TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISINilüfer Otelleri
17 Nilüfer Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Nilüfer Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Nilüfer Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Nilüfer Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Nilüfer Otelleri ve en uygun Nilüfer otel fiyatları, Nilüfer hakkında genel bilgiler...

Nilüfer Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.7
M. AKİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-05-2024/22-05-2024
Oda temizliği ve kişisel ihtiyaçlar için hazır bulundurduğunuz ürünler için teşekkür ederim.
8.3
C. . Özc | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-05-2024/04-05-2024
Müşteri iletişimi
9.0
H. KAHRAMAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-05-2024/26-05-2024
Temizlik hijyen
9.7
B. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-06-2024/02-06-2024
Güler yüzlü personel hizmeti, sıcakkanlı bir karşılama, odaların temizliği ve düzeni.
8.7
İ. Ertunç | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-04-2024/19-04-2024
Otopark, konum, odaların yeniliği
10
P. Tosun | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-04-2024/28-04-2024
Hepsı cok iyi
8.7
B. Kibar | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-05-2024/06-05-2024
Rahat konforlu temiz bir otel
9.7
B. ÖZER | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-05-2024/08-05-2024
Konum ve ilgi
9.7
Ş. Açar | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-06-2024/08-06-2024
Personel çok içten ve güleryüzlü
10
B. . Topal | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-05-2024/08-05-2024
Güler yüzlü personel ...teşekkürler

Nilüfer Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Bursa'nın gözbebeği ilçelerinden Nilüfer'de konaklayabileceğiniz lüks Nilüfer Otelleri...

Turistik ve tarihi değeri yüksek olan Bursa'nın en sevilen bölgelerinden biri olan Nilüfer'in hızlı gelişimi sayesinde Nilüfer otelleri sayısının artması bölgedeki konaklamalarınızı çok daha rahat bir hale getirebilmektedir.

Nilüfer, Bursa'nın üçüncü büyük ilçesidir. Nilüfer Bursa'nın sağlık kenti olarak bilinmektedir. Sizler için oluşturduğumuz web sayfamızdan Nilüfer'e ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Nilüfer ilçesi adını Orhan Gazi'nin eşi Nilüfer Hanım'dan almıştır.

Bölgenin kültürel ve tarihi güzelliklerini yakından incelemek için indirimli Nilüfer otel fiyatları ile konaklayabileceğiniz otellerdeki yerlerinizi ayırtmanız ve bölgedeki tatilleriniz için sayfamızdan bilgi almanız yararınıza olacaktır.

Nüfusu

Nilüfer hızla büyüyen yerleşim alanı ve üniversite kentidir. Son yapılan nüfus sayımına göre Nilüfer'in nüfusu 397.303'tür. Nilüfer en çok iç göç alan bölgelerinden bir haline gelmiştir, bu nedenle Nilüfer nüfus artışı gözükmektedir. Ayrıca Nilüfer, Bursa'nın en hızlı nüfus artışının olduğu bölgesi olmuştur. Bunda Nilüfer otellerinde konaklayanların etkisi de büyüktür.

Havalimanı

Bursa'nın en gözde ilçelerinden biri olan Nilüfer havalimanına kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz uzaklıktır. Nilüfer ile havalimanı mesafesi 69 km'dir. 47 dakika süren Nilüfer'e ulaşımda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Havalimanından Nilüfer'e birçok vasıta ile yolculuğunuzu devam ettirebilir ve uygun Nilüfer otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize ulaşabilirsiniz. Nilüfer'e ulaştığınız da karşılaştığınız güzellikler sizin yüzünüzde bir tebessüm bırakacaktır.

Otogarı

Nilüfer'e ulaşımda karayolunu tercih ederseniz, Nilüfer'e en kolay ve rahat ulaşım yolunu seçmiş olacaksınız. Nilüfer ile otogar arası mesafe sadece 18 km'dir. İstediğiniz an Nilüfer'e sadece 19 dakikada ulaşabilirsiniz. Nilüfer'deki konaklamalarınızda en çok ulaşım kolaylığı sizi cezbedebilir. Bu yüzden kolay ulaşım olanaklarına sahip Nilüfer'deki tatilleriniz için erkenden Nilüfer otellerine rezervasyonlarınızı gerçekleştirmelisiniz.

Turizm Müdürlüğü

Birçok turizm aktivitesine sahip olan Nilüfer birçok alternatif sunmaktadır. Nilüfer çevre ve yaşam kenti olarak bilinir. Ayrıca Nilüfer birçok tabiat parkı ile doğal güzelliklere sahiptir. Kültürel etkinliklerin çok olduğu Nilüfer sağlık turizminde de etkilidir. Birçok seçeneğe hitap eden Nilüfer Bursa'nın en çok tercih edilen bir bölgesidir. Bu yüzden bölgedeki tatilleriniz için indirimli Nilüfer otel fiyatlarından faydalanmanız tatilinizi daha düşük bütçelerle organize edebilmeniz bakımından yararınıza olacaktır.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Marmara Denizinin güneydoğusunda yer alan Nilüfer ılıman bir iklime sahiptir. Nilüfer'de genelde kışları ılık ve yağışlı, yazları sıcaktır. Nilüfer'in en sıcak ayları Temmuz ve Eylül iken en soğuk ayları ise Şubat ve Marttır. Nilüfer yumuşak bir kış ve sıcak bir yaz geçirebilirsiniz. Bu bakımdan yılın her mevsimi lüks Nilüfer otellerinde konaklayabilmeniz mümkündür. Nilüfer'in doğal bitki örtüsü açısından zengin bir bölgedir.

Yeme ve İçme Olanakları

Yöresel lezzetleri ile ünlü Nilüfer'de yediklerinizin tadını unutamayacaksınız. Nilüfer'deki meşhur lezzetleri tatmak için Nilüfer'e defalarca gelmek isteyebilirsiniz. Özellikle meşhur iskenderi ve kebabını yemeden Nilüfer'den ayrılmamanızı tavsiye ederiz. Nilüfer, Türk mutfağına hediye ettiği birçok yemek ve tatlıyla da bilinmektedir. Siz de uygun Nilüfer otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında bu lezzetleri tatma olanağına erişebilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Nilüfer'de en güzel ve en sıcak mekânlarla karşılaşmanız yüksektir. Nilüfer'de club, fasıl ve canlı müzik gibi eğlence mekânlarına sahiptir. Nilüfer eğlence mekânlarının yanı sıra festival organizasyonları ile öne çıkmaktadır. Nilüfer otelleri de sizlere güzel zaman geçirmeniz için birçok seçenek sunmakla beraber sizi memnun etmek için birçok olanak sunmaktadır. Nilüfer konaklamalarınızdan oldukça memnun ayrılacaksınız.

Gezilecek Yerler

Nilüfer kültür ve sağlık turizm açısından zengin bir konuma sahiptir. Kültürel değerleri ile önemli olan bölgemiz Nilüfer, birçok gezilecek tabiat parkları ile de bilinir. Nilüfer, sağlık için önemli kaplıcaları ve termalleri ile zenginliklere sahiptir. Nilüfer otellerindeki konaklamalarınızda yararlanabileceğiniz çok fazla alternatif bulunmaktadır. Nilüfer'e yaptığınız ziyaretlerinizden keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.