TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIMersin Ayaş Otelleri
9 Mersin Ayaş Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Mersin Ayaş Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Mersin Ayaş Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Mersin Ayaş Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Mersin Ayaş Otelleri ve en uygun Mersin Ayaş otel fiyatları, Mersin Ayaş hakkında genel bilgiler...

Mersin Ayaş Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
M. KAZANCI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-10-2021/08-10-2021
Otelinizde her şeyi beğendim personelinden yemeğine kadar en önemlisi hijyen hijyen olarak da çok iyi tekrar geleceğim inşallah.
10
M. BOZKURT | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-09-2021/06-09-2021
Tüm herşey çok güzeldi tşk
10
C. ISIKLI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 31-08-2021/03-09-2021
Hizmet ve deniz ,kum çok güzeldi
10
A. S. ARSLAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-10-2021/09-10-2021
Her şeyiyle mükemmel bir konaklama idi kesinlikle tekrar geleceğim
10
N. YILDIRIM | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-10-2021/06-10-2021
Temizliğe dikkat ediliyor yemekleri çeşitli ve lezzetli konum olarak da çok iyi
10
A. GÖLÇİÇEK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-08-2021/22-08-2021
Her şeyi ile çok memnun kaldım
7.0
İ. AKDOĞAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-09-2021/14-09-2021
Otelinizi bir yakınım aracılığıyla tercih ettim. Tam bir aile oteli sorunsuz sıkıntısız konaklama yapabilirsiniz. Tekrar görüşmek üzere.
8.3
Y. KOCA | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-09-2021/09-09-2021
Personel performans iyi arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim.Konum olarak oldukça iyi hiç zorlanmadık
9.7
A. DAĞ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-08-2021/29-08-2021
Deniz restaurant
9.7
Y. ERKME | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-09-2021/14-09-2021
Deniz yakın ve derin degıl temizlik son derece güzel .çalısanlarla karşılıklı irtibat gayet güzeldi

Mersin Ayaş Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Mersin'in en güzel ilçelerinden biri olan Ayaş'ta kalabileceğiniz Mersin Ayaş Otelleri...

Görenlerde büyük bir hayranlık uyandıran Mersin Ayaş, tarihin birçok izlerini günümüze kadar getirebilmiştir. Mersin Ayaş birçok medeniyete ev sahipliği yapmasından dolayı tarihi değerlerinin sayısı bir hayli fazladır. Mersin Ayaş'ta hem farklı dönemler arasında yolculuk yapabilir hem de Mersin Ayaş otelleri konaklamalarınızda denizin, güneşin ve kumun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Mersin Ayaş gezileriniz ve konaklamalarınız için daha ayrıntılı bilgilere erişiminiz için, sizler için oluşturduğumuz web sayfamızdan her türlü Mersin Ayaş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında indirimli Mersin Ayaş otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz konaklamalarınızda daha keyifli vakit geçirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Mersin Ayaş nüfus yoğunluğu açısından ilk sıralarda yer almaktadır. Mersin Ayaş nüfus artış hızı her sene artış gözükmektedir. Mersin Ayaş'ın son yapılan nüfus sayımlarına göre Mersin Ayaş nüfusu 134,114 olarak tespit edilmiştir. Mersin Ayaş halkı çok mütevazı bir halktır. Misafirperver olma özellikleri en büyük özelliklerinden biridir. Bu bakımdan Mersin Ayaş otellerinde gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında çok iyi vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Havalimanı

Mersin Ayaş konaklamalarınız için havayolu ile ulaşımı tercih ettiyseniz, Mersin Ayaş'a en yakın Adana havalimanı ile arası 135 km uzaklıktadır. Mersin Ayaş'a ve indirimli Mersin Ayaş otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize ulaşımızı havalimanlarından çeşitli vasıtalar ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Mersin Ayaş'a HAVAŞ servisleri ile ulaşımınız kolaydır. Mersin Ayaş'a havalimanı uzak olmasına rağmen birçok ulaşım alternatifine sahiptir.

