Nar Otelleri & Nar Otel Fiyatları Toplam 1 Otel Bulundu

Harita
Peri Tower Hotel
Peri Tower Hotel
Peri Tower Hotel
Peri Tower Hotel
Peri Tower Hotel

Nar Otelleri & Nar Otel Fiyatları

Nevşehir tatillerinizde huzurlu bir tatil geçirmenize olanak sağlayan Nar Otelleri...

Tarihi, doğal ve kültürel özellikleri ile ilgi çeken şehirlerimizden biri olan Nevşehir il merkezine sadece 2 km uzaklıkta bulunan Nar Kasabasında gerçekleştireceğiniz tatillerinizde lüks ve konforlu Nar otelleri ile karşılaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Nevşehir ve Kapadokya'da gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında daha sessiz ve huzurlu bir yerde konaklamayı tercih ediyorsanız sayfamızın sizlere sunmuş olduğu indirimli Nar otel fiyatları arasından bütçeniz için uygun fiyatları seçebilirsiniz. Bu sayede daha düşük fiyatlar ve büyük ödeme kolaylıkları ile tatil planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Nüfusu

2012 yılı nüfus sayımına göre 2863 kişinin yaşadığı Nar kasabasında özellikle turizm faaliyetlerinin artmasıyla beraber dönemsel nüfus artışları da sıklıkla görülmektedir. Nar otellerinde konaklayan yerli ve yabancı turistler ise özellikle yaz aylarında bölgeyi tercih ettiğinden bu aylarda bölge nüfusu da daha kalabalık bir hale gelebilmektedir.

Ulaşım Olanakları

Kapadokya'nın Nar bölgesine en kısa sürede ve konforlu bir şekilde gelebilmek için havayolunu kullanmanız gerekmektedir. THY, İstanbul'dan düzenli olarak Nevşehir'e karşılıklı sefer düzenlemektedir. Bu sayede il merkezinden sadece 2 km uzaklıkta bulunan Nar bölgesine ve indirimli Nar otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize rahatlıkla ulaşma olanağı bulabilirsiniz. Aynı şekilde şehirlerarası karayolu seferleri düzenleyen şirketlerle Nevşehir'e ulaşıp buradan servis, dolmuş ve taksiler aracılığı ile rahatlıkla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Turizm Danışma

Nevşehir Kapadokya'ya bağlı bir yerleşim birimi olan Nar'da gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında bölgenin turistik açıdan oldukça değerli olduğunu görebilirsiniz. Burada gerçekleştirilen turizm etkinlikleri konusunda Kapadokya ve Nevşehir il merkezinde bulunan turizm danışma bürolarından destek alabilirsiniz. Bu sayede Nar otellerinde gerçekleştireceğiniz tatillerinizin daha keyifli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan eski adı ile Narköy'de karasal iklim koşulları karşımıza çıkmaktadır. İndirimli Nar otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında kış aylarının kar yağışlı ve soğuk, yaz aylarının ise sıcak geçtiğini görebilirsiniz. Burada geçirmeyi planladığınız tatilleriniz için en ideal ayların ise Mayıs ve Eylül arası olduğunu söyleyebiliriz.

Yeme ve İçme Olanakları

Zengin bir mutfak kültürüne sahip olan Kapadokya'da ve Nar kasabasında lezzetli yemekler tüketme olanağına sahip olabilirsiniz. Kasabada yerel tatları deneme olanağı bulabileceğiniz gibi Nar otelleri restoranlarında da yeme ve içme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kapadokya'ya gidecekseniz mistik havası ile leziz lezzetler sunan Modd Cafe Restoran'ı da denemelisiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Irmak Kafe, Asım?ın Yeri Şarap Evi gibi eğlence mekânları bulunan Kapadokya'daki tatillerinizi uygun Nar otel fiyatlarına sahip otellerde geçirecekseniz özellikle bölgedeki şarap tadımı yapabileceğiniz mekânlara mutlaka uğramalısınız. Bağları ile ünlü kasabada enfes şaraplar tatma olanağına sahip olabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Kapadokya'ya bağlı Nar kasabasında gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında lüks ve konforlu Nar otellerinde kalırken çevreyi gezme ve tanıma olanağını da kaçırmamalısınız. Özellikle Güllüdere Vadisi, Ürgüp Fıratkan, Ürgüp Aziz Theodore Kilisesi, Karanlık Kilise, Üzengi Vadisi, Zelve Açık Hava Müzesi, Kapadokya Kaya Evleri, Nar Mağara Evleri gibi yerleri mutlaka görmelisiniz.