Narlıgöl Otelleri & Narlıgöl Otel Fiyatları Toplam 1 Otel Bulundu

Harita
Narlıgöl Termal Otel
Narlıgöl Termal Otel
Narlıgöl Termal Otel
Narlıgöl Termal Otel
Narlıgöl Termal Otel

Narlıgöl Otelleri & Narlıgöl Otel Fiyatları

Niğde tatilleriniz için termal keyfi sunan Narlıgöl Otelleri...

Doğal ve tarihi güzellikleri ile ilgi çeken Narlıgöl otelleri Niğde'nin Nar bölgesinde bulunmaktadır. Ancak her ne kadar Niğde?ye bağlı olsa da Aksaray il sınırında bulunması Aksaray'a daha yakın olmasına neden olmaktadır. Niğde merkezine 75 km uzaklıkta bulunan Çiftlik ilçesi sınırları içerisinde yer alan Narlıgöl'de şehrin gürültüsünden uzak huzurlu bir tatil yapabilirsiniz.

Yakınında bulunan dağın eteklerinde çok uzun yıllardır tarihi dokusunu yitirmemiş olan oyma evlerle kilise bulunmaktadır. 2500 metrekarelik bir alanda bulunan Narlıgöl'ün derinliği 65-70 metre olarak karşımıza çıkıyor. İndirimli Narlıgöl otel fiyatları ile bölgede tatil yaparken keyifli zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Nüfusu

Bir yerleşim bölgesi olmaktan ziyade bir gezi bölgesi olması sebebi ile burada bulunan işletmelerin çalışanları dışında yerel halka rastlamak mümkün değildir. Narlıgöl otelleri konukları ile birlikte bölgede nüfus dalgalanmaları yaşanabilmektedir.

Ulaşım Olanakları

Narlıgöl'e ulaşımlarınızda özellikle karayolu ulaşımının oldukça elverişli olduğunu görebilirsiniz. Dilerseniz Niğde'ye dilerseniz Aksaray'a şehirlerarası otobüs seferleri ile ulaşıp buradan şehir içi araçlarla Narlıgöl otellerine ulaşma imkânı bulabilirsiniz. Niğde'den gelecekseniz Gösterli köyü üzerinden, Aksaray'dan gelecekseniz Sofular köyü üzerinden daha rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Aorta Anadolu'nun tipik kara iklimi ile karşılaşabileceğiniz Narlıgöl'de yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve kar yağışlı bir hava hâkimdir. İlkbaharda yağmur şeklinde yağışlar görebileceğiniz Narlıgöl'de keyifli bir tatil yapmak için Narlıgöl otellerinde yer ayırmanız yararınıza olacaktır. Özellikle yaz aylarında yer bulma konusunda sıkıntı yaşamamak için rezervasyonlarınızı önceden gerçekleştirmeniz yararınıza olacaktır.

Turizm Danışma

Bünyesinde bulunan termal kaynaklar sebebi ile turizmin geliştiğini görebildiğimiz Narlıgöl'de indirimli Narlıgöl otel fiyatları ile kalırken sitemizde bulunan bilgilerden faydalanabileceğiniz gibi turizm danışma bürolarından da gerekli desteği alabilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Küçük bir bölge olarak karşımıza çıkan Narlıgöl2de yeme ve içme ihtiyaçlarınızı ancak otellerde karşılamanız mümkün olmaktadır. Narlıgöl otelleri restoranları Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunmaktadır. Özellikle yöreye özgü lezzetler sunduklarını da görmek mümkündür. Tahinli ekmek, papara, burma tatlısı gibi lezzetleri mutlaka denemelisiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Narlıgöl özellikle termal turizmin geliştiği bir bölgedir. Burada otellerin eğlence tesislerinden faydalanabileceğiniz gibi Niğde merkeze ya da Aksaray merkeze giderek eğlenme olanağı bulabilirsiniz. Ancak indirimli Narlıgöl otel fiyatları ile konakladığınız otellerin de size çeşitli eğlence tesisleri ile keyifli vakit geçirme olanağı sunduğunu görebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Niğde Narlıgöl'de geçireceğiniz tatilleriniz sırasında sadece Narlıgöl otelleri tarafından sizlere sunulan tesislerden yararlanmakla kalmayıp bölgeyi de mutlaka görmelisiniz. Burada özellikle Acıgöl'e gitmenizi öneriyoruz. Bunun dışında il genelindeki değerlerimizden Niğde Aleaddin Camii, Köşk Höyük, Eski Gümüş Manastırı, Kuş Kayası Mezarları, Niğde Kayardı Bağları, Tyana Ören Yeri, Niğde Sungurbey Camii, Niğde Kalesi, Porsuk Höyük, Cımbar Vadisi gibi yerleri de mutlaka gidip görmelisiniz.