ana plaja iki adet yatay asansör bulunmaktadır. Ayrıca otelde biri açık, biri ısıtmalı kapalı havuz ve bir adet de vitality havuzu mevcuttur. Havuza haşemayla girişe izin verilmemektedir.

Su Sporları
Kum plaj
Otele özel plaj
Kapalı havuz
Açık havuz
Toplantı Salonu Özellikleri

D-Hotel Maris, muhteşem atmosferi ile butik toplantı ve konferanslar için aradığınız hizmet kalitesini siz değerli misafirlerimize sunmaktadır. Toplantılarınız için son teknolojik donanımlara sahip toplantı salonuyla hizmet sunmaktadır. Siz özel oturumlarınızı yönetirken, banket ekibi organizasyonunuz ile ilgili tüm beklentilerinizi yerine getirmekten mutluluk duyacaktır.

Balayı İmkanları

Balayı çiftlerine özel giriş günü özel oda dekorasyonu, hoşgeldin ikramı olarak soğutulmuş köpüklü şarap ve meyve tabağı, konaklama süresince bir kez iki kadeh köpüklü şarap eşliğinde kontinental kahvaltı ikramı, kontinental kahvaltı: Tercihinize göre taze sıkılmış greyfurt ya da portakal suyu, karışık mısır gevreği çeşitleri veya müsli, fırınımızdan taze ekmek sepeti; kruvasan, Danimarka kurabiyeleri, muffin, tereyağ, reçel ve bal, müsaitlik doğrultusunda erken giriş ve geç çıkış, A La Carté restoranlarda rezervasyon önceliği gibi imkanlar sunulmaktadır.

İnternet Kullanımı

D-Hotel Maris genel kullanım alanlarında ücretis internet erişimi mevcuttur.

Otel Fiyatları

İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
1.Çocuk
2.Çocuk
23-06-2018, 08-07-2018
%10
2028.00 TL
1825.20 TL
4056.00 TL
3650.40 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
09-07-2018, 09-09-2018
%10
2470.00 TL
2223.00 TL
4940.00 TL
4446.00 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
10-09-2018, 23-09-2018
%10
1560.00 TL
1404.00 TL
3120.00 TL
2808.00 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
24-09-2018, 14-10-2018
%10
1430.00 TL
1287.00 TL
2860.00 TL
2574.00 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
1.Çocuk
2.Çocuk
23-06-2018, 08-07-2018
%10
3250.00 TL
2925.00 TL
6500.00 TL
5850.00 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
09-07-2018, 09-09-2018
%10
4264.00 TL
3837.60 TL
8528.00 TL
7675.20 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
10-09-2018, 23-09-2018
%10
2704.00 TL
2433.60 TL
5408.00 TL
4867.20 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
24-09-2018, 14-10-2018
%10
2418.00 TL
2176.20 TL
4836.00 TL
4352.40 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
1.Çocuk
2.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
1.Çocuk
2.Çocuk
23-06-2018, 08-07-2018
%10
1430.00 TL
1287.00 TL
2860.00 TL
2574.00 TL

----

----

----
09-07-2018, 09-09-2018
%10
1768.00 TL
1591.20 TL
3536.00 TL
3182.40 TL

----

----

----
10-09-2018, 23-09-2018
%10
1092.00 TL
982.80 TL
2184.00 TL
1965.60 TL

----

----

----
24-09-2018, 14-10-2018
%10
988.00 TL
889.20 TL
1976.00 TL
1778.40 TL

----

----

----
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
1.Çocuk
2.Çocuk
23-06-2018, 08-07-2018
%10
1560.00 TL
1404.00 TL
3120.00 TL
2808.00 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
09-07-2018, 09-09-2018
%10
1898.00 TL
1708.20 TL
3796.00 TL
3416.40 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
10-09-2018, 23-09-2018
%10
1222.00 TL
1099.80 TL
2444.00 TL
2199.60 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
24-09-2018, 14-10-2018
%10
1092.00 TL
982.80 TL
2184.00 TL
1965.60 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
1.Çocuk
2.Çocuk
23-06-2018, 08-07-2018
%10
2392.00 TL
2152.80 TL
4784.00 TL
4305.60 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
09-07-2018, 09-09-2018
%10
3094.00 TL
2784.60 TL
6188.00 TL
5569.20 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
10-09-2018, 23-09-2018
%10
1976.00 TL
1778.40 TL
3952.00 TL
3556.80 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
24-09-2018, 14-10-2018
%10
1768.00 TL
1591.20 TL
3536.00 TL
3182.40 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
1.Çocuk
2.Çocuk
23-06-2018, 08-07-2018
%10
2574.00 TL
2316.60 TL
5148.00 TL
4633.20 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
09-07-2018, 09-09-2018
%10
3380.00 TL
3042.00 TL
6760.00 TL
6084.00 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
10-09-2018, 23-09-2018
%10
2132.00 TL
1918.80 TL
4264.00 TL
3837.60 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
24-09-2018, 14-10-2018
%10
1924.00 TL
1731.60 TL
3848.00 TL
3463.20 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
1.Çocuk
2.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
1.Çocuk
2.Çocuk
23-06-2018, 08-07-2018
%10
2028.00 TL
1825.20 TL
4056.00 TL
3650.40 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
09-07-2018, 09-09-2018
%10
2470.00 TL
2223.00 TL
4940.00 TL
4446.00 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
10-09-2018, 23-09-2018
%10
1560.00 TL
1404.00 TL
3120.00 TL
2808.00 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
24-09-2018, 14-10-2018
%10
1430.00 TL
1287.00 TL
2860.00 TL
2574.00 TL
728.00 TL
655.20 TL

----

----
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
1.Çocuk
2.Çocuk
Kredi Kartı İle Hızlı Ödeme.
EFT & Havale İle Ödeme Seçeneği.
Kolay Online Rezervasyon Sistemi.
Çağrı Merkezi İle Ödeme İmkanı.

