TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIMuş Merkez Otelleri
2 Muş Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Muş Merkez Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Muş Merkez Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Muş Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Muş Merkez Otelleri ve en uygun Muş Merkez otel fiyatları, Muş Merkez hakkında genel bilgiler...

Muş Merkez Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.3
S. Ateş | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-08-2020/22-08-2020
Eşimle beraber yol üzerinde 1 gece konaklamak için tercih etmiştik Fiyatına göre harika bir otel. Özellikle merkeze çok yakın olması gezmek için büyük bir kolaylık sağladı. Bütün personel çok güler yüzlüydü. Sabah kahvaltısı çeşit bol yeterliydi. Aileniz ile konaklayabileceğiniz temiz ve güvenilir bir otel. Özellikle aldıkları önlemler ve temizliğe ve hijyene bu kadar dikkat etmeleri ise tedbirlere ne kadar dikkat ettiklerini gösteriyordu.
10
B. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-09-2020/18-09-2020
Temiz bir tesisti. Personelleri ilgiliydi. Konum olarak memnun kaldım
9.0
e. elit | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-06-2022/15-06-2022
herşey çok güzeldi.personel çok ilgili tavsiye ediyorum.
9.7
M. DURAK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-09-2021/18-09-2021
Konum ve personelin hızı bizi çok mutlu etti. Harika diyebilirim
10
Y. Polat | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-02-2022/07-02-2022
otel merkezde yer alıyor, odalar temizdi. İş seyahati için bulundum yolum düşerse tekrardan tercih ederim.
10
E. Y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-08-2020/09-08-2020
Otel çalışanları ilgili çözüm odaklı. Müşteri memnuniyetine önem veriyor. istekleri hemen gerçekleştiriyor. Odalar gayet temiz pandemi döneminde bu temizlik iç rahatlatıcı.
10
N. Ş. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-08-2020/29-08-2020
Konum olarak güzel odalar ferah ve temizdi genel olarak memnun kaldık.
8.7
S. Avcu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-08-2020/25-08-2020
İş seyahati nedeniyle tercih ettiğim bir oteldi. İlk defa konaklama yaptım ve fiyat olarak makul ve güzel bir otel. Özellikle merkezi konumda olduğu için tercih etmiştim. Bütün personel çok güler yüzlüydü. Sabah kahvaltısı çeşit olarak az ama lezzetliydi. Genel kullanım alanları düzenli temizleniyordu. Tavsiye ederim.
10
R. Demirel | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-01-2022/07-01-2022
Otel temizdi, çalışanlar çok ilgili. Memnun kaldık
7.3
| Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-08-2020/28-08-2020
Fiyat gayet başarılıydı. İyi ki erken rezervasyon döneminde aldım. Mutlaka konaklama yapmak için tercih edeceğim tesisler arasında.

Muş Merkez Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Tarihi Yapısıyla ilgi odağı olan Muş'ta konaklayabileceğiniz Muş Merkez otelleri...

Doğu Anadolu'nun doğal güzellikleri ve tarihi dokusunu sınırlarında barındıran Muş, Türklerin Malazgirt Savaşında kazandıkları topraklar arasındadır. Muş'ta ekonomik fiyatlara, merkezi konumda konaklama imkanı sunan sayfamız üzerinden Muş merkez otelleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Muş, Çavuş Dağı'nın kuzeydoğu eteklerinde kurulmuştur, 1929 yılında il merkezi konumuna ulaşan Muş, tarihi geçmişi ve kültürel dokusu ile dikkat çekmektedir. Bir çok tarihi sahneye tanıklık etmiş olan şehir, Osmanlı döneminde aşiretle yönetilmekteydi. Muş'un tarihi kültürüne tanıklık edebileceğiniz sayfamız üzerinden Muş merkez otel tavsiyelerimizi inceleyebilirsiniz.

Nüfusu

Muş merkezin toplam nüfusu 195.323 kişiden oluşmaktadır. Nüfusun büyük kısmı ilçe merkezinde ikamet etmekte olup, en az nüfus yoğunluğuna sahip ilçesi ise Korkut'tur. Şehir nüfusunun çoğunluğu Türk ve Kürt ağırlıklıdır.

Havaalanı

1992 yılında hizmete açılan, Muş Sultan Alparslan Havaalanı, Muş merkez otellerinde geçireceğiniz konaklamalarınızda, kolay ulaşım sağlama imkanı sunmaktadır. Muş Sultan Alparslan Havaalanı, merkeze 18 Km mesafede yer almaktadır.

Otogarı

Muş merkez otellerinde geçireceğiniz konaklamalarda, hava yolu ulaşımına alternatif olarak kara yolunu tercih etmeniz durumunda, Muş Şehirlerarası Otobüs Terminali'ni değerlendirebilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Muş'un tarihi ve kültürel dokusu ile ilgili, Muş İl ve Turizm Müdürlüğü'ne bağlı, turizm bürolarından bilgi edinebilirsiniz. Edebiyat, halk oyunları, batıl inanışlar, çocuk oyunları, örf ve adetler, bağcılık konularında zengin bir kültürel yapıya sahip olan şehirde, geçireceğiniz konaklamalarınızı, sayfamız üzerinden Muş merkez otel fırsatlarını inceleyerek planlayabilirsiniz.

İklim ve Doğal Bitki Örtüsü

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş, karasal iklime sahiptir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ise soğuk ve karlı geçmektedir. Tarihi geçmişi Urartular'a kadar dayanan Muş, lale ve üzümü ile ünlüdür. Muş'un yüz ölçümü, 8.196 Km'dir. Bozkır, çayır otları ve ormanların oluşturduğu bitki örtüsüne sahip olan şehirde Doğu Anadolu bölgesinin sert ve karasal iklimi hakimdir. Murat ve Karasu ırmakları şehrin önemli akarsularıdır. Haçlı, Büyük Hamurpet, Küçük Hamurpet ise şehirde bulunan önemli göllerdir.

Yeme İçme Olanakları

Doğu Anadolu'nun güzide illerinden olan Muş, tarihi dokusunun yanı sıra zengin yöresel mutfağı ile de dikkat çekmektedir. Lahanayla yapılan, baharatlardan oluşan karışım ile küplere doldurulan çorti, Muş'a ait yöresel lezzetlerin başında gelmektedir. Ayrıca; Muş köftesi, domatesli lahana dolması, keşkek, cavbelek, mırtöge bölgeye özgü lezzetlerdir.

Popüler Eğlence Mekanları

Eğlenceye yönelik faaliyetlerinde, kültürel değerlerinin etkisi olan Muş, her yıl düzenlediği Lale ve Kar-Buz Festivalleri ile dikkat çekmektedir. Muş merkez otel konaklamalarınızda, Nisan ayında düzenlenen Lale Festivalinde renkli anlar yaşayabilir, Şubat ayında düzenlenen Kar-Buz Festivaline katılabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Zengin tarihi dokusu ile dikkat çeken Muş'ta; Dere Kilisesi, Hasbet Kalesi, Mercimek Kalesi, Dere Hamamı, Arslanlı Han, Yıldızlı Hanı, Kesik Baş Türbesi, Alaeddin Cami, Murat Köprüsü gibi tarihi miraslar görülmeye değerdir.

Muş merkez otellerinde geçireceğiniz konaklamalarınızda, Muş'un tarihi kültürüne tanıklık etme imkanı sunan, Muş Kalesi ve Arak Manastırı'nı keşfedebilirsiniz.