TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIMustafakemalpaşa Otelleri
1 Mustafakemalpaşa Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Mustafakemalpaşa Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Mustafakemalpaşa Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Mustafakemalpaşa Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Mustafakemalpaşa Otelleri ve en uygun Mustafakemalpaşa otel fiyatları, Mustafakemalpaşa hakkında genel bilgiler...

Mustafakemalpaşa Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
B. Tertipli | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-09-2020/19-09-2020
İş seyahatlerim için düzenli olarak konakladığım bir otel. kendine nazır temiz ve ferah odaları mevcut. Kahvaltıları çeşitli ve lezzetli ayrıca personellerde güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışıyorlar.
10
B. D. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-09-2020/19-09-2020
Akrabamızın düğünü için bulunmuştuk Bursa'da tavsiye üzerine konakladık, odalarımız temiz ve ferahtı, kahvaltılar bol çeşitli ve lezzetliydi, ayrıca personeller çok ilgililer.

Mustafakemalpaşa Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Ulubat Gölü kıyısında doğayla iç içe bir tatil yapabileceğiniz Mustafakemalpaşa Otelleri

Marmara Bölgesinde bulunan Bursa ilinin yeşillikler içerisindeki ilçesi olarak karşımıza çıkan Mustafakemalpaşa at çiftlikleri ve haraları ile ünlüdür. Tüm yıl açık olan Mustafakemalpaşa otelleri sayesinde bölgedeki tatilleriniz sırasında lüks ve konforlu bir konaklama geçirebilirsiniz.

Yıl içerisinde hem iş için hem de at çiftlikleri ile binicilik için Mustafakemalpaşa ilçesine gelen kişilere rastlamak mümkündür. Siz de indirimli Mustafakemalpaşa otel fiyatları ile bölgede konaklarken bu olanaklardan faydalanabilirsiniz. Bu bakımdan tatil planlarınızı gerçekleştirirken sayfamızda oteller ve bölge hakkında verilen bilgilerden de yararlanarak rezervasyonlarınızı gerçekleştirmeniz yararınıza olacaktır.

Nüfusu

2015 yılı verilerine göre 99.781 kişilik bir nüfusa sahip olan Mustafakemalpaşa'da turizm faaliyetlerinin canlı olması nedeniyle bölgede gerçekleştirilebilecek pek çok aktivite bulunmaktadır. Bu durum Mustafakemalpaşa otellerinde konaklayanlarla birlikte bölgede ciddi nüfus değişikliklerinin yaşanmasına da neden olmaktadır. 131 mahallenin bulunduğu ilçe il nüfusunun da %27'sini oluşturmaktadır.

Ulaşım Olanakları

Karayolu ile Mustafakemalpaşa'ya gelmek isteyenler Mustafakemalpaşa Şehirlerarası Otobüs Terminalini kullanabilirler. Havayolu ile ulaşım için ise Bursa Yenişehir havalimanına gelmek ve buradan şehir içi araçları ile ilçeye ulaşmak gerekmektedir. İndirimli Mustafakemalpaşa otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşımların oldukça rahat olması sayesinde bölgedeki gezintilerinizi de çok daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

Turizm Danışma

Bursa genelinde gerçekleştirilen turizm faaliyetleri Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmektedir. Mustafakemalpaşa'da geçireceğiniz tatilleriniz sırasında bölge tarihi ve kültürü hakkında detaylı bilgi almak için turizm danışma bürosundan destek alabilirsiniz. Mustafakemalpaşa otellerinde yapacağınız tatillerinizde Orhan Gazi Alt Geçidinde bulunan turizm danışma bürosundan 0224 220 18 48 numaralı telefonu arayarak istediğiniz bilgilere rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesine baktığımız zaman genel olarak Akdeniz iklimi özelliklerini taşıdığını görebiliyoruz. Yazların uzun, kışların ise kısa sürdüğü ilçede ılıman ve nemli bir iklim karakteri bulunmaktadır. Nem ortalamasının %71,6 olduğu bölgede yıllık sıcaklık ortalamasının 14,2 derece olduğunu görebiliyoruz.

İndirimli Mustafakemalpaşa otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında yıllık ortalama yağış miktarının ise 680 mm olduğunu görebilirsiniz. Mustafakemalpaşa'da geçireceğiniz tatilleriniz sırasında bölgede yaprak döken ağaçlarla kaplı ormanlarla karşılaşabilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Bursa'nın gelişmiş bir yemek kültürüne sahip olması nedeniyle Mustafakemalpaşa otellerinde konaklayarak gerçekleştireceğiniz tatillerinizde pek çok lezzetle karşılaşmanız mümkün olacaktır. Özellikle İnegöl Köftesi, Kemalpaşa Tatlısı, Kestane Şekeri ve Mihaliç Peyniri bölgede geçireceğiniz tatilleriniz sırasında mutlaka denemeniz gereken lezzetler arasında yer almaktadır.

Popüler Eğlence Mekânları

Mustafakemalpaşa'da geçireceğiniz tatilleriniz sırasında indirimli Mustafakemalpaşa otel fiyatları ile kaldığınız otellerin eğlence mekânları yerine bölgedeki eğlenme mekânlarını değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda Agora Suhat, Ece's Pub, Kios Cafe Bar, Günay Abinin Yeri, Asmalı Konak ve Teras gibi yerleri mutlaka denemelisiniz. Gece hayatınızı renklendirecek bu yerlerde geçireceğiniz tatillerinizin çok daha eğlenceli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Mustafakemalpaşa'da gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında sadece Mustafakemalpaşa otelleri tesislerinden yararlanmakla yetinmeyip bölgeyi yakından tanımak için mutlaka gezintiye çıkmalısınız. Bu gezintiler sırasında da özellikle ilçe merkezine 16 km uzaklıkta olan Akarca köyündeki Tümbüldek Kaplıcasını, ilçe merkezine 18 km uzaklıktaki Muradiye Köyünün yakınlarında bulunan Su Uçtu Şelalesini mutlaka görmelisiniz. Ayrıca Ulubat Gölü, Melde Antik Ören Yeri, Paşalar Fosil Kazı Alanını ve Lala Şahin Paşa Türbesini de ziyaret etmelisiniz.