TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIModa Otelleri
0 Moda Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Moda Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Moda Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Moda Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En iyi Moda Otelleri ve en uygun Moda otel fiyatları, Moda hakkında genel bilgiler...

Moda Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
K. Özdemir | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-08-2020/20-08-2020
İş için bir kaç gece konakladım. Merkezi konumda yer alan nezih bir işletme. Odalar geniş ve konforlu, yataklar çok rahattı.
10
F. S. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-07-2020/30-07-2020
İş için gelmiştik odalar konumu dolayısıyla tercih ettik ve genel alanlar gayet temizdi personelde maske ve eldiven takıyordu bu dönemde alınan önlemler gayet iyi. Arkadaşımla memnun bir şekilde ayrıldık.

Moda Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

İstanbul güzellikleriyle, dondurmacı ve çay bahçeleri ile ünlü Moda ve Moda Otelleri...

Moda, İstanbul Kadıköy'de, tarihi yarımadanın karşısında bulunmaktadır. İstanbul'un bütün güzelliklerini yaşayabileceğiniz Moda, gelen misafirlere kendini hayran bırakmaktadır. Ayrıca merhum Barış Manço Evi ve Müzesi Moda'yla bütünleşmiş bir şekilde hizmet etmektedir. Moda otellerinde konaklama planınız varsa mutlaka erken rezervasyon kapmasındaki fiyatlardan yararlanınız.

Moda konum olarak; Kadıköy ile Yoğurtçu Parkı arasında kalmaktadır. İstanbul'un gözde yerlerinden olan Moda gezilerinizi mutlaka ertelemeden gerçekleştirin. Moda konaklama planlarınızda sitemizden Moda otel fiyatlarımızı kontrol edebilirsiniz.

Nüfus

Moda, İstanbul'un güzide yerlerinden biri olduğu için birçok gezginci, turistik gezi amaçlı tercih etmektedir. Son yapılan sayımlara göre Moda yaklaşık nüfusu 23.231 olarak tespit edilmiştir. Taşı toprağı altın dedikleri İstanbul için, her sene iş veya gezi amaçlı gelen misafir, nüfus popülasyonunu önemli bir şekilde etkilemektedir. Bundan dolayı Moda nüfusu da bundan etkilenmiştir. Moda otellerinde konaklama yapmadan önce mutlaka erken rezervasyon kapsamındaki otellerden yararlanmayı unutmayınız.

Ulaşım Olanakları

Moda ulaşım bakımından İstanbul'da önemli bir noktada bulunmaktadır. İstanbul ulaşımlarınızı; demiryolu, havayolu ve karayolu ile gerçekleştirebilirsiniz. Moda ulaşımında en hızlı ulaşım havayolu aracılığı ile olmaktadır.

Moda'ya en yakın havaalanı Sabiha Gökçen Havaalanıdır. Sabiha ile Moda arası yaklaşık 22 km uzaklıktadır. Diğer bir Havaalanı olan Atatürk Havaalanı ile Moda arası ise yaklaşık 50 km uzaklıktadır. Uygun Moda otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize dilerseniz taksi, dolmuş veya otobüs kullanarak çok kısa sürede ulaşmanız mümkündür.

Turizm Danışma

Kadıköy İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adı altında Moda faaliyetlerini sürdürmektedir. Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen faaliyetler Moda ve Modalılar için artık geleneksel hale gelmiştir. Her yıl hem Barış Manço'yu anma amaçlı hem de ünlü sanatçıların katılımıyla yapılan aktivitelerle Moda, İstanbul'un vazgeçilmez yerlerindendir. Moda otellerinde konaklama yapmak istiyorsanız erken rezervasyondan yararlanmayı unutmayınız.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Moda çok çeşitli iklim tiplerine sahiptir. Karadeniz'den gelen yağışlar, Balkanlar'ın soğukları ve Akdeniz'in lodos esintisi ılıman havasıyla sizi karşılamaktadır. Moda iklimi klasik, yazları sıcak ve kurak, kışları ise yağış ve ılıman şekilde geçer.

Kış ayları çoğunlukla Moda'da yağış olarak geçmektedir. Maki bitki örtüsü Moda'nın iklim bitki örtüsünü oluşturur ama yoğun değildir. Ormanlık alan daha çok Moda'nın dış yerlerine doğru kaymaktadır. Uygun Moda otel fiyatları ile konaklarken, gezeceğiniz yerlerin tadını çıkarmayı unutmayınız.

Yeme ve İçme Olanakları

Moda, İstanbul ve Türkiye için önemli bir noktada bulunmaktadır. Dünya ve Türk mutfaklarının en güzel örneklerini görebileceğiniz Moda ve çevresinde, birçok restoran bulunmaktadır. Michelin ödüllü şefleriyle sizlere en güzel yemekleri sunmaya çalışan bu restoranlara mutlaka İstanbul'a geldiğiniz vakit uğramanız lazım. Uygun Moda otellerinde konaklarken, gezeceğiniz yerlerin tadını çıkarmayı unutmayınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Eğlencenin ve adrenalinin kalbi Moda, hem sosyalleşebileceğiniz hem de eğlencenin en üst noktasına varabileceğiniz birçok mekana ev sahipliği yapmaktadır. Moda, bu eğlence çeşitliliği ile gelen konuklara kendini hayran bırakmaktadır. Her kesime uygun pub, cafe-bar, fasıl, rock müzik, elektronik müzik, türkü bar yapan birçok Moda mekanı bulabilirsiniz.

Her sokakta farklı bir eğlence mekanına sahip Moda, dışarıdan gelen misafirlerin de göz bebeği halindedir. Özellikle Barış Manço fun ve sevenleri, Moda eğlenceleri için hem bir anı hem de eğlence kaynağı olmuştur. Uzun ve yoğun bir Moda turundan sonra uygun Moda otel fiyatları ile konaklamanızı yapabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Moda, İstanbul'un en görkemli yerlerinden biridir. Birçok aktiviteye kapılarını açan Moda, birçok sportif faaliyet kutlamalarına, festivallere, çeşitli gösterilere ev sahipliği yapmaktadır. Ailenizle birlikte bir hafta sonu iyi bir zaman geçirmek istiyorsanız mutlaka Moda'yı ziyaret ediniz. Moda, Kadıköy'e bağlı olduğu için gezebileceğiniz yerler burayla doğru orantılıdır.

Moda ve çevresinde gezebileceğiniz bazı yerleri sizler için sıralamaya çalıştık; All Saints Moda Kilisesi, Haydarpaşa Tren Garı, Kalamış Parkı, Surp Takavor Kilisesi, Barış Manço Evi, Assumption Kilisesi. Güzel bir hafta sonu kaçamağı yapmak istiyorsanız Moda otelleri sizleri beklemektedir.