Çavuşoğlu Plevne Otel Rezervasyon

Otel Bilgileri

Çavuşoğlu Plevne Otel, Tokat'ın merkezinde konumlanmış olup, şehir oteli olarak hizmet vermektedir. Tesisimizde toplamda 28 adet oda bulunur, bu odaların 27'si standart, 1'i suit olarak hizmet vermektedir. Oda kahvaltı olarak hizmet veren tesis de açık büfe şeklinde ana restorandan kahvaltı temin edilebilir. Merkezi bir konumda bulunan otel tarihi ve turistik bir çok yere yürüme mesafesinde yer almaktadır. Tokat Otogarı'na 3 km, Tokat Havaalanı'na 20 km mesafede bulunmaktadır.

T.C. vatandaşlarının konaklama yapabilmesi için giriş esnasında tesis yetkilisine HES kodunu bildirmesi zorunludur.

Öne Çıkan Özellikler:
Merkezi Konum
Ücretsiz İnternet
24 Saat Oda Servisi
İnşaa Tarihi:
Toplam Oda Sayısı:
Yeme-İçme Konsepti:
Wifi
Tek bay kabul ediyor
Oda Servisi
Merkezi konum
Asansör
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Çavuşoğlu Plevne Otel'de toplam 28 adet odamız bulunmaktadır. Odaların 27'si tanesi standart oda, 1'i suit oda olarak hizmet vermektedir. Odaların içerisinde misafirlerin tüm isteklerini karşılayabilmeleri amacı ile, oturma alanı, çalışma masası, telefon, televizyon, klima, kablosuz internet, ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, havlu, terlik bulunmaktadır.

Zemin Parke
Uydu Yayını
Televizyon
Telefon
Sigara içilmeyen oda
Sigara İçilen Oda
Saç Kurutma Makinası
LCD Tv
Klima
Havlu
Yiyecek İçecek Bilgileri

Çavuşoğlu Plevne Otel'de misafirler oda kahvaltı pansiyon tipiyle ağırlanır. Açık büfe şeklinde sabah 07:30-10:00 arasında restorandan kahvaltılarını yapabilirler.

Kapalı Restorant
Aktivite Bilgileri

Çavuşoğlu Plevne Otel'de misafirlerim lobi de dinlenip, çay ve kahve içebilir. Günün yorgunluğunu kitap okuyarak atabilirler.

İnternet Kullanımı

Çavuşoğlu Plevne Otel'de gelen misafirler odalarında ve tesisin her yerinde ücretsiz Wi-Fi imkanından yararlanabilirler.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10