TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIOrganize Sanayi Otelleri
2 Organize Sanayi Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Organize Sanayi Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Organize Sanayi Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Organize Sanayi Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Organize Sanayi Otelleri ve en uygun Organize Sanayi otel fiyatları, Organize Sanayi hakkında genel bilgiler...

Organize Sanayi Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.0
H. GÜNER | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-10-2021/24-10-2021
Lobisini çok beğendik konum olarak da iyi kolay ulaşım sağlanıyor
7.7
U. urakov | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-04-2021/04-04-2021
Guzeldı
10
E. T. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-10-2021/15-10-2021
Otelinizin bulunduğu konum ve çevre güzeldi. Sakin ve sessiz bir ortama sahip. Ödediğiniz ücretin karşılığını alabiliyorsunuz.
8.7
Ş. ALİAGWU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-04-2022/27-04-2022
Konumunun ihtiyaç duyulan yerlere rahatlığı, odanın ferahlığı ve temizlik, ihtiyaç halinde personelin hemen karşilik vermesi.
10
G. EYÜPOĞLU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-05-2021/27-05-2021
Personelin Güler yüzlülüğü ve samimi davranışları ve odaların temizliği
8.3
B. Ergüt | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-12-2021/28-12-2021
Beylikdüzü Sarissa otelde bir gece konaklama yaptım. Konum gayet güzel bir yerde bulunuyor olması güzeldi. Bir çok yere yakın mesafede.
8.0
A. ODABAŞI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-03-2022/08-03-2022
World Point Reis Inn Hotel de konaklamamı tamamladım. Güler yüzlü personel ve çalışkan olmaları güzeldi. Ödediğiniz ücretin karşılığını alabiliyorsunuz.
9.3
C. cagatay | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-09-2021/07-09-2021
Personelin ilgisi çok iyiydi, herkes can hıraç çalışıyor du. Çok teşekkürler.
9.0
M. POLAT | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-12-2021/05-12-2021
Sarissa otelde konaklamamızı tamamladık. Otelinizden her konuda çok çok memnun kaldık. Personel ilgisi güler yüzlü olmaları ve otelin genel temizliği güzeldi. Teşekkürler
10
E. AKDEMİR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-09-2021/06-09-2021
Bu pandemi döneminde temizliğe dikkat edilmesi çok güzel. Personelin güler yüzlü olması da artı tabi Herkese tavsiye ederim biz çok menmun kaldık

Organize Sanayi Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Ekonomisi ile Beylikdüzü'ne yeni bir soluk katan Organize Sanayi Otelleri

İstanbul'un en nezih ve kozmopolit ilçelerinden biri olan Beylikdüzü bünyesinde Organize Sanayi Bölgesi çatısı altında birçok sanayi sitesi barındırmaktadır. Bu yönü ile ilçe ekonomisinde ve konaklama sektöründe büyük bir paya sahiptir. Metrobüs hatlarının 24 saat hizmet vermesi ve alışveriş merkezlerinin çoğunlukta olması bölgede seyahati ve bununla beraber konaklamayı artırmıştır. İş seyahatlerinizde Organize sanayi otelleri'nde konaklamalarınızda her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Siz değerli misafirler için Organize sanayi bölgesinde rezervasyonlarınızı yapabileceğiniz alternatif birçok otel ve konaklamalarını tek bir çatı altında toplayan sitemizi ziyaret etmeniz faydanıza olacaktır.  


Nüfusu 

Beylikdüzü gelişen ulaşım ağı,  planlı kentleşmesi, caddeleri bulvarları, yeşil alanları ve ekonomide büyük bir hareketlilik sağlayan Organize sanayi bölgesi ile kalabalık bir nüfus portföyüne sahiptir.  Son yapılan sayımlara göre yaklaşık  297.420 kişidir. Sanayileşme ile birlikte uygun Organize sanayi otel fiyatları ile konaklayanlarda eklenince nüfusda artış gözlenmektedir.

Havalimanı 

İstanbul'un en eski ve köklü yerleşim yerlerinden olan Beylikdüzü, hem bölge nüfusu konaklamaları hem de Organize Sanayi bölgesi'nin ekonomiksel faaliyetleri sebebi ile ulaşım ağının en gelişmiş haline sahiptir. Ulaşımlarınızı kara, hava ve deniz yoluyla yapabilirsiniz. Atatürk Havalimanı ve İstanbul Havalimanı'nı ulaşımlarınızda kullanabilirsiniz. Beylikdüzü ile  İstanbul Havalimanı arası 39 km, Atatürk Havalimanı 23 km'dir. Şehir içi ulaşımlarınızda ise Havaş servisinin ve metrobüslerin geniş ağıdan faydalanarak Organize Sanayi otellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Turizm Müdürlüğü

Organize Sanayi bölgesi İstanbul ekonomisi açısından önemli merkezlerden biridir. Yatırımcıların en yoğunlukta olduğu bölgeye gelen İş insanları başta Galata Köprüsü, İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı, Organize Sanayi Bölgesi bilinen yerler olması ve Organize Sanayi otelleriyle konaklama yaparak hem seyahat hem iş  hem de kültürel bir gezinti yapmış olurlar ve bu sayede turizm anlamında önemli katkılar sağlamaktadırlar. 

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü 

Beylikdüzü'nde iklim İstanbul iklimi ile paraleldir.  Akdeniz, Karadeniz, Balkan ve Karasal iklimin etkisi altındadır. Bitki örtüsü Akdeniz bitkilerini andırır. Yaz ve Kış aylarında ayrı bir iş yoğunluğuna sahip olan İstanbul Organize Sanayi Bölgesi iş ve kültürel gezilerinizde konforlu ve donanımlı Organize Sanayi otellerinde kalmayı tercih edenlerin sayısını artırmaktadır. 

Yeme ve içme Olanakları 

Yorucu iş temposundan kendinizi ferahlatacak rahat bir nefes alabileceğiniz ve keyifli vakit geçirebileceğiniz Dünya mutfağının ve Marmara'nın yerel lezzetlerini keşfetme fırsatı  Organize Sanayi otelleri sunmaktadır.

Gezilecek Yerler 

Kültürel olarak İstanbul'un her bölgesinde farklı türden destinasyonlar bulunmaktadır. Hem gezilecek hem de ticari anlamda önem taşıyan yerler arasında olan Organize Sanayi Bölgesi ilk sıralarda yer almaktadır. Konum itibariyle çok sayıda avm, restoran, kafelere yakın konumuyla Organize Sanayi otelleri konaklamanın yanı sıra gezme imkanı da sunmaktadır. Konum olarak White Corner Avm, Atrium Çarşısı, Paradise Avm, Beylik Pazarı gezilecek yerler arasında yer almaktadır.