Akar Hotel Elazığ Rezervasyon

Otel Bilgileri

Akar Hotel Elazığ, doğasından kopmadan kendini sürekli geliştiren, girişimci ve yenilikçi bir şehir olarak doğuda bir inci gibi duruyor. Bu manzara hepimizi onurlandırıyor. Tarihini, enerji kaynaklarını, doğal güzelliklerini ve yaşam kalitesini hep koruyan şehrimizde Kaliteyi, rahatlığı ve en önemlisi de Elazığ daki eviniz olan otelimiz, üç yıldıza sahip, standartların ötesinde hizmet kalitesi sunmaktadır.

T.C. vatandaşlarının konaklama yapabilmesi için giriş esnasında tesis yetkilisine HES kodunu bildirmesi zorunludur.

Öne Çıkan Özellikler:
Alkolsüz Otel
Merkezi Konum
Ücretsiz wi-fi
Ücretsiz Otopark Hizmeti
İnşaa Tarihi:
Yenilenme Tarihi:
Toplam Oda Sayısı:
Yeme-İçme Konsepti:
Tesisimizde, konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı bulunmaktadır.
Wifi
Tek bay kabul ediyor
Otopark
Oda Servisi
Merkezi konum
Havaalanı Transferi
Havaalanı Servis
Asansör
Minik Misafirlerimize Özel
Konaklama Bilgileri

Akar Hotel yepyeni dekoru, mükemmel mimarisiyle otelimiz kapıdan girdiğiniz anda sizi karşılayan yepyeni bir hizmet anlayışına ve 12 adet büyük tek kişilik, 25 adet standart iki yataklı, 3 superior suit, 3 junior aile suiti ve 1 deluxe odaya sahiptir. Şehrin merkezinde bu lükse sahip olmanız, konaklama yaparken imkanlarınız daha yüksek olmasını sağlamanız seyahatinizi müthiş bir hale getirecek.

Zemin Parke
Zemin Fayans
Uydu Yayını
Televizyon
Telefon
Sigara içilmeyen oda
Sigara İçilen Oda
Saç Kurutma Makinası
Minibar
LCD Tv
Klima
Havlu
Banyoda Duşakabin
balayı bilgileri
Yiyecek İçecek Bilgileri

Akar Hotel kahvaltılarınızda, onlarca çeşit açık büfesiyle, dünya mutfağı lezzetleri ve eşsiz tatlarıyla Safir424 Cafe & Bistro ile otelin içinden çıkmak istemeyeceksiniz. Safir Cafe & Bistro ile lezzetli tatların durağında inip bir daha yolunuza devam etmeyebilirsiniz.

Kapalı Restorant
Bar
Alacarte Restorant
Açık Restorant
Aktivite Bilgileri

Akar Hotel Elazığ, doğasından kopmadan kendini sürekli geliştiren, girişimci ve yenilikçi bir şehir olarak doğuda bir inci gibi duruyor. Tarihini, enerji kaynaklarını, doğal güzelliklerini ve yaşam kalitesini hep koruyan şehrimizde. Kaliteyi, rahatlığı ve en önemlisi de Elazığ`daki eviniz olan otel, üç yıldıza sahip, standartların ötesinde hizmet kalitesi sunmaktadır. Anlayacağınız konaklama yapan nüfusun büyük bir yoğunluğu ticari konaklama yapılıyor. Akar Hotelde konaklarken konum avantajı ile rahatlıkla şehrin tüm bölgelerine ulaşabilirsiniz.

Balayı İmkanları

Akar Hoteli tercih eden yeni evli çiftlerimiz için oda süslemesi yapılmaktadır.

İnternet Kullanımı

Akar Hotel tüm alanlarında ücretsiz kablosuz internet (Wi-fi) bulunmaktadır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

10
10 Değerlendirme
Personel İletişim : 10
Temizlik : 10
Konum-Çevre : 10
Restoran - Yemekler : 10
Odalar : 10
Fiyat - Kalite : 10