Rezervasyon & Bilgi:

Çağrı Merkezimiz, 09:00-22:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Rezervasyonunuzu online tamamlayabilir" ya da "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Konum ve Adres
Hisarönü Mevkii Datça Yolu 35. Km Marmaris **

D Hotel Maris, Hisarönü Mevkinde konumlandırılmıştır. Marmaris merkeze 35 km, Muğla Dalaman Havalimanına 130 km ve Bodrum-Milas Havalimanına 155 km mesafede bulunmaktadır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

Açelya Gönen | KONAKLAMA TARİHİ: 2017-07-16 - 2017-07-20

gerçekten kaliteli bir otel paranızın karşılığını alıyorsunuz müşteri memnuniyeti ön planda bir otel tavsiye ederim bizde tekrar tercih edeceğiz.

kapalı otoparkı olmaması büyük eksiklik

BİLGEN Ç | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-08-24 - 2016-08-27

Otele eşimle beraber balayı için gittik hizmet olarak güzel bir tesis yemekleri lezzetli çalışan personel güler yüzlü otelden memnun kaldık tekrar gidicez herkese tavsiye ederim.

Plajdaki şezlongların yenilenmesi gerekiyor.

BERK S. | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-08-14 - 2016-08-19

Konaklamamız boyunca her şey çok güzeldi. Odaya gelen ikram ve meyve jesti çok hoşumuza gitti. Personelin hepsi çok güler yüzlü. Otelde baştan sona her şey ince ince düşünülmüş. Maddiyatla hiç ilgisi olmayan hizmeti hissediyorsunuz.. Hem lüks hem ev kadar rahat.

Konaklama boyunca olumsuz bir durumla karşılaşmadık.

Berk TELLİ | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-07-03 - 2016-07-10

Öncelikle bu tesiste konaklamayı düşününlere mutlaka deniz manzaralı odalardan birini tercih etmelerini tavsiye ediyorum. Fiyat farkının karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Konaklamamız süresince en ufak bir sıkıntı yaşamadık, her şey çok güzeldi. Personelinden işletmecisine emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Geldiğimizde odamız hazır değildi ancak kısa bir süre içerisinde telafi edildi.

Hakan P. | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-06-24 - 2016-06-29

Otelin konumu harikaydı. Çok güzel bi tatil geçirdik. Çalışanların hepsi güler yüzlüydü. Odalar geniş ve rahattı.

Tesis yukarıda olduğu için biraz fazla rüzgar vardı onun dışında güzeldi tatilimiz.

Elvan Hanım | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-06-15 - 2016-06-19

Arkadaşlarımla birlikte tercih ettiğimiz bir oteldi. Keyifli bir şekilde zaman geçirdik. Çok eğlendik. Aynı zamanda doğa içinde bulunması da çok hoş.

Ciddi bir olumsuzluk yaşamadık. Sadece servis personelinin hızlı olmasını beklerdik.

Melisa Hanım | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-05-26 - 2016-05-29

Oldukça konforlu bir tesis. Muhteşem bir manzaranın içerisinde bulunuyor. Rahat bir şekilde tatil geçirmeniz için kesinlikle tercih edebilirsiniz. Hem deniz kum güneşin tadına varmış hem de kafanızı dinlemiş olacaksınız. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Çok tercih edilen bir tesis olduğunu algıladığım için ortak kullanım alanlarının daha sık kontrol edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yoğunluk olduğu zaman misafirler arasında problem yaratabiliyor. Onun haricinde personelden ya da hizmetten yana herhangi bir aksaklık görmedim. Teşekkürlerimi sunuyorum.

Efe Bey | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-05-20 - 2016-05-22

Eşimle balayı için konaklamıştık. Personelin özel ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Memnun bir şekilde tatilimizi geçirdik.

Sadece masaj için biraz yoğunluk vardı ve beklemek durumunda kaldık. Yinede ciddi bir problem yaşamadık.

Alphan D. | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-05-04 - 2016-05-08

Çok memnun kaldığım oldukça konforlu bir tesis. Sunulan hizmetten ve personelde memnun kaldık. Gerçekten çok kibar ve anlayışlı davranıyorlar.

Bu kadar güzel ve büyük bir tesiste pansiyon tipini yetersiz buldum. Her şey dahil olsa daha uygun olacağını düşünüyorum. Yine de memnun kaldık. Teşekkürler.

Lale Hanım | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-05-05 - 2016-05-08

Her şeyiyle gayet güzel bir tesis. Biz gerçekten çok memnun kaldık. Sunulan hizmet ve personel yaklaşımı gayet iyiydi.

Geldiğimizde odada bir takım eksikler vardı. Banyo buklet malzemeleri eksikti. Resepsiyonu arayarak talep ettiğimizde getirildi.

Zincir Oteller
D-Marin Didim Yacht Club

D-Marin Didim Yacht Club

Fiyat Sorunuz

şuan 5 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

D Resort Göcek

D Resort Göcek

663.00 TL 596.70 TL

şuan 9 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt