TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIOdunpazarı Otelleri
16 Odunpazarı Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Odunpazarı Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Odunpazarı Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Odunpazarı Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Odunpazarı Otelleri ve en uygun Odunpazarı otel fiyatları, Odunpazarı hakkında genel bilgiler...

Odunpazarı Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
B. KOÇ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-05-2024/12-05-2024
Oda ışıklandırması güzel. Kaliteli oda
10
E. S. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-10-2022/04-10-2022
Tesis odaları temiz ve hijyenikti. Orman manzarası şahane havası tertemiz. Havuzlar ve spa bakımlı ve modern bir yapıya sahipti
8.7
R. Afacan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-08-2023/13-08-2023
Güler yüzlü ve kibar personel , konum çok iyi. Memnun kaldık teşekkür ederiz.
8.3
A. . Türeyen | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-11-2022/09-11-2022
Personel çok güleryüzlü ve ilgili memnun kaldık teşekkür ederiz.
10
S. Y. 1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 31-01-2023/04-02-2023
Otelinizden, çok memnun kaldık, temizlik, personel, yemekler süperdi, özellikle bütün personelin herşeyi çözme odaklı ve hep güleryüzlü olması, süperlerdi, herşey için çok teşekkür ederiz, tekrar görüşmek üzere.
10
D. ÖZTÜRK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-01-2023/15-01-2023
Otelde personelin ilgisi inanılmaz mutluluk vericiydi. Ayrıca sadece oda almamıza rağmen kahvaltı salonuna indiğimizde direk kahvaltımız geldi ve ödemesini neredeyse zorla yaptık, sormadılar, yazmadılar. Paranın bu kadar en son planda olduğu bir işletme görmemiştim. Bu da çok güzel bir detaydı. Odamız biz talep etmeden temizlenmişti. Bornoz ve havlular ve terlikler bile değişmişti. Spa bölümü ekstra güzeldi. Her zaman gitmek isterim
9.7
A. ÇEKER-1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-12-2022/18-12-2022
Çalışanlar ve temizliği gayet başarılı
9.0
U. YILDIRIM | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-08-2022/28-08-2022
Şehir merkezinde olup, gezip görmek istediğim yerlere yakın olması.
10
Ş. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-11-2022/14-11-2022
Tek kelime ile mükemmel, bölgedeki en iyi otel diyebilirim. Kahvaltı çeşitliliği ve yemeklerin lezzeti çok iyiydi. Personel ilgili ve güler yüzlü. tekrar geleceğim.
7.7
F. Z. . Özkağnıcı | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-09-2022/15-09-2022
Konumu güzel, tercih edilebilir normal standartlarda bir otel

Odunpazarı Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Eskişehir'in en eski yerleşim birimlerinden Odunpazarı'nda konaklayabileceğiniz Odunpazarı Otelleri...

Odunpazarı gezilerinizde sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz sitemizden her türlü Odunpazarı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde Odunpazarı otellerinde konaklarken ihtiyacınız olan tüm bilgileri edinerek bölgedeki tatillerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Odunpazaraı Eskişehir ilinin ilk yerleşim yerlerinden biridir. Eskişehir'in gözbebeği ilçelerinden olan Odunpazarı, gelen misafire görsel bir şölen sunmaktadır. Odunpazarı uğrarsanız, eski evleri, tarihi ve kültürün sokaklarda koktuğunu duyabileceksiniz.

Sayfamızın Odunpazarı ile ilgili sunduğu bilgilerin yanı sıra indirimli Odunpazarı otel fiyatları konusunda da destek veriyor olması sayesinde bölgedeki tatillerinizi hem daha eğlenceli hem de daha uygun fiyatlı bir şekilde planlama olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Odunpazarı, 2008 yılından itibaren nüfusunun çok fazla değişkenlik göstermediğini görmekteyiz. Son yapılan sayımlara göre Odunpazarı nüfusu 383.523 olarak tespit edilmiştir. Odunpazarı nüfusunun fazla artmamasının sebebi, bölgede geçim sıkıntısının diğer illere göre çok fazla olmayışından kaynaklandığı sanılmaktadır. Odunpazarı'nda yeni istihdam alanlarının açılması nüfusun kalıcı olmasına sebep olduğu varsayılmaktadır. Özellikle Odunpazarı otellerinde konaklayıp bölgede tatil yapanlarla birlikte bölge nüfusunda ciddi değişiklikler yaşanabilmektedir.

Havalimanı

Odunpazarı, tarihin ve turizmin önemli ilçelerinden biridir. Hem ticaret hem de turizm açısından Odunpazarı, Eskişehir'de önemli bir yer almaktadır. Odunpazarı havayolu ulaşımında Eskişehir Havalimanını kullanabilirsiniz. Eskişehir Havalimanı ile Odunpazarı arası mesafesi yaklaşık 15 km kadardır. Havaş servisleri veya otobüslerle Odunpazarı'ndan havalimanına rahatça ulaşabilirsiniz. Bu da uygun Odunpazarı otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz konaklamalarınız sırasında size büyük bir rahatlık sağlayacaktır.

Otogarı

Odunpazarı, Türkiye'de önemli geçiş noktalarından bir ilçedir. Hem ticaret hem de turizm açısından yeri önemlidir Odunpazarı ulaşım bakımından birkaç tane alternatifi vardır. Bunların en fazla tercih edilenlerinden karayolu ulaşımında önemli bir pay sahibidir Odunpazarı. Odunpazarı ulaşımlarınızı Eskişehir Otogarına gelerek yapabilirsiniz. Otogar ve Odunpazarı arası 15 dakika mesafesi vardır. Karayolu ulaşımını kullanarak kısa sürede yer ayırdığınız Odunpazarı otellerine ulaşma imkânı bulabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Odunpazarı, Eskişehir ilinin nadide ilçelerindendir. Odunpazarı'na ve indirimli Odunpazarı otel fiyatlarına sahip otellere özellikle Ankara ve yakın çevresinden oldukça fazla ziyaret gerçekleşmektedir. Özellikle hafta sonu gezmeleri için Odunpazarı ideal ilçelerden biridir. Tarihi ve turistik açıdan birçok esere ev sahipliği yapan Odunpazarı'na turizm acentelerinden yapacağınız günübirlik rezervasyon veya münferit gezilerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Odunpazarı gezilerinizi planlamadan önce mutlaka sitemiz veya turizm bürolarından gerekli bilgilere ulaşınız.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Genellikle kara ikliminin hâkim olduğu Odunpazarı, Marmara ve Ege Bölgesine yakınlığından dolayı nadiren de olsa buralarında ikliminden etkilenmiştir. Odunpazarı yazları sıcak ve kurak, kışları ise soğuk ve kar, yağmur şeklinde geçmektedir. Bu da Odunpazarı otellerinde konaklayanların özellikle yaz aylarında daha fazla olmasına olanak sağlamaktadır. Odunpazarı'nda gece ve gündüz sıcaklık farkı neredeyse 8 derece olarak değişmektedir. Odunpazarı bitki örtüsü flora şeklinde görülür. Odunpazarı ormanlık alanlarında çeşitli ağaç türleri rastlanırken, su kenarı ve ormanlık alanın az olduğu bölgelerde ise kavak, söğüt ve ahlat ağaçlarına rastlanır.

Yeme ve İçme Olanakları

Birçok medeniyetin yerleşim yerlerinden olan Odunpazarı, hem tarihi hem de turistik yerleriyle ülkemizde dikkat çeken yerlerden biridir. Odunpazarı gezilerinizde biraz yemek arası vermek isterseniz birbirinden lezzetli tatlara ulaşmadan dönmeyiniz. Hem indirimli Odunpazarı otel fiyatları ile konakladığınız otellerin restoranları hem de yerel restoranlar bu konuda size çeşitlilik sunmaktadır.

Kafkas, Kırım ve Balkan kültürlerini yansıtan Odunpazarı'nda birbirinden lezzetli yöresel yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Bunun dışında Odunpazarı Köftecisi Ayhan, Eskişehir'in meşhur yerlerinden biridir. Özellikle hafta sonu kaçışlarında Odunpazarı'nda kahvaltı yapmak istiyorsanız, Kurşunlu Konağı tam istediğiniz tarzda, otantik, evinizin sıcaklığını aratmayacak bir yer olarak hizmet etmektedir.

Popüler Eğlence Mekânları

Odunpazarı, gezginlerin ve turizm faaliyeti yapan misafirler için hem kültürel hem de tarihi özellikleri açısından görülmeye değer ilçelerden biridir. Odunpazarı otellerinde kalırken çevrede gerçekleştireceğiniz gezilerinizde biraz mola verip eğlenmek isterseniz birçok seçenek bulabilirsiniz. Özellikle Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nin bölgede olması, Odunpazarı ilçesini daha fazla hareketlendirmiştir. Bölgede gençlerin düzenlediği festivaller, konserler, çeşitli şovlar Odunpazarı'na daha fazla canlılık katmıştır. Yine aynı zamanda Odunpazarı çevresinde çeşitli bar, pub, cafe ve canlı müzik yapan çeşitli alternatifler bulabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Odunpazarı, Selçuklu ve Osmanlılardan kalma çok eski bir kültüre sahiptir. Odunpazarı, restore çalışmalarıyla daha da yenilenmiştir. İleri yıllarda Odunpazarı'na yapılacak yeni projelerle, turistik bir değer katma amacı güdülmektedir. Odunpazarı otellerinde konaklarken çevrede görebileceğiniz bazı yerleri sizler için sıralamaya çalıştık; Şelale Park, Osmanlı Evi, Cumhuriyet Tarihi Müzesi, Eğitim Karikatürleri Müzesi, Atlıhan El Sanatları Çarşısı, Eskişehir Balmumu Heykel Müzesi, Lületaşı Müzesi...