Otogarı

Mersin Ayaş otelleri ulaşımlarınızda karayolunu da tercih edebilirsiniz. Mersin Ayaş karayolu tercihlerinizde bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Mersin Ayaş 24 km uzaklıkta olan Mersin otogarı sizin için ulaşımınızı kolaylıkla tamamlamanızda size alternatif olacaktır. Demiryolu seçeneği ile de ulaşabileceğiniz Mersin Ayaş'a birçok alternatif olduğunu siz de göreceksiniz. Mersin Ayaş'a ulaşımlarınızda her zaman kolaylık sağlayabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Mersin Ayaş, Mersin ilinin en önemli merkezlerinden biri konumdadır. Ülke turizmi açısından önemli bir konumda bulunan Mersin Ayaş, Mersin Belediyesi ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdürmeye çalışmaktadır. Mersin Ayaş tarihi ve kültürel alanda büyük bir önem taşımaktadır. Günümüzde yaz turizminin önemli bir noktası olan Mersin Ayaş birbirinden farklı hizmetler sunan konaklama tesisleri bulunuyor. Mersin Ayaş otellerinin bazıları deniz kıyısında konuşlanmış olsa da, bazı işletmeler iç kesimlerde yer alıyor.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Mersin Ayaş'ta, Türkiye'de sadece Mersin Ayaş'ta ve Mersin güney kıyılarda görülen astropikal iklim tipi hâkimdir. Mersin Ayaş'ta yazları sıcak ve aşırı nemli, kışları ise ılık ve yağışlı geçerken Mersin Ayaş'ın yüksek yerlerinde serin ve kar yağışlı geçmektedir. Mersin Ayaş'ta kışları ve ilkbaharda yoğun yağış görülmektedir. Bu yüzden yaz aylarında uygun Mersin Ayaş otel fiyatlarının da etkisi ile bölgede turistik faaliyetler artmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Mersin Ayaş otelleri konaklamalarınızda meşhur olan lezzetlerle daha çok karşılaşacaksınız, Mersin Ayaş'ta yöresel lezzetlerinde yeri vardır. Mersin Ayaş konaklamalarınızda tantuni ve cezeryesinin tadına bakmadan kesinlikle ayrılmayınız. Yöresel lezzetler dışında Mersin Ayaş'ta, biraz daha şehir kısmına doğru gittiğinizde Türk ve Dünya mutfaklarından oluşan çeşitli restoranları da görebilirsiniz. Mersin Ayaş konaklamalarınızda birçok lezzeti tatmış olacaksınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Mersin Ayaş'a gittiğinizde akşamlarınızı çeşitli alternatiflerle farklı kılabilirsiniz. Mersin Ayaş'ta birçok canlı müzik ve nargile kafelerin bulunması, Mersin Ayaş'ta geçireceğiniz akşamlarınız için güzel bir eğlence durağı olacaktır. Birçok club ve pubun da bulunduğu Mersin Ayaş'ta en güzel şekilde eğlenebilirsiniz. İndirimli Mersin Ayaş otel fiyatları ile konaklamalarınız sizin için güzel anılar biriktirmenize yardımcı olacaktır.

Gezilecek Yerler

Turizm ve kültür açısından Mersin Ayaş, Mersin ilinde görebileceğiniz en değerli yerlerden biridir. Tarihi ile bizlere birçok medeniyetin izlerini gösteren Mersin Ayaş, her yıl gelen birçok turistle bölgede önemli konumdadır. Mersin Ayaş konaklama ve gezilerinizde ister acentelerin düzenlediği turlarla, isterseniz münferit olarak gezilerinizi yapabilirsiniz. Eğer Mersin Ayaş otellerinde konaklarken gezilerinizi yapmak istiyorsanız mutlaka turizm irtibat büroları veya sitemizden, Mersin Ayaş ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Mersin Ayaş'taki ören yerleri önemli yerler arasında yer almaktadır.