Club Koçer Apartments Rezervasyon

Otel Bilgileri

Club Koçer Apartments Marmaris'te merkezi konumu ile dikkat çekmektedir. Misafirlerine tatil cenneti olan Marmaris'te yüksek hizmet kalitesiyle ev konforunda konaklama imkanı sunmaktadır. 126 odasıyla hizmet veren Club  Koçer apartments'ta konaklarken sevdiklerinizle açık havuzun keyfini çıkarabilir, Marmaris'in turistik mekanlarını ziyaret edebilirsiniz. Club Koçer Apartments sadece oda ve oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Denize 5 dakikalık yürüme mesafesi bulunmaktadır. 

Öne Çıkan Özellikler:
Merkezi Konum
Açık Havuz
24 saat resepsiyon
Şık Mimari
Yenilenme Tarihi:
Toplam Oda Sayısı:
Denize Mesafe:
Yeme-İçme Konsepti:
Wifi
Oda Servisi
Merkezi konum
Denize 0-100 mt
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Koçer Club Apartments siz değerli misafirlerin konforu düşünülerek dizayn edilmiş 126 odası ile hizmet vermektedir. Tüm odalarda klima, uydu yayını, banyo ve banyo malzemeleri bulunmaktadır. Tüm odalar 1+1 olup mutfak ve mutfak araç-gereçlerini içermektedir.

Telefon
Minibar
Klima
Yiyecek İçecek Bilgileri

Club Koçer Apartments sadece oda ve oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde ekstra ücretle diğer öğünleriniz için bar ya da restorandan snack menü temin edebilirsiniz. 

Snack Bar
Bar
Aktivite Bilgileri

Turizmin ve eğlencenin göbeği olan Marmaris'te bulunan Club Koçer Apartments konumu sebebiyle misafirlerin beğenisini toplamaktadır. Konaklarken sevdiklerinizle açık havuzun tadını doyasıya çıkarabilir, Marmaris'in sokaklarında turistik gezintiler yapabilirsiniz.

Havuz Özellikleri

Koçer Club Apartments'ta bir adet açık havuz bulunmaktadır. Ayrıca denize yakın mesafesiyle dikkat çeken tesisimiz 5 dakikalık yürüme mesafesiyle halk plajına ulaşım sağlayabilir. Halk plajında tüm hizmetler ekstra ücretlendirilir.

Açık havuz
İnternet Kullanımı

Koçer Club Apartments'ın genel kullanım alanlarında ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10